>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wisła Kraków faworytem w meczu z Lechem

Status
Zamknięty.
wikowlkp 0

wikowlkp

Użytkownik
Śledząc formę obydwu drużyn jestem pewny wygranej mistrza Polski z przeciętnie grającą drużyną z Poznania. Lech w ostatnich meczach Orange Ekstraklasy zawodził na całej linii, a ostatnia przegrana z Wislą Płock jest tego wynikiem. Myslę, że można śmiało stawiać na gości w Poznaniu.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Śledząc formę obydwu drużyn jestem pewny wygranej mistrza Polski z przeciętnie grającą drużyną z Poznania. Lech w ostatnich meczach Orange Ekstraklasy zawodził na całej linii, a ostatnia przegrana z Wislą Płock jest tego wynikiem. Myslę, że można śmiało stawiać na gości w Poznaniu.
A ja mysle ze mecz meczowi nierowny i nie mozna w ten sposob porownywac.

W meczu z Wisła Lech powinien sie zmobilizowac i predzej bym typował remis a przy odrobinie szczescie druzyny poznanskiej nawet ich zwyciestwo.
 
arteknb 0

arteknb

Użytkownik
Ja myśle że będzie to ciężki mecz, ale Wisla z meczu na mecz gra coraz lepiej. Brakuje jeszcze skuteczności. Na 10 sytuacji wykorzytują 2. To troche mało, ale kiedys trzeba się przełamac i mam nadzieje że w poznaniu się odblokują ???? Mój typ 2
 
pewniaczek 2

pewniaczek

Użytkownik
Jestem Kibicem Wisły ale Wydaje Mi Się ze Lech Ma szanse.. Ostatnio Dotkliwa Porazka z Wisla Plock 1-1.. Chłopcy z Poznania Beda Zmotywowani do Wygranej Lub choćby Tego Jednego Punkcika, Przeciez Doskonale Wiemy ze Lech Po sezonie bedzie Sie Łaczył z Amica, Bedzoe To Doskonala Promocja Dla Zawodników... Jak Dla Mnie X DW 1-1...

Canal + Sport 20:00
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
ja bym tutaj typował over ????
Forma Wisły moze &quot;ciut&quot; lepsza ale zawodnicy lecha na ten mecz specjalnie se zmobilizuja wszak graja z druzyna ktora w ostatnich latach byla najlepsza.Lepszej motywacji nie trzeba.

No i sie zmotywowali co przedlozylo sie na wynik 2-1 :mrgreen: :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom