>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wokół Mistrzostw Świata 2022 - dyskusje, informacje, pytania

T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Jak macie rozliczone u bukmacherów posiadanie piłki z meczu Katar-Ekwador ? Bo livescore podaje wynik 2-drogowo a FIFA 3-drogowo i są bardzo duże różnice w tych danych
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Niby mają być kartki za tęczową opaskę kapitańską. Przekonany się za chwilę w meczu Anglii - można pograć ov 0,5 kartki w pierwszej połowie @1,38, chyba, że widział ktoś ov 0,5 kartki samej Anglii w pierwszej połowie. Edit @2,3 w superbet
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Niby mają być kartki za tęczową opaskę kapitańską. Przekonany się za chwilę w meczu Anglii - można pograć ov 0,5 kartki w pierwszej połowie @1,38, chyba, że widział ktoś ov 0,5 kartki samej Anglii w pierwszej połowie. Edit @2,3 w superbet
A jeszcze w jakimś buku jest możliwość zagrania kartki Anglików w 1 pół? Warto włączyć wcześniej tv i starać się wychwycić to na rozruchu przed meczem
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
przecież na rozruchu on nie bedzie miał opaski to raz , a dwa to jak juz wszyscy o tym trabia to buki o tym wiedza, ciekawe jak to sie rozegra, ale moim zdaniem nie da mu kartki w 1 minucie meczu to by byly jaja ,
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
przecież na rozruchu on nie bedzie miał opaski to raz , a dwa to jak juz wszyscy o tym trabia to buki o tym wiedza, ciekawe jak to sie rozegra, ale moim zdaniem nie da mu kartki w 1 minucie meczu to by byly jaja ,
W radio rmf wlasnie mowili że jesli bedzie mial to sedzia dostał priksz żeby odrazu po pierwszym gwizdku dac mu kartke jako kare za niestosowny stroj sportowy czy cos takiego
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
W forbecie można zagrać kartkę dla Angli w 1 połowie w zakładach bedbuldier i ja takie coś biorę, bo coś mi się zdaje, że jednak założy Kane tą opaskę, ale nawet jeśli nie to i tak Anglicy mogą spokojnie tą kartkę wyłapać. Iran powinien grać ostro co będzie prowokować do nie sportowego zachowania u rywali
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Ja tam bym uważał na tą kartkę dla Kanea...


Stanowisko Piłkarskich Związków Anglii, Walii, Belgii, Danii, Niemiec i Niderlandów:

Wiem, już ktoś pisał że wyjdzie jednak z normalną opaską, ale i tak Anglicy mogą złapać tą kartkę.... Co do tych opasek to mamy dziś jeszcze mecz Holendrów i może Van Dijk taką założy, warto się przyjrzeć przed meczem lub nasłuchiwać newsów
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Swoją drogą zrobili 3x większe zamieszanie z tą lewacką treścią opaski niż jakby reprezetnacje niezauważone bez echa z tym czymś zagrały. Efekt odwrotny od zamierzonego wyszedł z ich perspektywy. Holandii i w zasadzie wszystkim pozostałym na pewno to się nie opłaca by najważniejszy zawodnik za darmo chwycił żk na start turnieju i w sumie samego meczu.

Co do tych opasek to mamy dziś jeszcze mecz Holendrów i może Van Dijk taką założy, warto się przyjrzeć przed meczem lub nasłuchiwać newsów
Holandia też nie wyjdzie z takową.

[Nizaar Kinsella] Anglia i pozostałe sześć (Belgia, Holandia, Szwajcaria, Niemcy, Dania, Walia) wydają wspólne oświadczenie, w którym stwierdzają, że nie będą już ryzykować noszenia opasek „One Love” po groźbach sankcji sportowych dla kapitanów. Są sfrustrowani, że FIFA zignorowała ich pisemną prośbę o ich noszenie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +252
jozzy22 560,8K

jozzy22

Użytkownik
Szymon Marciniak będzie sędzią głównym sobotniego spotkania mistrzostw świata pomiędzy Francją a Danią — potwierdziła FIFA. Będzie to pierwszy mecz, który Polak poprowadzi na mundialu w Katarze.
Szymonowi Marciniakowi w Katarze towarzyszą jego asystenci: Tomasz Listkiewicz i Paweł Sokolnicki. Czwartym arbitrem meczu Francji z Danią będzie Chińczyk Ning Ma. W wozie VAR usiądzie m.in. Tomasz Kwiatkowski.
 
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Panowie mieliście kiedyś taka sytuacje ? Jest szansa na jakieś odwołanie?

Zagrałem 3.5 celnych strzałów Kamerunu. Mecz oglądałem i faktycznie te strzały były. Na oficjalnej stronie fifa też widniało 4 celne.

Fortuna rozliczyła mi zaklad jako przegrany. Wchodzę na stronkę fifa i faktycznie 3 strzały widnieją... robili modyfikacje. A na 100 % było tych strzałów 4 bo tak jak pisałem oglądałem mecz. Można gdzieś się odwołać?
 
jozzy22 560,8K

jozzy22

Użytkownik
Panowie mieliście kiedyś taka sytuacje ? Jest szansa na jakieś odwołanie?

Zagrałem 3.5 celnych strzałów Kamerunu. Mecz oglądałem i faktycznie te strzały były. Na oficjalnej stronie fifa też widniało 4 celne.

Fortuna rozliczyła mi zaklad jako przegrany. Wchodzę na stronkę fifa i faktycznie 3 strzały widnieją... robili modyfikacje. A na 100 % było tych strzałów 4 bo tak jak pisałem oglądałem mecz. Można gdzieś się odwołać?
to raczej do strony Fify byś musiał pisać żeby zmienili skoro fortuna bierze od nich to tego się trzymają co tam jest
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Panowie mieliście kiedyś taka sytuacje ? Jest szansa na jakieś odwołanie?

Zagrałem 3.5 celnych strzałów Kamerunu. Mecz oglądałem i faktycznie te strzały były. Na oficjalnej stronie fifa też widniało 4 celne.

Fortuna rozliczyła mi zaklad jako przegrany. Wchodzę na stronkę fifa i faktycznie 3 strzały widnieją... robili modyfikacje. A na 100 % było tych strzałów 4 bo tak jak pisałem oglądałem mecz. Można gdzieś się odwołać?
Niezle jaja bo wg Opta na sofascore jest 5 strzalow celnych Kameruny a na stronie FIFA faktycznie ledwo 3. Lesne dziadki z FIFA jak zawsze w formie. Mozesz do nich pisac maila chociaz wg mnie to oni to powinni w najblizszym czasie poprawic.
 
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Niezle jaja bo wg Opta na sofascore jest 5 strzalow celnych Kameruny a na stronie FIFA faktycznie ledwo 3. Lesne dziadki z FIFA jak zawsze w formie. Mozesz do nich pisac maila chociaz wg mnie to oni to powinni w najblizszym czasie poprawic.
Czyli sugerujesz żeby śledzić temat ? Było 4 już na stronie i zrobili korektę... kurde moje szczęście:(
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Czyli sugerujesz żeby śledzić temat ? Było 4 już na stronie i zrobili korektę... kurde moje szczęście:(
Mozesz naskrobac maila i w sumie tyle. Monitoruj sytuacje. Nic wiecej nie mozesz zrobic. Trzymam kciuki. FIFA rozne dziwne rzeczy robi na tym mundialu jak np. posiadanie pilki 3 drogowe. W sumie nie zdzwilbym sie jakby tego strzalu Choupo-Moting z ostrego kata nie zaliczyli jako celny (to biale na ss to pilka) i w pierwszej polowie tez niby bramkarz interweniowal i zawsze liczone bylo to jako strzal celny chociaz jak na to z boku popatrzec to pilka mogla nie kierowac sie w swiatlo bramki i mimo interwencji bramkarza tez moga teraz nie liczyc tego jako strzal celny. Tutaj opis kiedy jaki strzal byl oddawany https://www.flashscore.pl/mecz/4pXg5OIK/#/szczegoly-meczu/komentarz-live/0 a tutaj zapis meczu https://soccercatch.com/matches/18494005/switzerland-vs-cameroon#media

1669310880012.png
 
Do góry Bottom