>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wkładam kolanem

W 26

wislaks

Użytkownik
Kupon 1
Dyscyplina: Baseball
Spotkanie: Los Angeles Angels of Anaheim - Seattle Mariners
Mój Typ: Wygra Seattle Mariners
Kurs: 2,30
Stawka: 20 Polskich Złotych
Możliwa Wygrana: 46 Polskich Złotych
Bukmacher: bet-at-home
O czwartej nad ranem za oceanem w rozgrywkach Amerykańskiego baseballu w lidze MLB zapowiada się całkiem ciekawe spotkanie na Angel Stadium of Anaheim, pomiędzy gospodarzami Los Angeles Angels of Anaheim a zespołem przyjezdnym Seattle Mariners, polecam obstawić wygraną gości ponieważ będą się oni teraz musieli wysilić i każdy kolejny mecz wygrywać aby dostać awans do Playoffs, a rywal czyli Los Angeles Angels nie jest zbytnio wymagający w dodatku cztery przegrane z rzędu przez Seattle Mariners to za dużo jak na ten sezon więc będzie musiało być jutro przełamanie.
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Kupon 1 ⛔
Kupon 2
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: GKS Tychy - Warta Poznań
Mój Typ: Wygra Warta Poznań
Kurs: 3,65
Stawka: 15
Możliwa Wygrana: 54,75
Bukmacher: Bet-at-home
Warta Poznań może się jeszcze utrzymać więc musi wygrać to spotkanie, w końcu muszą się przełamać bo ileż to można przegrywać, GKS Tychy to zespół który już o nic nie gra ostatniego ligowego meczu przeciwko ŁKS-owi nie grali więc mogą już być myślami na wakacjach, więc stawiam na gości.
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Kupon 2 ⛔
Kupon 3
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Federer R. - Tsonga J.-W.
Mój Typ: Wygra Tsonga J.-W.
Kurs: 2,35
Stawka: 20
Możliwa Wygrana: 47
Bukmacher: Bet-at-home
Przełamanie w temacie musi w końcu nastąpić, a tak na poważnie to uważam, że kurs na Francuza trochę zawyżony w końcu gra on u siebie co najważniejsze przed swoją publicznością więc wypada się pokazać z dobrej strony tym bardziej, że Francuz dotychczas trzy rundy przeszedł gładko.
 
Do góry Bottom