>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Winmasters

W 84

winmasters

Użytkownik
Jaki obrót z ewentualnej wygranej, czy można grać w blackjack, oraz czy trzeba wpłacać jakieś swoje pieniądze, jaka jest maksymalna wypłata?
Wszystkie info znajdują się w Regulaminie promocji.
Rollover x10 i raczej w grze, w którą graliśmy. Oczywiście można grać w inne gry, jednak nie zostaną one wliczone do obrotu bonusem.

Życzymy szczęścia ;)
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Mecz dnia z marżą 0% Borussia Dortmund - Hertha BSC po najwyższych kursach na winmasters!

Borussia Dortmund - Hertha BSC

14/10/2016 20:30​



Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdziecie nowe oferty ;)
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Mecz dnia FC Liverpool - Manchester United obstawiaj z marżą 0% po najwyższych kursach na winmasters!


FC Liverpool - Manchester United

17/10/2016 21:00​
 
P 102

para00

Użytkownik
Witam.Nie moge wyslac potwierdzenia depozytu z nettelera.Wyslalem sama kwote i potwierdzenie ale bez adresu bo zrzut mi nie obejmuje i teraz mam komunikat,, you must correct folloving errors before yoy may continue- number of files limit reached.Nie moge nic doslac do weryfiacji i tym samy nie moge wyplacic
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Witam.Nie moge wyslac potwierdzenia depozytu z nettelera.Wyslalem sama kwote i potwierdzenie ale bez adresu bo zrzut mi nie obejmuje i teraz mam komunikat,, you must correct folloving errors before yoy may continue- number of files limit reached.Nie moge nic doslac do weryfiacji i tym samy nie moge wyplacic

Prosimy przesłać dokument w mailu na support.

Neteller musi zawierać transakcję, ID oraz Twój email, w innym przypadku zostanie odrzucony.

Pozdrawiamy
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Dziś wieczorem na Santiago Bernabeu Real Madryt podejmie Legię Warszawa. O zwycięstwie z Królewskimi nikt nawet nie śmie marzyć, wszyscy zastanawiają się raczej iloma bramkami Legia przegra w Madrycie. Czy Mistrzom Polski uda się strzelić choć jednego honorowego gola? Oczywiście, że tak i głęboko w to wierzymy ????
Obstawiaj Ligę Mistrzów 2016/2017 po najwyższych kursach na winmasters!

Real Madryt - Legia Warszawa

18/10/2016 20:45​
 
P 102

para00

Użytkownik
Dziekuje za szybko odpowiedz.W jaki sposob moge otrzymac nowy e mail? Nie jestem w stanie odzyskac starego Czy jest mozliwosc wyslac nowy z ewentualna weryfikacja?
 
W 84

winmasters

Użytkownik
A co w przypadku jesli nie obrocilem bonusem? Nigdzie nie jest podane ile zostalo ani nic. A wygralem wczoraj? Bede mogl to wyplacic czy nie?

Prosimy pisać do supportu, oni nie gryzą :p
Może czasem odpisują późno, ponieważ support polski jest do 17, ale anglojęzyczny odp do 22 lub zostawiają info polakom i odpowiadają na drugi dzień.

Polecamy pytania składać u źródła ????
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Mecz dnia Hamburger SV - Eintracht Frankfurt obstawiaj z marżą 0% po najwyższych kursach na winmasters!

Hamburger SV - Eintracht Frankfurt

21/10/2016 20:30​



Friday Free Spins......od 18:01
 
Do góry Bottom