>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

World Grand Prix 2015

Status
Zamknięty.
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
Argentyna - Holandia
Krótko, bo nie ma co się rozpisywać. Wczoraj Holenderki polecałem z Polkami, a o 3 w nocy jeszcze łatwiej powinno być. Holandia już grała parę dni temu z Argentyną i skończyło się szybkim 3-0, a Holenderki nie straciły nawet 40 punktów w meczu. Dzisiaj moim zdaniem może być podobnie, max sety do 17-18 pkt. Jednak na -2,5 @1,5 tylko dają nam, więc poszukam coś innego i z lepszym kursem.
Argentyna poniżej 60,5 pkt @1,7 7/10 ⛔
Holandia poniżej 75,5 pkt @ 1,7 8/10 ⛔
1 set poniżej 45,5 pkt @1,5 7/10 ⛔

Bukmacher: Bet365
Polecam nocnym markom polować na handi w setach live, można pewnie będzie dobrze zarobić.
Pozdrawiam i wysokich wygranych.
Holenderki niech dadzą zarobić, tak jak z Polkami.

wynik: 2-3 2-0 w setach i pewnie wygrane sety. Prowadzenie w 3 secie i tak oddanie go... masakra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Bułgaria - Portoryko
Tydzień temu Portorykanki przegrały z Bułgaria 2:3. Całego nie widziałem, ale to był dziwny mecz.
O Bulgarkach kilka razy pisalem. Coś tam szarpia, bo jednak niektóre zawodniczki coś sobą prezentują. Jest jednak kilka dziewczyn, które na międzynarodowy poziom nie zasługują. Przyzwoicie grają blokiem, Yaneva liderka, ale to zdecydowanie nie jest jej najlepsza gra.
Portorykanki tylko z jedną porazka. Grają solidnie, ale chyba rok temu wyglądało to trochę lepiej. Zespół naprawdę poukładany, fajnie patrzy się na ich grę. Sporo osób naprawdę dobrze się o nich wypowiada.
Pomimo tego, że Bułgaria u siebie to Portorykanki nie przegrają drugi raz z przecietnymi do bólu Bulgarkami.

Typ:
Portoryko @ 1.50 MarathonBet ⛔
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Belgia - Tajlandia
Coś czego nie boję się postawić.
Tajki bardzo solidne, choć oczywiście też ograniczone. Ciekawa, urozmaicona, szybka siatkówka. Przegrały dwa razy z Brazylijkami i raz z Japonkami - co było do przewidzenia. Co ciekawe ogrywały europejskie zespoły - Serbki 3-2 i Niemki 3-0. Teraz słabszy przeciwnik z Europy.
Belgia ma kłopoty z kończeniem na skrzydle. Grobelna miewa przebłyski, ale rzadko. Wczoraj set z Niemkami wyszarpany na dużym szczęściu, sporo w tym zasługi nieporadności Niemek.
Tajki powinny dużo podbijać i wyprowadzać szybkie kontry. Jak nie dadzą się odrzucić od siatki to spokojnie zgarną komplet punktów.
Moje propozycje:
Tajlandia -9.5 --- 1.86 @ Betsson, Betsafe ✅
Tajlandia 3-0 --- 2.80 @ Betsson, Betsafe ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
twistedfate_88 0

twistedfate_88

Użytkownik
Witam, któryś z Panów analizował już starcie Serbia-USA, można postawić grubszą sumkę? Bo trochę boje się Portoryko i Tajlandii, te drużyny strasznie się męczyły z przeciwnikami z którymi teraz grają, jest duże ryzyko, że sytuacja może się powtórzyć i &quot;inwestycja&quot; może stać się mocno nierentowna. Czy są przesłanki, że USA pokona jak zwykle przeciętną Serbie. Proszę o opd Panów Znawców/Moderatorów. Pozdrawiam.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Witam, któryś z Panów analizował już starcie Serbia-USA, można postawić grubszą sumkę? Bo trochę boje się Portoryko i Tajlandii, te drużyny strasznie się męczyły z przeciwnikami z którymi teraz grają, jest duże ryzyko, że sytuacja może się powtórzyć i &quot;inwestycja&quot; może stać się mocno nierentowna. Czy są przesłanki, że USA pokona jak zwykle przeciętną Serbie. Proszę o opd Panów Znawców/Moderatorów. Pozdrawiam.
To jedno ze spotkań w które trudno inwestować przed spotkaniem, bo obydwaj trenerzy mocno rotują składami, a od wystawionych &quot;6&quot; mocno zależy gra danych zespołów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
USA (1.18) ✅
Serbia (1.20) ✅
Brazylia (1.44) ✅
Marathonbet

Moim zdaniem 3 pewne typy na jutro. Japonki nie mają raczej z USA czego szukać, ich w tej edycji WGP bardzo słaba, Chinki je zdemolowały, Włoszki również pokonały i to na ich parkiecie. Teraz zagrają z USA, które gra momentami bardzo fajną, solidną siatkówkę. Przewaga warunków fizycznych w ekipie Amerykanek niepodważalna, szybkością i dokładnością gry wcale Japonii nie ustępuje, jak dla mnie będzie demolka.
Co do Serbii to powtórka sprzed kilku dni, gdzie pokonały rezerwy Turcji. Jak wiadomo Turczynki trochę ulgowo podchodzą do tegorocznej WGP i dostają baty za batami, bo inaczej być nie może w takim składzie jaki wychodzą na każdy kolejny mecz.
Co do Brazylii to moim zdaniem kurs piękny po prostu. Ruskie są jak dla mnie żenująco słabe. Widziałem je zarówno w meczu z USA, Serbią, jak i z Turczynkami i wygląda to bardzo, bardzo słabo. Przyjmują w buraki co drugą zagrywkę, jedyną zawodniczką która robi cokolwiek ciekawego jest Obmochaeva, ale ona w pojedynkę nic nie zrobi. Kosheleva ostatnie mecze oglądała z wysokości trybun, nie wiem czy teraz wróci, ale jest to raczej nie istotne, bo Brazylia przewyższa Rosjanki w każdym elemencie gry.
 
K 128

konju1

Użytkownik
USA (1.18)
Serbia (1.20)
Brazylia (1.44)
Marathonbet


Moim zdaniem 3 pewne typy na jutro. Japonki nie mają raczej z USA czego szukać, ich w tej edycji WGP bardzo słaba, Chinki je zdemolowały, Włoszki również pokonały i to na ich parkiecie. Teraz zagrają z USA, które gra momentami bardzo fajną, solidną siatkówkę. Przewaga warunków fizycznych w ekipie Amerykanek niepodważalna, szybkością i dokładnością gry wcale Japonii nie ustępuje, jak dla mnie będzie demolka.

Co do Serbii to powtórka sprzed kilku dni, gdzie pokonały rezerwy Turcji. Jak wiadomo Turczynki trochę ulgowo podchodzą do tegorocznej WGP i dostają baty za batami, bo inaczej być nie może w takim składzie jaki wychodzą na każdy kolejny mecz.

Co do Brazylii to moim zdaniem kurs piękny po prostu. Ruskie są jak dla mnie żenująco słabe. Widziałem je zarówno w meczu z USA, Serbią, jak i z Turczynkami i wygląda to bardzo, bardzo słabo. Przyjmują w buraki co drugą zagrywkę, jedyną zawodniczką która robi cokolwiek ciekawego jest Obmochaeva, ale ona w pojedynkę nic nie zrobi. Kosheleva ostatnie mecze oglądała z wysokości trybun, nie wiem czy teraz wróci, ale jest to raczej nie istotne, bo Brazylia przewyższa Rosjanki w każdym elemencie gry.
Zauważ, że Brazylijki poleciały słabszym składem, jakimiś 19-latkami. Podejrzewam, że te same, które grały w Pan American Cup. A tam przegrywały z Dominikana, Kubą i Kanadą. Najlepsze zawodniczki, te które ost. grały w WGP w domu poleciały do Kanady na Igrzyska Panamerykańskie. Brazylia awans już ma, a Rosjanki potrzebują 1 wygranej. Dlatego idą mocne spadki...sam pograłem po 3.65...teraz już poniżej 3.0.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Setters: Dani Lins, Roberta
OHs: Ellen, Gabi, Natália, Suelle
OPPs: Ivna, Monique
MBs: Carol, Jucy, Mara, Mayhara
Liberos: Leia, Sassá
Coach: Paulo Coco
 
korver 128,1K

korver

Użytkownik
Zauważ, że Brazylijki poleciały słabszym składem, jakimiś 19-latkami. Podejrzewam, że te same, które grały w Pan American Cup. A tam przegrywały z Dominikana, Kubą i Kanadą. Najlepsze zawodniczki, te które ost. grały w WGP w domu poleciały do Kanady na Igrzyska Panamerykańskie. Brazylia awans już ma, a Rosjanki potrzebują 1 wygranej. Dlatego idą mocne spadki...sam pograłem po 3.65...teraz już poniżej 3.0.
Gdzie masz info, że Brazylia 19-latkami? ja tam ani jednej nie widzę 19-latki, ze składu jaki chociażby jest na insidevolley
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Niemcy - Turcja
Under 178.5
@ 1.92 by Marathon ⛔
Jak już pare razy pisałem - znawcą siatki nie jestem, ale ta linia mnie bardzo zainteresowała.
Oglądałem wczorajszy mecz Turczynek z Serbią i wyglądało to bardzo słabo. Serbski blok zabijał seriami atakujące rywalek. Zainteresowało mnie też to, że realizator pokazywał zawodniczki tureckie i na grafice było najczęściej 19 lat albo około tego. Sprawdziłem skład - rzeczywiście, nie licząc 2 zawodniczek, praktycznie same roczniki 90+ (w tym wiele właśnie ok. 20-letnich).
Niemki u siebie. Rozbiły wczoraj słabe Dominikanki. Tutaj widać, że skład doświadczony. Z nazwisk kojarze Kozuch i Brinker, ale pozostałe dziewczyny też w większości roczniki 86-88 więc w sile wieku.
Linia taka, że w 4 setach powinna wejść lekko, bo jakiś set do 15-17 się pewnie Turczynkom zdarzy, a ja tu nawet 3-0 bym widział.
Co ciekawe w Szczwanym linia niższa o kilka oczek i under po gorszym kursie.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Niemcy - Turcja
Ja mam trochę inne zdanie o tym meczu. Nie ukrywam, że często w tym sezonie stawiam przeciwko Niemkom, bo zwyczajnie się opłaca.
Niemki to reprezentacja w przebudowie. Na tą chwilę brakuje tam drugiej przyjmującej i drugiej środkowej. Nie trzeba mówić jak chwiejne bywają też Kozuch z Brinker. Niemki robią naprawdę sporą liczbę błędów własnych.
Turcja w takim składzie jest słaba, to fakt. Pewniakiem jest atakująca Polen, która jest w bardzo dobrej formie. Lewe skrzydło często nieobecne. Zwykle można też liczyć na środkową Akman (druga środkowa przeciętna). Ja na lewym był dał więcej pograć Ercan, bo mimo, że w Eczacibasi nie grała zbyt dużo, to jak już wchodziła to radziła sobie całkiem nieźle. Dziwią mnie kłopoty na przyjęciu i dużo błędów libero Merve.
Wczoraj Turczynki dostały lanie i zagrały tak, że gorzej już nie można, więc poprawa musi być. W takim składzie tydzień temu urywały po secie Serbii, Rosji i USA, które stawiam wyżej niż Niemki, a pierwszym dwóm zespołom powinny urwać też punkty (kontuzje mózgu). Niemki tak naprawdę wygrywały w WGP dwa razy z fatalną kadrą B Dominikany i Belgijkami, które nie mają argumentów w ataku, dlatego faworyzowanie tego zespołu do poziomu 1.22 to dla mnie zwykła przesada.
Moje propozycje:
Over 3.5 seta --- 1.65 @ PinnacleSports ✅
 
H 221

heksan

Użytkownik
Dla Turcji chyba głównym celem jest mecz z Dominikaną, bo jeżeli go wygrają to utrzymają się w I Dywizji( jeśli się, mylę to niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu). W takich okolicznościach mogą nie chcieć oddawać, serca, potu i krwi w meczu z Niemkami, które grają u siebie i to już jest jakaś motywacja. Nie mówię, że Turczynki się położą na boisku w oczekiwaniu na szybkie lanie, ale może zabraknąć chęci. Ja też widzę tutaj under, lecz możliwe, iż tego seta Turcja ugra, co nie przeszkodzi w tym, żeby under wszedł.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Również uważam, że kursy na Niemki są po prostu absurdalnie niskie, bo ta drużyna jest najzwyczajniej w świecie słaba, tak jak słabe są Turczynki i tutaj wielkiej przepaści nie ma. Niemki potrafiły dostawać grube baty w tej edycji WGP i ogólnie wyglądają mizernie. Turczynki są słabe, ale może w porównaniu do takiej Serbii a nie do Niemek. Leworęczna Polen robi tam kawał dobrej roboty i na pokrywanie takich handicapów jakie dzisiaj dały buki to w zupełności powinno starczać:
Turcja +15 (1.56) marathon
Drugi typ na dzisiaj to :
Włochy -9.5 (1.87) Marathonbet
Dla mnie Ruskie grają obecnie na poziomie bliskim amatorskiemu, patrzeć się na nie nie da. Być może jest jakiś konflikt w drużynie, bo one zachowują się jak obrażone na cały świat gwiazdeczki, które mają wszystko gdzieś i nie chce im się grać. Przyjęcie czasam na poziomie Dominikany B i nie jest to żadna przesada, w ataku również się męczą, rozegrania nie ma w ogóle, są tylko marne wystawy. Włoszki to już zupełnie inny poziom, dużo kombinacyjnej gry, grają szybko, przyjmują nieźle. W dobrej formie Diouf, która straszy serwisem, jak i atakiem. Będzie rozwałka błyskawiczna
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dla Turcji chyba głównym celem jest mecz z Dominikaną, bo jeżeli go wygrają to utrzymają się w I Dywizji( jeśli się, mylę to niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu). W takich okolicznościach mogą nie chcieć oddawać, serca, potu i krwi w meczu z Niemkami, które grają u siebie i to już jest jakaś motywacja. Nie mówię, że Turczynki się położą na boisku w oczekiwaniu na szybkie lanie, ale może zabraknąć chęci. Ja też widzę tutaj under, lecz możliwe, iż tego seta Turcja ugra, co nie przeszkodzi w tym, żeby under wszedł.
Z Dominikaną, która takim składem nadaje się do III dywizji i tak wygrają bez problemów, więc nie ma sensu nastawiać się tylko na ostatni mecz. Poza tym Turczynki grają rezerwami, siatkary z 2-3 rzędu mają szansę się pokazać i zaplusować - jaki jest sens odpuszczania?
Żaden pewniak, bo obydwa zespoły są nierówne, lubią oddawać wygrane sety i dostawać jakieś głupie serie, ale tak jak pisałem - kurs na Niemki słabiutki. Przy dobrych wiatrach Turczynki mogą nawet wygrać dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krajanka 43

krajanka

Użytkownik
Drugi typ na dzisiaj to :

Włochy -9.5 (1.87) Marathonbet

Dla mnie Ruskie grają obecnie na poziomie bliskim amatorskiemu, patrzeć się na nie nie da. Być może jest jakiś konflikt w drużynie, bo one zachowują się jak obrażone na cały świat gwiazdeczki, które mają wszystko gdzieś i nie chce im się grać. Przyjęcie czasam na poziomie Dominikany B i nie jest to żadna przesada, w ataku również się męczą, rozegrania nie ma w ogóle, są tylko marne wystawy. Włoszki to już zupełnie inny poziom, dużo kombinacyjnej gry, grają szybko, przyjmują nieźle. W dobrej formie Diouf, która straszy serwisem, jak i atakiem. Będzie rozwałka błyskawiczna
Jestem na świeżo po meczu Włochy - Rosja i jestem w szoku poziomu tego meczu ????
Wczoraj nie widziałem meczy, ale dzisiaj to Włoszki grały jak amatorki, nawet z przebitej palcami piłki nie potrafiły nic zrobić, błędy jak w podstawówce. Początkowo pograłem &quot;za Tobą&quot; w stronę Włoszek, ale jak zobaczyłem co tam się dzieje to zmieniłem zdanie.
Ostatecznie videochellenge, który obronił setową w 4 secie uratował mi kasę ;)
Odradzam granie obu drużyn w kolejnych meczach.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam
Ja pogralem coś takiego za 400pln i uważam że warto choć niektóre linie poszybowaly w dół
odniosę się do jednego meczu bo koledzy pozostałe spotkania opisali dobitnie..
Włochy-Brazylia poniżej 191,5 kurs 1,38
Wloszki w tej edycji grają katastrofalne a więc nawet jeden set stracony przez brazylijki daje nam +
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Czy Niemki puszczą u siebie mecz Serbkom?
Niemki bez szans na awans przez wczorajszą przegraną z Turczynkami.
Niemcy - Serbia
Czy Niemki puszczą u siebie mecz Serbkom? Wątpię. Jednak Niemki są zwyczajnie słabsze i nie muszą tego spotkania &quot;puszczać&quot;, żeby Serbki wygrały.
Terzić dziś powinien zagrać bardzo mocnym składem, z Ognjenović, Rasić, Bosković, Mihajlović. Potrzeba zwycięstwa do awansu, więc nie powinien wpuszczać przeciętniaków pokroju Drpy.
O Niemkach pisałem wczoraj. Potwierdziły moją opinię i wtopiły mecz z Turczynkami, mimo że te miały dużo niedokładności.
Myślę, że Serbki dość łatwo wygrają dzisiejsze spotkanie. Zagrałem handi punktowe, ale można też próbować setowego, a nawet pokusić się o 0-3.
Moje propozycje:
Serbia -5.5 --- 1.85 @ MarathonBet, Betsson, Betsafe ⛔
Terzicowi jednak nie chciało się lecieć do USA... ????
 
B 16

bumerang

Użytkownik
1xbet wystawił kursy na pierwsze mecze finałowego turnieju w USA i zaskoczyło mnie 2.52 na Chinki w spotkaniu z Brazylijkami, zaczełem szukać informacji na temat tego meczu i na insidevolley znalazłem takie zdanie: &quot;it&#39;s unfortunate that CHN is sending a B team to the WGP finals. and it seems that nobody cares about it since it&#39;s so close to the WCup.&quot;
Czy ktoś może potwierdzić że Chinki jadą drugim składem do USA?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom