>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

World Cup of Darts 6-8.06.2014r

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP


Składy:
bwin World Cup of Darts Competing Nations
Seeded Nations
1 - England (Phil Taylor &amp; Adrian Lewis)
2 - Netherlands (Michael van Gerwen &amp; Raymond van Barneveld)
3 - Scotland (Peter Wright &amp; Robert Thornton)
4 - Australia (Simon Whitlock &amp; Paul Nicholson)
5 - Wales (Mark Webster &amp; Richie Burnett)
6 - Northern Ireland (Brendan Dolan &amp; Michael Mansell)
7 - Belgium (Kim Huybrechts &amp; Ronny Huybrechts)
8 - Republic of Ireland (Connie Finnan &amp; William O&#39;Connor)
9 - Germany (Jyhan Artut &amp; Andree Welge)
10 - Austria (Mensur Suljovic &amp; Rowby-John Rodriguez
11 - Canada (John Part &amp; Shaun Narain)
12 - Finland (Jarkko Komula &amp; Jani Haavisto)
13 - Hong Kong (Ting Chi Royden Lam &amp; Scott Mackenzie)
14 - Sweden (Magnus Caris &amp; Peter Sajwani)
15 - Spain (Antonio Alcinas &amp; Carlos Rodriguez)
16 - USA (Darin Young &amp; Larry Butler)
Unseeded Nations
China (Yin Deng &amp; Jun Cai)
Denmark (Per Laursen &amp; Dennis Lindskjold)
France (Jacques Labre &amp; Lionel Maranhao)
Gibraltar (Dylan Duo &amp; Dyson Parody)
Hungary (Zsolt Meszaros &amp; Nandor Bezzeg)
India (Amit Gilitwala &amp; Nitan Kumar)
Italy (Marco Brentegani &amp; Daniele Petri)
Japan (Morihiro Hashimoto &amp; Haruki Muramatsu)
Malaysia (Kesava Roa &amp; Thomat Darus)
New Zealand (Rob Szabo &amp; Craig Caldwell)
Norway (Robert Wagner &amp; Vegar Elvevoll)
Poland (Krzysztof Chmielewski &amp; Krzysztof Strozyk)
Russia (Evgenii Zhukov &amp; Evgenii Izotov)
Singapore (Paul Lim &amp; Harith Lim)
South Africa (Devon Petersen &amp; Graham Filby)
Thailand (Thanawat Gaweenuntawong &amp; Watanyu Charoonroj)

zasady:
http://en.wikipedia.org/wiki/PDC_World_Cup_of_Darts
Zapraszam do analiz, kursy widziałem na pinnacle​
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
FinlandiaPolska
Typ: Polska @ 3,95 Marathonbet 1/10j ✅ 2,95

Sercem za naszymi, rozumem za Finami. Za Finami przemawia przede wszystkim duże doświadczenie na arenie międzynarodowej. Przed rokiem w WCoD grali świetnie, wygrali z Holendrami i Niemcami, by przegrać z Belgami w półfinale. Krzysztofów stać na dobry mecz, na wysokie średnie, co do tego nie mam wątpliwości. Miałem tego meczu nie obstawiać, ale jednak obstawię. Pamiętacie moją wydumaną zasadę, że pierwszego meczu w sesji się nie obstawia, bo dzieją się cuda? No to sercem za naszymi, niech dzieją się cuda!
P.S. Jeśli Panowie Krzysztofowie czytają to, to pozdrawiam!


AustraliaDania
Typ: Dania @ 4,93 Pinnacle 1/10j ⛔ 1

No to trzeba spróbować zagrać na doga. Jak pisałem powyżej, Australijczycy wystąpią w składzie: nieprzewidywalny Whitlock i Nicholson z nowymi lotkami. Czy dopadnie go „choroba” Taylora? Oj czuję, że nie pogra na poziomie sprzed kilku miesięcy. Ostatni meczu wieczoru, może będziemy świadkami niespodzianki? Po tym kursie spróbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
BelgiaAustria
Typ: Belgia @ 1,28 William Hill
✅ 2-0

Żarty z tymi kursami. Dwóch solidnych Belgów kontra Suljovic i młodziutki Rodriguez. Wczoraj powątpiewałem w dobrą grę braci Huybrechts po przejściu do Teamu Unicorn, ale zaprezentowali się bardzo dobrze. Austriacy wczoraj zagrali słabo. Kim powinien dać sobie radę z Suljoviciem, a Ronny z Johnem. Kurs przesadzony, ja bym dał 1,10.
Irlandia Północna – Japonia
Typ: Irlandia Północna @ 1,40 William Hill
✅ 2-0

Pierwszy mecz w sesji, a więc mecz, w którym co się dzieje? Cuda. Ale czy Irlandia Północna ma przegrać z Japonią? Irlandczycy wczoraj świetny mecz, 97 średnia, ale zaledwie 28% skuteczności na dublu (5/18). Japonia zagrała słaby mecz z jeszcze słabszą Kanadą. Mecz rozstrzygnie się na dublach, Irlandia wczoraj 5 wykorzystanych szans z 18, ale Japończycy 5 z 23. Myślę, że gorzej na dublach niż wczoraj Irlandia nie zagra i moje prawo pierwszego meczu tym razem się nie sprawdzi.
SzkocjaSzwecja
Typ: Szkocja @ 1,11 William Hill
✅ 2-0

Wczoraj taka sobie gra Szkotów, ale Rosjanie pomagali jak mogli. Szwedzi pokonali Gibraltar, ale i oni podobnie jak Rosjanie pomagali. Lepszy, według mnie, Wright zagra z groźnym Carisem, a słabszy Thornton z Sajwanim. Do debla raczej nie dojdzie.
Do zagrania:
Belgia + Irlandia Północna + Szkocja = 2,00 @ William Hill 3/10j ✅ 3j
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Anglia – RPA
Taylor z Petersenem i Lewis z Filby’m. Obaj Anglicy powinni dać sobie radę. Żaden kurs mnie nie zaciekawił, dlatego odpuszczam.

WaliaAustralia
Australijczycy grają dobrze. Whitlock na krótkich formatach radzi sobie świetnie, Nicholsonowi po zmianie lotek widać, że jeszcze brakuje do optymalnej dyspozycji. Przewiduję debla po wygranej Whitlock’a i przegranej Nicholsona. Tutaj również nic mnie nie zainteresowało.

HolandiaBelgia
Raymond van Barneveld – Ronny Huybrechts
Typ: Ronny Huybrechts @ 3,55 Bwin 1/10j
⛔

Zdecydowanie będzie to mecz hitowy. I według mnie każdy wynik jest możliwy. Najpierw w singlu zagra Michael z Kimem, a później Raymond z Ronny’m. I właśnie w tym drugim meczu upatruję sensacji. Wszyscy wiemy, że „Barney” lubi miewać przestoje. Format krótki, a więc i łatwo o sensację. Ronny niesamowicie skuteczny na podwójnych, wczoraj 80%. Średnią ładną też potrafi wykręcić. Za minimalną stawkę warto zagrać.

Irlandia Północna – Szkocja
Typ: Irlandia Północna 3,13 @ Marathonbet 1/10j ✅ 2,13j

Wczoraj zrezygnowałem z mojego prawa pierwszego meczu, aby dzisiaj do niego powrócić. Stawiałem Szkotów w roli faworytów do zwycięstwa w turnieju, ale grają słabo. Ani Wright ani Thornton nie zachwycili w singlach i w deblu. Szczęśliwie, że Szwedzi pomagali jak mogli i jeszcze Szkocja nie odpadła. Dzisiaj zmierzą się z Irlandią Północną, czyli solidnym Dolanem i słabym Mansellem. Nie wiem na jakiej podstawie ustalane były pary, ale szkoda że to Dolan zagra z Wright’em. Miałem próbować grać single, ale jednak próbuję cały mecz. Według mnie oba zespoły wygrają po 1 meczu singlowym i konieczna będzie dogrywka, czyli debel. A debel to już loteria, czyli dałbym równe kursy. 3,13 kusi i za 1 jednostkę można próbować doga.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Anglia – RPA
Taylor z Petersenem i Lewis z Filby’m. Obaj Anglicy powinni dać sobie radę. Żaden kurs mnie nie zaciekawił, dlatego odpuszczam.

WaliaAustralia
Australijczycy grają dobrze. Whitlock na krótkich formatach radzi sobie świetnie, Nicholsonowi po zmianie lotek widać, że jeszcze brakuje do optymalnej dyspozycji. Przewiduję debla po wygranej Whitlock’a i przegranej Nicholsona. Tutaj również nic mnie nie zainteresowało.

HolandiaBelgia
Raymond van Barneveld – Ronny Huybrechts
Typ: Ronny Huybrechts @ 3,55 Bwin 1/10j

Zdecydowanie będzie to mecz hitowy. I według mnie każdy wynik jest możliwy. Najpierw w singlu zagra Michael z Kimem, a później Raymond z Ronny’m. I właśnie w tym drugim meczu upatruję sensacji. Wszyscy wiemy, że „Barney” lubi miewać przestoje. Format krótki, a więc i łatwo o sensację. Ronny niesamowicie skuteczny na podwójnych, wczoraj 80%. Średnią ładną też potrafi wykręcić. Za minimalną stawkę warto zagrać.

Irlandia Północna – Szkocja
Typ: Irlandia Północna 3,13 @ Marathonbet 1/10j
Wczoraj zrezygnowałem z mojego prawa pierwszego meczu, aby dzisiaj do niego powrócić. Stawiałem Szkotów w roli faworytów do zwycięstwa w turnieju, ale grają słabo. Ani Wright ani Thornton nie zachwycili w singlach i w deblu. Szczęśliwie, że Szwedzi pomagali jak mogli i jeszcze Szkocja nie odpadła. Dzisiaj zmierzą się z Irlandią Północną, czyli solidnym Dolanem i słabym Mansellem. Nie wiem na jakiej podstawie ustalane były pary, ale szkoda że to Dolan zagra z Wright’em. Miałem próbować grać single, ale jednak próbuję cały mecz. Według mnie oba zespoły wygrają po 1 meczu singlowym i konieczna będzie dogrywka, czyli debel. A debel to już loteria, czyli dałbym równe kursy. 3,13 kusi i za 1 jednostkę można próbować doga.
Też stawiam na Australię, wczoraj nie podobała mi się gra Webstera 14 rzutek meczowych nie potrafił wykorzystać przeciwko Chmielewskiemu.
Australia - Wales Marathonbet 1.55 typ 1 2:1 ✅✅✅
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
AngliaAustralia
Typ: Australia @ 4,05 Marathonbet 1/10j ⛔

Wyczuwam niespodziankę – liczę tutaj na Australijczyków. Whitlock z Taylorem i Nicholson z Lewisem. Whitlock gra świetnie na tym turnieju (chyba nic nie tankował), Nicholson miewa przestoje, ale też gra dobrze, jak na grę po zmianie lotek. W deblu świetnie obaj się uzupełniają. A Anglicy grają tak sobie, ani to dobre ani złe. Już w piatek pisałem, że dla mnie finał AngliaHolandia jest zbyt oczywisty. Do tego dziwnie bukmacherzy wystawili kursy na ten mecz, można znaleźć nawet surebeta 6,3%. Ale ja się w to nie bawię, tylko bardzo delikatnie próbuję zwycięstwo Australijczyków.
HolandiaIrlandia Północna
Typ: Holandia wygra WCoD @ 1,91 William Hill 2/10j ✅ 1,82

Irlandczycy są w półfinale dzięki słabym Szkotom, bo to co wyczyniali woła o pomstę do nieba. Dolan i Mansell osiągnęli świetny wynik i uważam, że na tym poprzestaną. Kurs 1,14 na zwycięstwo Holendrów w meczu w ogóle mnie nie interesuje natomiast zaciekawił mnie kurs na zwycięstwo w finale. Jeżeli zakładam, że wygrają swój półfinał i w ostatnim meczu zmierzą się z … (no właśnie, z kim?) to będą mieli przewagę. W deblu są silni. W singlach Michael również bardzo mocny i nie popełni już błędu z ćwierćfinału (choć trzeba przyznać, że Kim zagrał wybitnie). Finał jest niemalże zaraz po półfinale, a Holendrzy grają jako pierwsi. Czyli mają godzinę odpoczynku/treningu. Ja to delikatnie spróbuję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom