>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wisla K.(2 -1) Groclin 4.03.2006

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
-----------



Kursy według STS : 1-1.45 X-3.60 2-6.10 1X-1.05 2X-2.26

Analiza : Mecz pomiędzy 1 a 12 drużyną Groclin w zeszłej rundzie spisywał się fatalnie natomiast Wisła nie zanotował również dobrej Rundy na pewno świadczy o tym że został zmieniony szkoleniowiec i doszło sporo graczy do Drużyny gospodarzy przyszedł trener Rumuński Dan Petrescu i dołączyło do niego kilku graczy z Rumuni na pewno dużym wzmocnieniem bramki okazało się sprowadzenia Mariusza Pawełka z Wodzisławskiej Odry wreszcie Radosław Majdan poczuje że ma rywala w Bramce przejdźmy do Gości sprowadzili doświadczonego Dariusza Gęsiora jak i dobrego gracza Widzewa Jarosława Lato mecz będzie pełen emocji można zobaczyć kawał dobrego futbolu w tym spotkanie w wykonaniu Polaków , Ostatnie spotkanie zakończyło się wygraną Wisły aż 2 : 4 Mój typ na to spotkanie to wygrana wiślaków [/b]
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Sorry że nie na temat. Na meczu będą tylko kibice z Wisły :zy3ou: Taki wielki klub, z taką kasą, a już co najmniej dwa lata remontuje sektor dla przyjezdnych. W tamtym roku mi koło nosa przeszedł wyjazda do Was, za 3 tygodnie też nie moge jechać :zy3ou:

Edit. Nie remontują, ale:
Kilka dni temu przedstawiciele Wojewódzkiego Zespołu Reagowania Kryzysowego przeprowadzili wizje lokalne na krakowskich stadionach. W wyniku inspekcji Zespół uznał w środę, że stadiony te nie spełniają norm bezpieczeństwa i podjął decyzję o zakazie wpuszczania kibiców drużyn gości.

:zy3ou:
:zy3ou:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
To ja sie wypowiem o meczu.
Sadze ze Wisla wygra to spotkanie ale wiadomo ze po przerwie niewiadomo kto w jakiej jest formie i troche typy na pierwsza kolejke orange ekstraklase sa ryzykowne.Ale sadze ze w tym meczu Wisla wygra.
 
G 0

gimli999

Użytkownik
A ja powiem tak - za każdą złotówkę postawiona na wygrana Groclinu można wygrać 6,5 - więc tak też postawiłem czyli 2.
 
G 0

goku

Użytkownik
za kazda zlotowke postawiona na wygrana Groclinu mozna tez stracic zlotowke, a nie ma jakichs przeslanek zeby dal rade Wisle...
 
G 0

gorzo

Użytkownik
Wisła wygra to spotkanie. Chociażby dlatego, że grają u Siebie. Fakt jest wielka niewiadoma bo to pierwsze mecze, ale obstawiałbym czystą 1, bo jeśli chcą zdobyć mistrza to muszą wygrywać wszystkie mecze zwłaszcza na swoim terenie
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Do Marcin-Odra:
Ja też bardzo chciałbym, aby byli gracze przyjezdni bo lepiej by się dopingowało i w ogóle... a to że remontują i nie chcą wpuścić kibiców to zależy m.in od władz Krakowa, a nie od samej WISŁY....

Kto wygra ORANGE EKSTRAKLASE?? WISŁA!! Kto?? WISŁA!! Kto?? WISŁA WISŁA WISŁA!!!!!!!!

ABG
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Jednak nie pojechałem.... ???? , ale WISEŁKA pięknie pokonała Groclin 2:1..... A co najważniejsze, przez 80min grali pięknie pressingiem oraz Kryszał się odblokował....
Oby tak dalej WISEŁKO..... powodzenia panie Danie...
 
lazik 0

lazik

Użytkownik
Także się ciesze szczerze powiedziawszy po rundzie jesiennej już skreśliłem Kryszała a tu taka miła niespodzianka na rozpoczęcie brawo oby za tydzien z Craxą było równie wesoło w ekipie Petrescu. Jazda Jazda Biała Gwiazda
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom