>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wokół Mundialu - dyskusje, informacje, pytania

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Strejlau ostatnio wymadrzal sie jak powinno wymawiac siemęża De Bruyne, powtarzal to kilka.razy, wspominal ze Lubanski potwierdzil. Po czym notorycznie przekrecal jego naziwsko.
Strejlau potrafi być irytujący na maxa, jak się uczepi jakiejś rzeczy to powtarza to w kółko, jak chyba w meczu Belgii (nie pamiętam dokładnie), któryś z Belgow w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił w niego, a nasz trener, że tu powinna być podcinka jaką najlepiej robił Frankowski, później jeszcze wiele razy, że Franek w takiej sytuacji to by tą swoją podcinką na pewno strzelił, że Frankowski to najlepsze podcinki i tak przez cały mecz, jak już strzelili tą podcinką, to że nie była tak perfekcyjna jak wspomnianego wcześniej Pana Tomka, słuchać się tego nie dało.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak zaczyna komentować Strejlau to już wiem, że będzie fajnie... ???? Najlepszy tekst do tego 2 komentatora: &quot;chłopcze zobacz jak grają&quot;... To jest niezwykłe, że ten zwraca się do niego &quot;chłopcze&quot;, a tamten na Pan... W meczu Belgia - Japonia. Przy stanie 0:2 podziw dla Japonii - &quot;dają lekcję gry w piłkę Belgii&quot;, a potem po tym 1:2 jaki był zadziwiony... No i te teksty - zawodnicy azjatyccy zawsze słuchają trenera, tam nie ma dyskusji, wykonują rozkazy...
Komentatorzy z Polsatu o wiele bardziej mi podchodzili nie mówiąc o Canal+. Niebo, a ziemia...
Za to Szapku (marszczę rano) bardzo poprawił się na plus....
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
A ktoś powie jakie są te muzyczki i pioseneczki które puszczają?
Ta na koniec meczu ( o nana)
W studiu TVP (coś tam skrzypce w tle)
Na początek meczu na stadionie
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A ktoś powie jakie są te muzyczki i pioseneczki które puszczają?
Ta na koniec meczu ( o nana)
W studiu TVP (coś tam skrzypce w tle)
Na początek meczu na stadionie

Swoją drogą zdziwiłem się wielce na tym Mundialu słysząc tę piosenkę po bramkach, czy na koniec, bo dotychczas kojarzyła mi się ona tylko z Dartsami, gdzie zawsze po meczu jest puszczana ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Obejrzałem wszystkie mecze na mundialu jakie były dostępne (oczywiście te w ostatniej kolejce fazy grupowej musiałem wybierać jak były o jednej porze) ???? Udało się... Generalnie fajne emocje... Dużo adrenaliny... Typy i analizy miałem bardzo dobre i z tego się bardzo cieszę. Gorzej ze stawkami i kontrowaniem co już mi źle wychodziło... Ale zabawa super. Bukmacherka to fajne hobby... ????
 
chowirex 114,6K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Ten mundial może i nie był jakiś fantastyczny, ale był dużo lepszy niż wszystkie inne w tym tysiącleciu, czyli te podczas których bylem świadomy co się dzieje na Mistrzostwach. Dzięki takim meczom jak Argentyna-Francja, Belgia-Brazylia. Dzięki Chorwatom. Dzięki temu, że wygrała drużyna, która jednak strzeliła średnio 2 gole na mecz, a nie 8 w całym turnieju jak Hiszpania w 2010. Dzięki temu, że Francja faktycznie zasłużyła na sukces, bo w fazie pucharowej wygrała wszystkie mecze, z silnymi rywalami i w regulaminowym czasie.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Oficjalna 11-tka turnieju:


Nie wiem kto to ustalał i czym się sugerował przy pewnych nazwiskach, ale obawiam się, że był to ktoś, kto znalazł resztę towaru Maradony ????
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Myślę że znajdziesz na darkwarez. Wpisz w Googlach, zarejestruj się ,znajdź tam potem kup sobie na allegro 2dniowe konto premium na RapidShare itp i ściągniesz takie mecze z prędkością twojego łącza
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Z torrentow pewnie tez, na pewno musialbys poszukac po stronach ktore maja wyszukiwarke np 1337x.to lub rarbg.to
Warto tez zaopatrzyc sie w konto na stronie torrentleech.pl , niestety tam jest ograniczona liczba kont i trzeba wyczekiwac az otworza rejestracje.
 
Do góry Bottom