>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wokół Mundialu - dyskusje ogólne o składach, informacje, pytania...

Status
Zamknięty.
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
według mnie w dużej mierze ważny będzie czynnik klimatyczny! chodzi mi o to że piłkarze będą zmęczeni sezonem, a tu jeszcze mistrzostwa w RPA gdzie nie zabardzo mogą liczyć zawsze na chłodniejszy wiaterek i przyjemna temperature. Myślę że nawet okres przed MŚ to za krotki czas żeby większość piłkarzy przywykła do takiego klimatu, nie licząc afrykańczyków. Liczę że któryś z tych krajów z Afryki zrobi niespodzianke i dojdzie dość daleko!
Koleś , nie gadaj głupot bo aż żal na to patrzeć :/
wiesz cos o klimacie RPA? w czerwcu panuje u nich temperatura ok. 5-6 C , w niektórych regionach cieplej ale nieznacznie , w każym razie maks to 10-15 C.

Argentyna ma dość łatwych przeciwników. Chociaż liczę tutaj na niespodziankę i wyeliminowanie Argentyny która się ledwo co zakwalifikowała
?? jeżeli liczysz na wyeliminowanie Argentyny to chyba jesteś niespełna rozumu , to że się ledwo zakwalifikowali jest winą Maradony który po przejeciu reprezentacji miał bardzo duże problemy , teraz widać że umie poukładać Drużynę bo wkońcu wygrana z Niemcami na ich tereenie to duży wyczyn.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Koleś , nie gadaj głupot bo aż żal na to patrzeć :/
wiesz cos o klimacie RPA? w czerwcu panuje u nich temperatura ok. 5-6 C , w niektórych regionach cieplej ale nieznacznie , w każym razie maks to 10-15 C.



?? jeżeli liczysz na wyeliminowanie Argentyny to chyba jesteś niespełna rozumu , to że się ledwo zakwalifikowali jest winą Maradony który po przejeciu reprezentacji miał bardzo duże problemy , teraz widać że umie poukładać Drużynę bo wkońcu wygrana z Niemcami na ich tereenie to duży wyczyn.
faktycznie wielki wyczyn. W ostatnim czasie uczyniły to też inne zespoły w tym niezbyt silna Norwegia. Faktycznie prawie niemożliwego dokonali.... musisz od razu tamtego usera wyzywać? On wcale nie mówi tak źle bo Argentyna gra padakę. Maradona zupełnie nie potrafi stworzyć z tych chłopaków kolektywu i jakieś pojedyncze lepsze wyniki tego obrazu nie zmażą. Ich ewentualny sukces będzie zawdzięczany wyłącznie ogromnym potencjałem indywidualności
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
z tego co pamiętam to Argentyna awansowała do MŚ dzięki indywidualnościom, jeśli chodzi o przygotowanie taktyczne są beznadziejni, w czasie spotkań mistrzostw ważną role odgrywa przygotowanie fizyczne (tu Argentyna da rade;)) i taktyka na chwile obecną nie za wesoło to wyglonda, zwłaszcza że taktycznie przygotowana drużyna jest wstanie zatrzymać każda indywidualność
np ma tu jedną wypowiedź
Kapitan piłkarskiej reprezentacji Urugwaju Diego Lugano uważa, że argentyńskiemu wirtuozowi futbolu Lionelowi Messiemu będzie trudno błyszczeć w mistrzostwach świata w RPA, gdyż wszyscy obrońcy będą go starannie pilnowali.

Diego Lugano, środkowy obrońca tureckiego Fenerbahce Stambuł, dwukrotnie wystąpił przeciwko Messiemu w eliminacjach MŚ 2010. Jego zdaniem Messi wyróżni się tylko wtedy, gdy cały zespół Argentyny będzie grał dobrze.

&quot;Puchar Świata może być dla Messiego trudniejszy, bo w meczach będzie bardziej szczelna obrona. Przeciwnicy zastosują wobec niego ścisłe krycie, obrońcy mogą zrujnować jego renomę. Wiele też będzie zależeć od tego, jak spisywać się będzie cała drużyna Argentyny, choć nie ulega wątpliwości, że mówimy o jednym z najbardziej widowiskowo grających piłkarzy świata&quot; -
powiedział Lugano.
to wypowiedź z 10 kwietnia
 
R 1

rooney1

Użytkownik
anglicy teoretycznie sa latwiejszej czesci drabinki co pozwala upatrywac w nich jednego z glownych faworytow tej imprezy. ich czesci sa jeszcze niemcy, argentynczycy i francuzi. z francja mysle nie powinni miec wiekszych problemow bowiem francja jest jakby zagubiona i ja nie wierze w ten zespol. argentyna nie jest kolektywem jak ktos juz tu opisal i anglicy zdyscyplinowani taktycznie rowniez opowinni ich ograc. najwiecej problemow wydasje mi sie ze mieli by z niemcami choc tu znowu wydaje mi ze anglicy maja przewage jeslki chodzi o klase pilkarzy. wstepnie wyglada mi to na final dla anglii. w drogiej polowce juz gorzej cos typowac bowiem mamy wlochow, brazylie, holandie i hiszpanie. najmniej szans dawalbym holandii z tej 4 ale pozostale 3 teamy maja napewno sklad by zdobyc mistrzostwo
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Jeżeli chodzi o Argentynę to nie uważam żeby mieli jakiekolwiek szanse na puchar. Ich możliwości pokładałbym na 1/4 finału i nic poza tym. Szczególnie ciekawie W grupie B, z której startuje Argentyna, może wypaść Grecja. Będąc szczery a przede wszystkim odważny, typowałbym Greków to awansu do fazy pucharowej i to nawet kosztem Nigeryjczyków. Nigeria to oczywiście Afryka, a jak Afryka to inna filozofia futbolu. Jedynym zespołem grającym na skalę Światową jest WKS, skończyły się bowiem czasy słabego Kamerunu czy Togo. Nigeria preferuje moim zdaniem Ofensywny styl gry, nie liczy bramek straconych i lubi grać na aferę, co często ją gubi. Jest jednak jeszcze wiele innych Reprezentacji z wielkimi planami na zwycięstwo. Na tapetę biorę Brazylię. U buków najczęściej spotykanym kursem na zwycięstwo w Mundialu Brasilii jest 6.00. Osobiście uważam, że nie ma już takiej Brazylii jak parę lat temu i Puchar to ciężki kąsek.
Ja osobiście uważam, że sporę szanse na wygraną w RPA mają egzekwo Hiszpania i Anglia...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
na Niemców też można liczyć, w rozgrywkach na takim poziomi nigdy nie zawodzili, a football jak preferują jest trudny dla wszystkich, twarda ofensywna gra, praktycznie 100% skuteczność karnych(ewentualne żuty karne w play-off) ,oraz strzały z dystansu, do tego przygotowanie fizyczne to atuty naszych sąsiadów ,które na tego typu imprezach zawsze skutkują. Anglia jeśli Roney będzie nadal w takiej formie to mogą postraszyć, ale na mistrza mi raczej nie wyglądają.
 
R 1

rooney1

Użytkownik
na wp.pl podali ze torres moze opuscic mundial, wiadomo gowniana strona wiec nie do konca mozna wierzyc. ja teraz poszukam na jakis hiszpanskich stronach zeby ewentualnie potwierdzic
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
na wp.pl podali ze torres moze opuscic mundial, wiadomo gowniana strona wiec nie do konca mozna wierzyc. ja teraz poszukam na jakis hiszpanskich stronach zeby ewentualnie potwierdzic
w całym internecie szukają sensacji i wszystko wyolbrzymią, wątpię że ta informacja jest wiarygodna ;)
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
BBC przeprowadzi transmisję live ze wszystkich spotkań MŚ w internecie

At the Sport and New Media Conference hosted by the Sport Business Group in Manchester, the BBC’s Head of Interactive revealed part of their World Cup intentions.

Ben Gallop said that all games covered by the BBC will also be available live on the internet.

Gallop stressed how the World Cup would take advantage of all the multi-medium platforms and be as inter-active as possible.
tribalfootball
 
M 0

manganian1990

Użytkownik
Co myślicie o taśmie:

Anglia - Stany Zjednoczone Typ - Typ: 1 1,55
Anglia - Algeria Typ - Typ: 1 1,25
Argentyna - Korea Południowa Typ - Typ: 1 1,35
Holandia - Japonia Typ - Typ: 1 1,50
Włochy - Nowa Zelandia Typ - Typ: 1 1,15
Brazylia - Korea Północna Typ - Typ: 1 1,10
Portugalia - Korea Północna Typ - Typ: 1 1,20
Hiszpania - Honduras Typ - Typ: 1 1,15
Hiszpania - Szwajcaria Typ - Typ: 1 1,35
Niemcy - Australia Typ - Typ: 1 1,55

Całkowity kurs 14,33

Co z tego może zawieść? Co wywalić, co wymienić? Analizując wyniki MŚ zawsze mocne ekipy ze słabymi dawały radę. Remisy pojawiały się w meczach, które były trudne do przewidzenia. Np. taka Brazylia, Hiszpania po 3 wygrane w grupie. Piłka reprezentacyjna zawsze jest bardziej przewidywalna niż klubowa.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
BBC przeprowadzi transmisję live ze wszystkich spotkań MŚ w internecie



tribalfootball
niestety na polskim IP jej nie doświadczysz


Co myślicie o taśmie:

Anglia - Stany Zjednoczone Typ - Typ: 1 1,55
Anglia - Algeria Typ - Typ: 1 1,25
Argentyna - Korea Południowa Typ - Typ: 1 1,35
Holandia - Japonia Typ - Typ: 1 1,50
Włochy - Nowa Zelandia Typ - Typ: 1 1,15
Brazylia - Korea Północna Typ - Typ: 1 1,10
Portugalia - Korea Północna Typ - Typ: 1 1,20
Hiszpania - Honduras Typ - Typ: 1 1,15
Hiszpania - Szwajcaria Typ - Typ: 1 1,35
Niemcy - Australia Typ - Typ: 1 1,55

Całkowity kurs 14,33

Co z tego może zawieść? Co wywalić, co wymienić? Analizując wyniki MŚ zawsze mocne ekipy ze słabymi dawały radę. Remisy pojawiały się w meczach, które były trudne do przewidzenia. Np. taka Brazylia, Hiszpania po 3 wygrane w grupie. Piłka reprezentacyjna zawsze jest bardziej przewidywalna niż klubowa.
jeszcze chyba za wcześnie na typowanie, trzeba co najmniej poczekać do ostatnich spotkań towarzyskich
 
arturb_r1 0

arturb_r1

Użytkownik
Co myślicie o taśmie:
Anglia - Stany Zjednoczone Typ - Typ: 1 1,55
Anglia - Algeria Typ - Typ: 1 1,25
Argentyna - Korea Południowa Typ - Typ: 1 1,35
Holandia - Japonia Typ - Typ: 1 1,50
Włochy - Nowa Zelandia Typ - Typ: 1 1,15
Brazylia - Korea Północna Typ - Typ: 1 1,10
Portugalia - Korea Północna Typ - Typ: 1 1,20
Hiszpania - Honduras Typ - Typ: 1 1,15
Hiszpania - Szwajcaria Typ - Typ: 1 1,35
Niemcy - Australia Typ - Typ: 1 1,55

Całkowity kurs 14,33
Co z tego może zawieść? Co wywalić, co wymienić? Analizując wyniki MŚ zawsze mocne ekipy ze słabymi dawały radę. Remisy pojawiały się w meczach, które były trudne do przewidzenia. Np. taka Brazylia, Hiszpania po 3 wygrane w grupie. Piłka reprezentacyjna zawsze jest bardziej przewidywalna niż klubowa.
Moim zdaniem to wszystkie te mecze z wyjątkiem meczu Angolów z Amerykańcami, można spokojnie postawić z HC i znacznie więcej wyciągnąć ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Przypominam ,że to są mistrzostwa świata. A kursy 1,15 czy 1,10 w takim turnieju to śmiech na sali. Może na pierwszy rzut oka wszystko wygląda kolorowo. Ale w MŚ na pewno nie obędzie się bez niespodzianek.
Puchar Afryki w tym roku ,pierwsza kolejka meczów grupowych to same niespodzianki i remisy bądź przegrane faworytów.
 
M 0

manganian1990

Użytkownik
Puchar Afryki to zupełnie inny poziom. To nie MŚ. Europejskie reprezentacje są znacznie mocniejsze. Z Afryki to jedyny zespół, który może namieszać to WKS. Analizując poprzednie turnieje można śmiało powiedzieć, że mocne ekipy rozbijają zespóły 2. i 3. kategorii.
 
arturb_r1 0

arturb_r1

Użytkownik
Puchar Afryki to zupełnie inny poziom. To nie MŚ. Europejskie reprezentacje są znacznie mocniejsze. Z Afryki to jedyny zespół, który może namieszać to WKS. Analizując poprzednie turnieje można śmiało powiedzieć, że mocne ekipy rozbijają zespóły 2. i 3. kategorii.
Chyba zapomniałeś dodać takich zespołów jak Ghana, Kamerun czy RPA, które jako gospodarz na swoich stadionach ma kolosalną przewagę nad takimi drużynami jak Meksyk, Urugwaj z sexaferowa Francja ????
I apropos tych zespołów niższej kategorii, to przypomnij sobie ubiegłe MŚ, np. Szwecja z TiT, Szwajcaria z Francją - późniejszym V-ce MŚ, czy mecze Togo ????
Moim zdaniem to każdy z wyjątkiem Nowej Zelandii i Hondurasu ma szansę zostać Czarnym Koniem rozgrywek i napsuć trochę krwi faworytom ????
 
M 0

manganian1990

Użytkownik
Chyba zapomniałeś dodać takich zespołów jak Ghana, Kamerun czy RPA, które jako gospodarz na swoich stadionach ma kolosalną przewagę nad takimi drużynami jak Meksyk, Urugwaj z sexaferowa Francja
I apropos tych zespołów niższej kategorii, to przypomnij sobie ubiegłe MŚ, np. Szwecja z TiT, Szwajcaria z Francją - późniejszym V-ce MŚ, czy mecze Togo
Moim zdaniem to każdy z wyjątkiem Nowej Zelandii i Hondurasu ma szansę zostać Czarnym Koniem rozgrywek i napsuć trochę krwi faworytom
Ok. Poniekąd się zgadzam. Tylko taki mecz jak np. Francja vs .... omijam szerokim łukiem. Wiadomo sexFrancja. Wybrałem takie mecze jak wyżej i to o nie pytam. Jeśli grają dwie ekipy ze średniej półki to może być różnie. Wystarczy popatrzeć na Spain jak grali w eliminacjach. NIezwykle mocna ekipa. Jedno przyspieszenie, drybling, wzwód ???? i droga do bramki otwarta. Grają np. z takim Hondurasem... tu nie powinno być sensacji. To sport, ale...
 
arturb_r1 0

arturb_r1

Użytkownik
No zgadzam się co do Hondurasu, ale po co stawiać 100% pewną Hiszpanię jako 1 z kursem 1,1 jak można postawić z Handi albo over 2,5 i nieco bardziej podbić kurs ? ????
 
M 0

manganian1990

Użytkownik
Obowiam się meczu Anglia - USA. Anglia pomimo, że jest faworytem ma pewne problemy ze składem. Nie ma Beckhama, bramka nie pewna, w obronie pewne dziury, Rooney raczej już się wyleczył, ale nie wiadomo czy kontuzja się nie odnowi i jak to na niego wpłynęło. USA nie gra nie wiadomo czego chociaż pokazała się dobrze w Pucharze Konfederacji. 2:0 z Hiszpanią zastanawia. Wiadomo, że Puchar Konfederacji to nie to samo co MŚ. Nie ten prestiż, ale i tak to robi wrażenie. Hiszpania grała wtedy na 100%, czy traktowała to może jak trening, trochę towarzysko, bez ogromego ryzyka? Nie wiem czego spodziewać się po ekipie z zachodu. W towarzystkich meczach wygrywała Anglia np. 2:0 w ostatnim meczu. Niektórzy mówią, że za wcześnie na typowanie, ale nie wiele już się zmieni. Może ktoś wyleci przez kontuzję, ale struptura drużyny, styl, umiejętności się nie zmienią. Czy warto grać tu Anglię?
 
W 0

wojsed

Użytkownik
Ja się nie obawiam meczu Anglia-USA, ale jestem wręcz pewien, że jeśli Anglicy to wygrają to wymęczą strasznie. Dla mnie w tym meczu ciekawszym typem X2. Amerykanie rozwijają się piłkarską chyba najszybciej ze wszystkich ekip. Za cel sobie postawili mistrzostwo już w kolejnych kilkunastu-latach, i myślę, że w końcu tak się może stać, bo jak Amerykanie coś sobie zaplanują to to potem osiągają. Kolejne ostatnie mundiale pokazywały, jak USA coraz dalej zachodziła, mnie osobiście zachwycając swoją ciekawą piłką. A w zeszłorocznym (chyba?) Pucharu Konfederacji jak grali? Pięknie, i ograli nawet mistrzów Europy - Hiszpanie. Usa, może być czarnym koniem tych mistrzostw, co prawda jeszcze teraz nie ugrają wiele, ale myślę że ćwierćfinał jest jak najbardziej realny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom