>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wokół Mundialu - dyskusje ogólne o składach, informacje, pytania...

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
buahah, widać że pewnie macie plakaty nad łóżkiem i wiadomo co robicie. ludzie nie mówię że Messi grał cienko, ale zawiódł i nic tego nie zmieni.
A co do Ronaldo to grał gorzej na pewno, ale i miał słabszą drużynę, a zapomniałeś dodać że był lepszy też o 1 bramkę !!!
pokeromaniak co na 2:0 z Meksykiem też oczywiście Messi podawał ?
Ojj ludzie widzę klapy tylko na oczach, bo lubicie go to oczywiście nie ma prawa powiedzieć na niego złego słowa. Śmieszy mnie to ale cóż są kibice obiektywni i kibice zapatrzeni w swoich ulubieńców.
Z resztą to jest FORUM każdy może mieć swoje zdanie: Nie napisałem 3 najgorszych a 3 co rozczarowali i nie zmienię tego: Messi, Ronaldo oraz Rooney
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
W tak funkcjonującym ataku pozycyjnym to nie tylko Messi, ale Cruyf, van Basten, Romario i Eusebio z najlepszych lat by zawiedli. Nie ma co wieszać psów na Messim, bo kto do niego miał piłki dogrywać? Kto w tej drużynie był odpowiedzialny za rozgrywanie i konstrułowanie ataku pozycyjnego? Słyszałem że to miał być Veron, ale on cały mecz na ławce przesiedział..
 
G 0

gandzia1405

Użytkownik
buahah, widać że pewnie macie plakaty nad łóżkiem i wiadomo co robicie. ludzie nie mówię że Messi grał cienko, ale zawiódł i nic tego nie zmieni.
A co do Ronaldo to grał gorzej na pewno, ale i miał słabszą drużynę, a zapomniałeś dodać że był lepszy też o 1 bramkę !!!
pokeromaniak co na 2:0 z Meksykiem też oczywiście Messi podawał ?
Ojj ludzie widzę klapy tylko na oczach, bo lubicie go to oczywiście nie ma prawa powiedzieć na niego złego słowa. Śmieszy mnie to ale cóż są kibice obiektywni i kibice zapatrzeni w swoich ulubieńców.
Z resztą to jest FORUM każdy może mieć swoje zdanie: Nie napisałem 3 najgorszych a 3 co rozczarowali i nie zmienię tego: Messi, Ronaldo oraz Rooney
zgadzam sie z toba w 100 % powiedzialbym jeszcze ze z tej trojki to moze i nawet ronaldo nie zawiodl bo on nigdy dobry nie byl w manchesterze tylko dobrze gral przeciwko slabiaka no moze w meczu z jakimis przecietniakami cos pokazal ale juz z lepsza druzyna nic ;] ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Możecie się śmiać lub nie. Ale ośmiornica Paul wytypował na tym mundialu wszystkie mecze poprawie. ????
Ma 100% skuteczności i gdyby ktoś grał jego typy na pewno dorobiłby się ładnych pieniążków ???? .
Może zwierzęta mają jakiś instynkt do typowania ? Kto wie. Wszystkie mecze wytypował poprawie. Pomylił się tylko raz 2 lata temu na ME. ????
A propos jeszcze to i bukmacherzy dobrze wytypowali zwycięzcę mundialu. Na Hiszpanię przed mundialem był najniższy kurs. Jak widać bukmacherzy to cwane bestie ???? .
Pozostaje nam czekać 4 lata do MŚ w Brazylii ? Brazylia mega faworytem w swojej ojczyźnie ? Oj ja myślę, że tak i to poważnym faworytem do zdobycie najwyższego trofeum.
Jeszcze filmik ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=gCWqTkd_ag4
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Zawodników nie rozlicza się tylko po strzelonych bramkach i asystach.
Messi brał ciężar gry na siebie i często rozgrywał piłkę.
A co do Ronaldo- zero, tu właśnie widać że na Wigan czy na jakiś Racing wystarcza jego machanie nogami a na mistrzostwach już ciężko było
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Tak, tak. Ronaldo jest beznadziejny i potrafi grać tylko ze słabiakami. Co z tego, że w ManU brał ciężar gry na siebie, strzelał najważniejsze bramki w lidze jak i w LM, podczas gdy jego koledzy nie mieli pomysłu na obronę przeciwnika.
W najwyższej formie ośmieszał każdego obrońcę na świecie.
Zawiódł na Mundialu, ale nie zapominajmy o Rooney&#39;u, czy Messim, którzy także nie poprowadzili swoich krajów na szczyt.
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
W czasie gdy cały świat emocjonował się finałem mistrzostw świata w Republice Południowej Afryki, w Ugandzie terroryści doprowadzili do krwawej masakry. W zamachu bombowym w stolicy kraju Kampali zginęły 64 osoby.

Do zamachu doszło w dwóch restauracjach, w których wiele osób zgromadziło się, by oglądać finał mistrzostw świata. Dla terrorystów była to doskonała okazja do ataku.

Jedna z bomb wybuchła w etiopskiej restauracji na przedmieściach, w południowej części miasta, w regionie wypełnionym popularnymi wśród kibiców piłkarskich pubami. Druga eksplozja miała miejsce w Kyadondo Rugby Club we wschodniej części Kampali.

Policja początkowo twierdziła, że było od 23 do 30 ofiar zamachu. Potem ustaliła ich ostateczną liczbę aż na 64. - Te bomby były z całą pewnością skierowane w fanów oglądających finał Mistrzostw Świata - powiedział generalny inspektor ugandyjskiej policji Kale Kayihura.

Generalny inspektor ugandyjskiej policji Kale Kayihura łączy zamach z ostatnimi groźbami ze strony somalijskiego ugrupowania Shebab, wspieranego przez al-Qa&#39;idę. Terroryści ostrzegali, że skierują swoje działania przeciwko krajom, które wysłały do Somalii swoje wojska w ramach operacji Unii Afrykańskiej.

Gotowość do udzielenia wszelkiej koniecznej pomocy zadeklarowały już Stany Zjednoczone (w zamachu zginął jeden obywatel USA, kilku zostało rannych). Prezydent Barack Obama nazwał zamach &quot;tchórzliwym i podłym&quot;.
Źródło: wp.pl
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Podsumowując cały ten turniej dla mnie najgorsze mistrzostwa jakie pamiętam od 90 r więcej frajdy mam co roku z rodzimj ligi czy eu pucharów
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Mundial ciekawy sporo niespodzianek a co do powyzszych wypowiedzi to Messi i Ronaldo zawiedli na calej linii a co ciekawe pokazal sie tak malo do tej pory znany Muller, i to jest piekne!!
 
E 0

ein4r

Użytkownik
Messi nie zawiodl tylko nie mial z kim grac i tyle. nie mial mu kto pilki dograc, nikt do podan nie wychodzil a samemu meczu sie nie da wygrac, przynajmniej nie na mundialu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom