>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Winmasters

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
???? Na forumku zawsze pozytywnie. Weźcie jeszcze załatwcie pokój na świecie i żeby dzieci w Afryce miały codziennie po 2 bochenki chleba naszego powszedniego.
Nie wiem na co tak pieprzycie w tym temacie. Raczej nikt przez takie działania nie zdecyduje się na rejestrację...
Widać że tam u nich musi być mocno słonecznie...., Bo ilość idzie z jakością...
Nic nie poradzimy.
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Macie jakiś support, czy tylko ludzi zajmujących się marketingiem na forum? Pisałem dwa razy w innych sprawach i ani razu nie otrzymałem odpowiedzi.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Polski support pracuje Pon-PT 9-17 do 22 i w weekendy anglojęzyczny.
Prosimy o podanie na priv nazwy użytkownika i problemu, a my postaramy się pomóc.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
WERYFIKACJA
na [email protected]
1. Dowód to żsamości: kopia (preferowane zdjęcie) paszportu lub dowodu osobistego.

2. Dowód metody p łatności: wyraźna kopia (preferowane zdjęcie) przedniej strony Twojej karty kredytowej lub debetowej, z wyraźnymi czterema ostatnimi cyframi numeru Twojej karty,
lub
zrzut z ekranu Twojego konta portfela elektronicznego (np. Skrill lub Neteller), który dowodzi, że wcześniej dokonałeś wpłaty do naszego serwisu,
lub
jeśli używasz Przelewy24 prosimy o nadesłanie pliku lub screenu z Twojego rachunku bankowego.
3. Potwierdzenie adresu: kopia (preferowane zdj ęcie) aktualnego wyciągu z konta bankowego lub faktura za media (z ostatnich trzech miesięcy), z widocznym adresem zamieszkania i Twoim nazwiskiem.
Dokumenty prosimy przesyłać w pliku: .jpeg, .jpg, .png, .gif.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
W grupie B w walce o Final Six w Rio de Janeiro wciąż liczą się 3 drużyny USA, Polska i Iran. W ten weekend Biało-Czerwonych czeka szczególnie trudne zadanie - dwumecz w Teheranie. Czy podopieczni Stephane&#39;a Antigi poradzą sobie z ciężkim przeciwnikiem na jego terenie? Obstawiaj mecze
Iran - Polska po najwyższych kursach na winmasters!
 
W 84

winmasters

Użytkownik
The Championships, jak inaczej nazywa się Wimbledon, to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w tenisowym kalendarzu. Cała uwaga skupia się na wielkiej 4, do której należą Roger Federer, Rafael Nadal, Novak Djokovic i Andy Murray. Nikt spoza tej czwórki nie triumfował w turnieju od 2003 r. Federer wygrał 7 razy, Nadal i Djokovic po 2 razy, a Murray zajął 1 miejsce w 2013.

Sprawdź naszą ofertę!!!


bo u nas liczą się kursy
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Już dzisiaj wielki finał Copa America. W meczu finałowym gospodarze turnieju Chile podejmą reprezentację Argentyny. Faworytem spotkania jest Argentyna, która w półfinale rozgromiła Paragwaj 6:1, ale i Chile da z siebie wszystko by zdobyć pierwszy w historii tytuł najlepszej drużyny obu Ameryk. Obstawiaj finał Copa America teraz i na żywo po najwyższych kursach na winmasters!
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Wszelkie wpłaty/ wypłaty widnieją w historii transakcji dopiero po ich realizacji.
Postaramy się przyspieszyć wypłatę. Okres urlopowy niestety daje się we znaki.:;/:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wszelkie wpłaty/ wypłaty widnieją w historii transakcji dopiero po ich realizacji.
Postaramy się przyspieszyć wypłatę. Okres urlopowy niestety daje się we znaki.:;/:
To w czasie urlopu niema osób które zastępują urlopujących?, trochę dziwna sytuacja.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
To w czasie urlopu niema osób które zastępują urlopujących?, trochę dziwna sytuacja.
Zawsze jest obsada, na wszystkich stanowiskach, tylko mniej osób. Poza tym Klient po weryfikacji w ten sam dzień, w najgorszym wypadku na drugi dzień dostaje pieniądze, to chyba nie najgorszy wynik?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zawsze jest obsada, na wszystkich stanowiskach, tylko mniej osób. Poza tym Klient po weryfikacji w ten sam dzień, w najgorszym wypadku na drugi dzień dostaje pieniądze, to chyba nie najgorszy wynik?
&#39;&#39;Prawie&#39;&#39; czołówka ;).
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Po zwycięstwie w Słowenii nad NK Celje piłkarze Śląska Wrocław jedną nogą są w II rundzie eliminacji do Ligi Europy. Względny spokój przed rewanżem ma również drużyna z Białegostoku, która w ostatnich minutach meczu z FK Kruoja zdobyła gola. Czy nasi piłkarze zapewnią dziś sobie awans przed własną publicznością? Obstawiaj teraz i na żywo po najwyższych kursach na winmasters!
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Cześć, witam. Mam następujące pytanie. Założyłem u Was konto - wybrałem niestety walutę EURO. Jak teraz to będzie się tyczyć z wpłatami skoro Skrill mam na PL? Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Do góry Bottom