>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Wonbets - 1€ bez depozytu

dlord 5

dlord

Użytkownik
Fajnie 1$ gratis, 3 kupony siadły i jak rozliczą to będę miał ponad 3Euro (zaznaczyłem walutę EURO), więc jeszcze kilka zakładów mam nadzieję że siądą i można wypłacić. Szkoda że tak długo rozliczają te kupony
 
madman01 13,6K

madman01

Użytkownik
Fajnie 1$ gratis, 3 kupony siadły i jak rozliczą to będę miał ponad 3Euro (zaznaczyłem walutę EURO), więc jeszcze kilka zakładów mam nadzieję że siądą i można wypłacić. Szkoda że tak długo rozliczają te kupony
No pierw żeby wypłacić to chyba trzeba wpłacić :]
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
No pierw żeby wypłacić to chyba trzeba wpłacić :]
Chyba? To znaczy że znalazłeś gdzieś info na ich stronie że trzeba zrobić depozyt przed wypłatą z tej promocji, czy są to tylko twoje przypuszczenia?
 
rated_rko 0

rated_rko

Użytkownik
Promocja fajna, ale: zrobiłem pierwszy obrót na koncie jest 1.54 chce postawic za wszystko nastepny kupon a tu wyskakuje NIEWYSTARCZAJĄCE SALDO KONTO, zdziwilem się i daje stawka 1.53 i przyjeli kupon. Troche dziwne:;/:
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Ja ugrałem z 0,71 euro 4,55 ale mam obawy do tego buka bo rozliczyli mi mecz który wszedł jako minus dopiero na live support ugrałem swoje no zobaczymy wie ktoś czy trzeba wpłacać najpierw?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja ugrałem z 0,71 euro 4,55 ale mam obawy do tego buka bo rozliczyli mi mecz który wszedł jako minus dopiero na live support ugrałem swoje no zobaczymy wie ktoś czy trzeba wpłacać najpierw?
Raczej na pewno nie trzeba robić depozytu przed wypłatą, ale dla pewności napisałem do supportu, ale odpowiadają tak szybko jak rozliczają kupony. ????
A gdzie trzeba wejśc aby dokonać wypłaty..?
Zakładka: Withdraw.
 
Do góry Bottom