>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wisla Kraków - Fulham FC 20.10.2011 - czwartek

Status
Zamknięty.
henyek 2,7K

henyek

Użytkownik
No i niestety po kuponie. Ci co stawiali na Wisłę to gratuluję, choć nie wiem do końca czym się kierowali(ście) stawiając ten typ na 1 - patriotyzm lokalny czy też szczęście po dużym kursie?
Oczywiście czerwo Dempsey`a (jednego z kluczowych zawodników Fulham`u) w pewnym stopniu zaważyło o losach meczu. Czy te czerwo było zasłużone czy nie to już inna sprawa....
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Wisła zagrała moim zdaniem drugi mecz z rzędu na dobrym poziomie bo wcześniej z Jagą i ta różnicę w grze robi chyba jednak Garguła. Z Jagą jego wejście ożywiło grę, dziś też było bardzo fajnie. Ameryki nie odkryję, ale jak oglądam poczynania APOELu w LM to widzę, że ta porażka i bój po beznadziejnym ale jednak granym do końca meczu nie jest takim wstydem, mało brakło a Cypryjczycy mieli by komplet punktów, przecież i na Szachtarze i na Porto mieli swoje okazje, szczególnie kontry na Porto zrobiły na mnie wrażenie. Szkoda meczu z Odense, gdyby tam się udało dobić Duńczyków zaraz po wyrównującym golu a przecież były sytuacje do gola to dziś inaczej byśmy patrzyli i na ten wynik i na sytuację w grupie.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Wisła zagrała moim zdaniem drugi mecz z rzędu na dobrym poziomie bo wcześniej z Jagą i ta różnicę w grze robi chyba jednak Garguła. Z Jagą jego wejście ożywiło grę, dziś też było bardzo fajnie. Ameryki nie odkryję, ale jak oglądam poczynania APOELu w LM to widzę, że ta porażka i bój po beznadziejnym ale jednak granym do końca meczu nie jest takim wstydem, mało brakło a Cypryjczycy mieli by komplet punktów, przecież i na Szachtarze i na Porto mieli swoje okazje, szczególnie kontry na Porto zrobiły na mnie wrażenie. Szkoda meczu z Odense, gdyby tam się udało dobić Duńczyków zaraz po wyrównującym golu a przecież były sytuacje do gola to dziś inaczej byśmy patrzyli i na ten wynik i na sytuację w grupie.
było tu paru tak twierdzących, ale jak większość o lidze cypryjskiej słyszała dwa razy w życiu to musieli zakrzyczeć ich tekstami &quot;nawet Cypr już jest od nas lepszy&quot;. Z okolicznościami porażki z Odense prawie identyczna sytuacja. O tym że po słabej pierwszej połowie Wisła miała nawet piłkę meczową 95% ludu zapomniało
 
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Wiecie co wam powiem. Wszyscy ludzie co przegrali kasę &#39;&#39;przez Wisłę&#39;&#39; teraz mówią jak to w Krakowie źle, jaki to Wisłą ma stadion. To jest wszystko spowodowane gorączką straconej kasy ???? Wiem, jak każdy człowiek musi się wyżyć, niektórzy to robią na żonach, inni na rzeczach, a inni na forach - oczerniając innych. Jestem bardziej niż pewny że gdyby te osoby które teraz piszą o tym jaki to krakowski stadion jest zły, nie postawiły by kasy na Fulham, to teraz by tych wypowiedzi nie było.
Co do meczu to nie ma wątpliwości że czerwona kartka ustawiła mecz. Wisła to nie są jakieś dziecka z Bullerbyn, żeby nie umieli zagrać mądrze, konsekwentnie i w rezultacie wykorzystać przewagę jednego zawodnika. Brawo Wisła. Czekamy na więcej w kolejnych meczach LE i liczymy na awans.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
To nie jest temat do pisania o tym że zgasło światło czy też o tym że mecz ustawił Fryzjer...
Każdy kolejny post na ten temat będzie nagradzany kartką.
Można podyskutować po meczu, przeanalizować go, ale róbcie to na normalnym poziomie, bo jak nie to temat będzie zamknięty.
Zaraz posprzątam.
A jak ktoś chce sobie popłakać że przegrał kilka złotówek to zapraszam tu Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [25] ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom