>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Women's Worlds Div IIB Iceland

Status
Zamknięty.
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Zaczynamy. Wklejam składy i rozpiske.

Wszystkie spotkania zostaną rozegrane w tej Hali :



Nazwa tej hali Laugardalur Arena, może pomieścić 1000 osób i mieści się w Reykiaviku.

Rozpiska na cały turniej :



Składy :

BEL



CRO



ESP



ISL



SLO



TUR

 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Dobra a więc pora zacząć i coś napisać,mam nadzieje że to będzie najlepszy dział na forumku hehe :cool:
Pierwszy mecz to Spain - Bel i zaczyna się za kilka min więc tego już nie opiszemy,ale zajmę się najciekawszym dzisiejszym spotkaniem do którego mamy jeszcze kilka godzin.
Dziś na rozkładówce mecz Islandia - Turcja. Czemu tak ? O tym własnie za chwile.
Może na początek krótki wstęp.
Dziś rozpoczynają się a tak naprawdę właśnie się rozpoczęły mistrzostwa świata II dywizji Kobiet rozgrywane w Reykjaviu. Jak na moje o wygraną w turnieju są wstanie powalczyć zespoły Hiszpani, Belgii czy Chorwacji.
Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie między zespołami Islandii i Turcji,faworyt tego meczu może być niewątpliwie tylko jeden i jest nim oczywiście drużyna Islandii. Przedewszystkim wygrywa tu doświadczenie,większe ogranie i wiek.
Zespoł Islandii jest zdecydowanie starszy od młodych turczynek. Dochodzi fakt że większość hokeistek z Reykiaviku gra w zespole Skautafelag Akureyrar, bo aż 14 z 24 zawodniczek występuje właśnie w tym klubie. Młode turczynki raczej bez
jakichkolwiek szans na ugranie czegokolwiek na tym turnieju.
Dodam tylko że ostatnie dwa spotkania między Isl a Turcją to wygrane 12-1 i 9-0 dla gospodyń obecnego turnieju. Dziś uważam będzie bardzo podobnie i handi -4.5 po kursie 1.75 uważam za prezent wystawiony przez bukmacherów bo nie wyobrażam sobie
by gospodynie nie wygrały więcej jak 5 golami w dodatku grając przed własną publicznością ;)
Tu będzie pogrom bo po prostu innej możliwości być nie może
Tak więc :
Islandia - Turcja (Handicap -4.5) : 1 @ 1.75 || 8/10 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 5

tommy-jonsson

Użytkownik
Tylko, że 12-1 było 30.03.2007, a 9-0 było 24.03.2008.
Turczynki nie zanotowały jakiegoś znaczącego postępu, ale w 2011 wysoko przegrywały tylko z Belgią i Polską, a to już dużo lepsze od nich ekipy.
Wydaje mi się, że to dobry typ, ale jak się skończy różnicą 3-4 bramek to się nie zdziwię. Tym bardziej, że to 1 mecz i nie ma co tracić za dużo sił jak się spokojnie prowadzi.
I ogólnie dobrze, że temat jest. Mniej znane turnieje, więc większe szanse na pomyłki bukmacherów ????
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Turcja(+1.5)-Belgia@2.15 b365 ✅ 1-1
Można powiedzieć,że wczoraj Turczynki sprawiły niespodziankę przegrywając zaledwie 2-3 z dużo lepszą drużyną Islandii.
Faworytkami dzisiejszego meczu są Belgijki,ale patrząc po składach,w kadrze Belgii są zaledwie 4 zawodniczki w linii defensywnej.
Wiadomo,że taki turniej złożony z amatorek to poziom słaby i raczej słabe tempo,ale 4 zawodniczki w obronie to za mało według mnie,biorąc pod uwagę fakt,że jest do rozegrania kilka spotkań w krótkim czasie.
W kadrze pozostałych drużyn mają po 6-7 dziewczyn na tej pozycji.
Typ według mnie warty pogrania,ale oczywiście po rozsądnej stawce;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Słowenia(-2.5)-Belgia@1.72 b365 ✅ 4-0
Słowenki w ostatnim spotkaniu rozprawiły się z gospodyniami turnieju wygrywając 5-2.
Dziś na ich drodze staną Belgijki,które przedwczoraj dopiero po dogrywce uporały się z najsłabszą w grupie Turcją i w dwóch spotkaniach strzeliły zaledwie 1 gola w regulaminowym czasie.
W kadrze Belgii w obronie tak jak wspomniałem w ostatnim poście zaledwie 4 zawodniczki.2 linie i nie ma zmienniczek,więc z każdym kolejnym meczem będzie to wpływać na niekorzyść zespołu.
Taki handicap to według mnie prezent od buka i Słowenki raczej bez problemu go pokryją.
Mają jeszcze jakieś teoretyczne szanse na awans,ale tylko w przypadku porażki Chorwacji w dzisiejszym meczu z Islandią lub jakichś dalszych potknięć Chorwatek.
Mimo wszystko myślę,że dziewczyny powalczą i odniosą kolejne przekonujące zwycięstwo.
Dodam,że obie drużyny nie grały ze sobą w ostatnim czasie.W ostatnich dwóch latach Słowenki grały w dywizji II A,a więc wyżej.Belgijki w poprzednich dwóch latach dwukrotnie zajęły przedostatnie miejsca w II B.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Panowie jakie sa zasady awansu ??

Czy tylko zwyciezca ma gwarantowany czy tez druzyny z dalszych miejsc maja jakies szanse ??

Pytam bo jesli tylko zwyciezca to jest juz po sprawie bo nie sadze zeby Chorwatki zgubily gdzies punkty skoro najtrudniejsze mecze maja za soba a nie widze szans dla Belgijek czy tym bardziej najslabszych Turczynek
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Panowie jakie sa zasady awansu ??
Czy tylko zwyciezca ma gwarantowany czy tez druzyny z dalszych miejsc maja jakies szanse ??
Pytam bo jesli tylko zwyciezca to jest juz po sprawie bo nie sadze zeby Chorwatki zgubily gdzies punkty skoro najtrudniejsze mecze maja za soba a nie widze szans dla Belgijek czy tym bardziej najslabszych Turczynek
Tylko zwycięzca awansuje.
Ostatnia drużyna w grupie będzie musiała rozegrać kwalifikacje w przyszłym roku o powrót do tej dywizji.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Turcja(+5.5)-Sł[email protected] b365 ⛔ 8-1
Według mnie trochę za wysoka ta linia na Słowenki i trzeba to pobrać.
Turczynki mimo,że uważane są za najsłabszy zespół w grupie to jednak swoich meczów z lepszymi rywalkami wysoko nie przegrały.
W 1 spotkaniu minimalnie uległy Islandkom,wczoraj przegrały 3-6 z Hiszpankami.Przed meczem handicap na Hiszpanki wynosił (-6.5).
Turczynki mają jeszcze o co walczyć,bo tak jak wspomniałem w poście wyżej ostatnia drużyna w grupie będzie musiała grać w przyszłym roku w kwalifikacjach o powrót do dywizji.
Dlatego myślę,że dziś aż tak wysoko nie przegrają.
Słowenki mają już tylko czysto teoretyczne szanse na awans,bo Chorwatkom wystarczy dziś wygrać z Belgią i za rok meldują się w dywizji 2 A.

Chorwacja(-4.5)
-Belgia@1.85 b365 ✅ 8-0
Chorwatki tak jak wspomniałem zwyciężając dziś mogą przypieczętować swój awans i na pewno to zrobią,pytanie tylko w jakim stosunku wygrają.
Według mnie będzie to pewne zwycięstwo.W poście dotyczącym meczu Belgia-Słowenia napisałem kilka zdań na temat obrony Belgijek,więc powtarzał się nie będę.
W ataku lipa,bo gola w reg.time udało im się strzelić tylko Turczynkom.Nie wydaje mi się,żeby ich dorobek bramkowy miał ulec zmianie po dzisiejszym spotkaniu.
Chorwatki to o wiele lepszy zespół i co ważne są skuteczne w ataku.7 bramek strzelonych Hiszpankom robi wrażenie.
Czytałem dziś na portalu chorwackiego hokeja,że we wczorajszym meczu tylko dobra postawa Islandek w obronie uratowała ich przed większą porażką.Chorwatki bowiem od początku spotkania dominowały na lodzie.Brakowało skuteczności.
Dziś przeciwko słabym Belgijkom spodziewam się gradu bramek i wysokiego zwycięstwa.
W 3 spotkaniu Hiszpania-Islandia,które odbędzie się wieczorem polecam na live pograć jakiś over samych Islandek.Linia powinna wynosić 2.5 na samym początku spotkania.
Mecze Hiszpanek pokazały,że w obronie jest nie najlepiej.3 stracone bramki z Turczynkami,7 z Chorwatkami to zdecydowanie za dużo jak na drużynę,która była faworytem do awansu.
⛔ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Jak do tej pory niespodzianek ze swieca szukac i raczej dzien w dzien pewne wygrane faworytek.
To spowodowalo ze kursy na faworytki sa coraz nizsze i robi sie male value na przeciwniczki

Popieram dzis handi na Turczynki ale chcialbym tez zwrocic uwage na Islandki ktore moze dzis u siebie zrobia ta niespodzianke z Hiszpankami ktore jakos mnie mocno nie przekonuja ...

Szanse nie sa duze ale @7.50 bet365 za drobne grzech nie sprobowac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom