>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wokół Mistrzostw Świata 2022 - dyskusje, informacje, pytania

P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Strzał celny jest definiowany jako każda próba zdobycia bramki, która:

• Wpada do siatki bez względu na intencje – tylko dla celów.
• Jest wyraźną próbą zdobycia bramki, która wpadłaby do siatki, gdyby nie został obroniony przez bramkarza lub została zatrzymana przez zawodnika, który jest ostatnim zawodnikiem, a bramkarz nie ma szans na uniknięcie bramki (blokada na ostatniej linii).

Strzały bezpośrednio uderzające w ramę bramki nie są liczone jako strzały na bramkę, chyba że piłka wpada do bramki i zostaje uznana za bramkę.

Strzały zablokowane przez innego zawodnika, który nie jest ostatnim zawodnikiem, nie są liczone jako strzały celne.
To prawda. Dlatego jest z tym wiecznie straszny syf. Silny centrostrzał lecący do bramki, wyłapany przez bramkarza nawet paradą, nie jest zazwyczaj liczony jako strzał celny. Ale jak padnie gol - już jest liczony :) Nawet w oficjalnym panelu FIFA żonglują tymi danymi jeszcze 12 godzin po meczu. I to nie o 1 strzał różnicy, a nawet o kilka. Rekordem był chyba mecz Danii w grupie, gdzie po 24 godzinach różnica wyniosła 4 strzały w tym 2 celne. Połowa buków i tak ma potem w nosie korekty. Lepiej to traktować jako zabawę, niż inwestować większe kwoty.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
To prawda. Dlatego jest z tym wiecznie straszny syf. Silny centrostrzał lecący do bramki, wyłapany przez bramkarza nawet paradą, nie jest zazwyczaj liczony jako strzał celny. Ale jak padnie gol - już jest liczony :) Nawet w oficjalnym panelu FIFA żonglują tymi danymi jeszcze 12 godzin po meczu. I to nie o 1 strzał różnicy, a nawet o kilka. Rekordem był chyba mecz Danii w grupie, gdzie po 24 godzinach różnica wyniosła 4 strzały w tym 2 celne. Połowa buków i tak ma potem w nosie korekty. Lepiej to traktować jako zabawę, niż inwestować większe kwoty.
Oglądaj mecz i śledź równolegle statystyki na stronie fifa.com to będziesz wiedział dlaczego tak się dzieje ;) uefa kiedyś tak liczyła jak piszesz. Pamiętam euro 2012 i Czechy - Grecja obstawiałem liczbę strzałów. Śledziłem równolegle na stronie uefa i w tv i uefa wyłapane dośrodkowania przez bramkarza klasyfikowała jako celne strzały :LOL: niestety dla mnie ;)

edit: mam pomysł :D rób screena zaraz po meczu i jak fifa zmieni liczbę strzałów to wyślij screena do bukmachera i powołaj się na punkt regulaminu bukmachera, że liczy się to co po zakończeniu spotkania a nie korekta nawet po protestach i weryfikacji :LOL: przecież tak było już w jakimś meczu żużlowym gdzie wynik został zweryfikowany po kilku miesiącach hehe każdy kij ma dwa końce ;)
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Oglądaj mecz i śledź równolegle statystyki na stronie fifa.com to będziesz wiedział dlaczego tak się dzieje ;) uefa kiedyś tak liczyła jak piszesz. Pamiętam euro 2012 i Czechy - Grecja obstawiałem liczbę strzałów. Śledziłem równolegle na stronie uefa i w tv i uefa wyłapane dośrodkowania przez bramkarza klasyfikowała jako celne strzały :LOL: niestety dla mnie ;)
Ogladam właśnie tak od początku. I nie ma znaczenia, jak w pierwszej chwili zaznaczą. Po meczu robią korektę i te strzały wylatują ze statystyk. Czasem, choć rzadziej, jakiś dodają. Np. wczoraj Australia pomimo wyniku 2:1 miała 0 celnych (samobój), pierwszym celnym był w panelu FIFA ten z 96 minuty, który mógł dać dogrywkę na 2:2... a kilka godzin po meczu dopisano im drugi celny. Oficjalnie wynik w celnych 5:2.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ogladam właśnie tak od początku. I nie ma znaczenia, jak w pierwszej chwili zaznaczą. Po meczu robią korektę i te strzały wylatują ze statystyk. Czasem, choć rzadziej, jakiś dodają. Np. wczoraj Australia pomimo wyniku 2:1 miała 0 celnych (samobój), pierwszym celnym był w panelu FIFA ten z 96 minuty, który mógł dać dogrywkę na 2:2... a kilka godzin po meczu dopisano im drugi celny. Oficjalnie wynik w celnych 5:2.
to rzeczywiście lipa... jedyne pole manewru to punkt regulaminu mówiący o korekcie rezultatu po zakończeniu spotkania coś może dać. Ale tak jak piszesz statystyki są tak naliczane, że nie opłaca się grać tego grubiej (przynajmniej gdy bukmacher rozlicza na podstawie statystyk fifa...), bo nie wiadomo w którą stronę "strzałka się wychyli" 🤷‍♂️ hazard w czystej postaci
 
Do góry Bottom