>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Windows Vista-> opinie

kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Witam.Planuję kupić sobie laptopa i jest dodawany do niego oryginalny Windows Vista.Dotąd korzystałem z XP. O nowym systemie słyszałem bardzo zróżnicowane opinie, jedni go bardzo chwalą, a inni mówią, że do niczego się nie nadaje, spowalnia system oraz nie wszystkie programy chodzą. Wiadomo, ze potrzeba czasu aby Vista była dopracowana, tak jak było z Xp. A co wy sądzicie na temat nowego systemu? Oczywiście pytanie bardziej skierowane do osób, które korzystają bądź korzystali z Visty. Pzdr!:spokodfhgfh:
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Najlepiej napisz czego oczekujesz od tego systemu i co chcesz na laptopie robić ;) Wtedy będzie można precyzyjnie określić czy Vista jest dla Ciebie czy nie ... I jak sprawuje się w zadaniach które Ty będziesz wykonywał :]
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Wg mnie Vista bije na głowę XP-ka. Choć obecnie korzystam właśnie tego z tego drugiego, to z pracy z Vistą mam dobre wrażenia.
Może na początku pojawić się trochę problemów z połączeniem LAN, czy nawet zwykłym netem, ale to tylko kwestia dogrania ustawień do swoich wymagań.
Poza tym tak jak Patrolinho mówi - do czego i na czym ????
 
radek_3city 0

radek_3city

Użytkownik
Jeżeli na laptopie jest już ta Vista zainstalowana, to nie polecam formatować i instalować XP, bo podobno są później problemy. Ja też cały czas korzystam z XP, ale miesiąc temu kupiłem laptopa z Vistą i postanowiłem ją sobie zostawić. LAN w domu na wi-fi działa bez problemu, sieć i net chodzą szybciutko, fakt że gry chodzą wolniej niż na XP mimo że grafika i procek są szybsze, ale po pojawieniu się service packa ma być dużo lepiej. A tak pozatym to prosty i przyjemny interfejs, lecz pamiętaj żeby się zaopatrzyć w 2gb ram-u.
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Panowie i Panie ;) z Vistą... pobieraliscie już service Pack 2 ? nie było czarnego ekranu po restarcie ? ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Viste można ocenić najlepiej na podstawie zachowania microsoftu, a co oni robią? Pracują nad nowym systemem Windows 7. Czyli jak widać vista to ich porażka. Gdyby było inaczej, to pracowaliby nad jej ulepszeniem a nie opracowywali nowy system. Nie od dziś wiadomo, że vista to pomyłka microsoftu, więc jak ktoś kupuje nowy komp, to lepiej kupić teraz z systemem xp i poczekać na windows 7.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
jak dostajesz do laptopa juz viste to ja zostaw. mi na starcie vista zzera 33 % pamieci czyli 1gb. no coz mam jeszcze 2 pozostale. jak ktos cos pisze gra oglada filmy przeglada neta to nie ma znaczenia wiekszego. kolega moj zainstalowal xp no dziala mu ale to nie jest ta wydajnosc laptopa jaka mial na viscie chociaz wieksze wymagania, po prostu do nowszych jak ktos juz powiedzial nie ma sterownikow OPTYMALNYCH.
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Viste można ocenić najlepiej na podstawie zachowania microsoftu, a co oni robią? Pracują nad nowym systemem Windows 7. Czyli jak widać vista to ich porażka. Gdyby było inaczej, to pracowaliby nad jej ulepszeniem a nie opracowywali nowy system. Nie od dziś wiadomo, że vista to pomyłka microsoftu, więc jak ktoś kupuje nowy komp, to lepiej kupić teraz z systemem xp i poczekać na windows 7.
radek, ale tak przecież za kazdym razem jest po każdym systemie wiec nie wiem czemu tak uwazasz, po 95 od razu pracowali nad kolejną wersją itd itd oni muszą na czyms zarabiac a na updaytach nie zarabiają, ja z visty nie bylem zadowolony, ale po sp1 juz jestem, działa nawet sprawniej niz xp.

pozdr,
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jeśli się poprawnie skonfiguruje to i na viscie można działać, ale jakoś mnie ona nie przekonuje. Ale tak naprawdę vista nie spełniła oczekawań i dlatego microsoft tak szybko pracuje nad nowym systemem. Jak wszedł windows xp to jakoś nic nowego się nie pojawiło przez długi czas ze względu, że ten system przynosił im wielkie zyski. Vista nie zyskała aprobaty wielkiej rzeszy użytkowników dlatego powstaje windows 7. Ja osobiście wole xp, może z przyzwyczajenia, ale jakoś tak mi pasuje i narazie nie mam zamiaru się przerzucać na vistę, chyba że większość programów będzie kompatybilna tylko z vistą i to mnie zmusi to zmiany.
 
S 0

s666

Użytkownik
Viste można ocenić najlepiej na podstawie zachowania microsoftu, a co oni robią? Pracują nad nowym systemem Windows 7. Czyli jak widać vista to ich porażka. Gdyby było inaczej, to pracowaliby nad jej ulepszeniem a nie opracowywali nowy system. Nie od dziś wiadomo, że vista to pomyłka microsoftu, więc jak ktoś kupuje nowy komp, to lepiej kupić teraz z systemem xp i poczekać na windows 7.
przeciez 7 juz jest. mozna pobrac ze strony microsoftu i jeszcze dostajesz legalny kluz na maila ???? sam tak robilem.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
przeciez 7 juz jest. mozna pobrac ze strony microsoftu i jeszcze dostajesz legalny kluz na maila ???? sam tak robilem.
Ale z tego co widziałem to wersje testowe a ja mówię o oficjalnej pełnej wersji.
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
Ja słyszałem gdzieś niedawno, że Microsoft teraz będzie wydawał nowy system co 3 lata, ale nie chce mi się sprawdzać czy to prawda. Jeśli prawda to Microsoft nie olewa tak kompletnie Visty
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja słyszałem gdzieś niedawno, że Microsoft teraz będzie wydawał nowy system co 3 lata, ale nie chce mi się sprawdzać czy to prawda. Jeśli prawda to Microsoft nie olewa tak kompletnie Visty
Skoro już za stosunkowo niedługo wyjdzie windows 7 (beta już od dawna jest do ściągnięcia), to znaczy, że jednak olewają.
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Skoro już za stosunkowo niedługo wyjdzie windows 7 (beta już od dawna jest do ściągnięcia), to znaczy, że jednak olewają.
gdyby olewali to nie robili by kolejnego SP tylko promowaliby siódemkę, więc dalej pozwolę się sobie nie zgodzić ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
SP to jest ich obowiązek, ludzie zapłacili za system to mogą wymagać ulepszeń i napraw, a że w viscie często znajdowano błędy i dziury to i takie sp musieli wydać. A praca nad nowym systemem po tak stosunkowo krótkim czasie od wydania visty wskazuje jednoznacznie nad tym iż w ten system nie mają zamiaru inwestować.
 
Do góry Bottom