>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wokół Mistrzostw Europy 2024 - dyskusje, informacje, pytania

K 2,4K

kcz18

Użytkownik
Cześć, a co Wy na to by się przy okazji tego Euro zabawić i utworzyć własną wewnętrzną ligę w Fantasy Manager tego turnieju?
Jeśli ktoś jest zainteresowany dodatkową zabawą, niech tworzy drużynę, podeśle mi tu w odpowiedzi lub na priv nazwę drużyny, a ja utworzę naszą wewnętrzną ligę. Czym nas więcej, tym ciekawiej, więc podsyłaj cie pomysł komukolwiek. Załączam link do zabawy: https://gaming.uefa.com/en/eurofantasy/create-team
 
Otrzymane punkty reputacji: +106
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Wiadomo, że to zależy od wielu czynników, ale mnie chodzi o to jaka jest dokładna procentowa szansa na wyjście z grupy jeśli wiemy, że dana reprezentacja zdobędzie dokładnie 3 punkty, a nie wiemy jaki będzie bilans bramkowy itp. Możliwe, że jakiś program to wyliczył.

Na Euro 2020 jedna z trzema punktami wyszła Ukraina, a nie wyszły Finlandia i Słowacja.
Na Euro 2016 wyszły Portugalia i Irlandia Północna, a nie wyszły Turcja i Albania.
Na Euro 2012 z grupy wychodziły tylko po dwie reprezentacje, więc na to nie ma co patrzeć.

Ogółem to na siedem reprezentacji z 3 pkt. trzy z nich wyszły z grupy, a cztery nie wyszły. Wobec tego można oszacować, że szansa na wyjście z grupy z dorobkiem 3 punktów jest niższa niż 50%, ale mnie zastanawia czy takie prawdopodobieństwo zostało dokładnie wyliczone w procentach.
 
P 33,5K

Przybłęda

Użytkownik
Mamy pierwszą dogrywkę na euro, a oczywiście większość buków nie dodała adnotacji jak policzą zakłady statystyczne. Forbet zawsze przy drużynowych sportach, np. ostatnio na MŚ w hokeju, liczył wraz z dogrywkami. Ktoś wie, które buki obecnie rozliczą staty z uwzględnieniem dogrywek?
 
arass1 331,5K

arass1

Użytkownik
Mamy pierwszą dogrywkę na euro, a oczywiście większość buków nie dodała adnotacji jak policzą zakłady statystyczne. Forbet zawsze przy drużynowych sportach, np. ostatnio na MŚ w hokeju, liczył wraz z dogrywkami. Ktoś wie, które buki obecnie rozliczą staty z uwzględnieniem dogrywek?
Forbet rozliczył mi bramkę Kane'a strzeloną w dogrywce jako zakład przegrany.
 
berserk 345,1K

berserk

Użytkownik
Ciekawa zależność na Euro w XXI wieku...

Euro 2004 - sędzią głównym finału Niemiec 🇩🇪
Euro 2008 - Niemcy 🇩🇪 w finale Euro, sędzią głównym Włoch 🇮🇹
Euro 2012 - Włochy 🇮🇹 w finale Euro, sędzią głównym Portugalczyk 🇵🇹
Euro 2016 Portugalia 🇵🇹 w finale Euro, sędzią głównym Anglik 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Euro 2020(1) - Anglia 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 w finale Euro, sędzią głównym Holender 🇳🇱
Euro 2024 - Holandia 🇳🇱 w finale Euro???
 
Otrzymane punkty reputacji: +1805
krzysiek74 135,2K

krzysiek74

Użytkownik
Nie da się chyba ukryć, że w finale EURO2024 zagrają przeciwko sobie dwie najlepsze ligi na świecie czyli La Liga kontra Premier League...taka moja skromna opinia.
Post automatycznie złączony:

Ciekawa zależność na Euro w XXI wieku...

Euro 2004 - sędzią głównym finału Niemiec 🇩🇪
Euro 2008 - Niemcy 🇩🇪 w finale Euro, sędzią głównym Włoch 🇮🇹
Euro 2012 - Włochy 🇮🇹 w finale Euro, sędzią głównym Portugalczyk 🇵🇹
Euro 2016 Portugalia 🇵🇹 w finale Euro, sędzią głównym Anglik 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Euro 2020(1) - Anglia 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 w finale Euro, sędzią głównym Holender 🇳🇱
Euro 2024 - Holandia 🇳🇱 w finale Euro???
Niestety koniec ciagu a liczyłem na występ w finale Polaków na EURO 2028 :cool:
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom