>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Win by emdex

emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Leszcz
Leszcze, nie leszcze. W tamtej kolejce położyli Stal, bądź co bądź 3cią drużynę zeszłego sezonu w obcej hali.
Człowieku, nie porównuj gówna do miodu.
W 4 kwarcie gdy po serii 7:0 AZS wyszli na prowadzenie to dostali zaraz serie 13:0, ogólnie kończąc 11 pkt w plecy. W tym meczu gdyby nie brak konsekwencji gości to lekko pokrywają 25 conajmniej handicapu.
Od niechcenia wygrali to spotkanie, na moje nieszczescie...nie zmienia to jednak w zaden sposób opini na temat AZS.
 
tyrion-l 64

tyrion-l

Użytkownik
S
Człowieku, nie porównuj gówna do miodu.
W 4 kwarcie gdy po serii 7:0 AZS wyszli na prowadzenie to dostali zaraz serie 13:0, ogólnie kończąc 11 pkt w plecy. W tym meczu gdyby nie brak konsekwencji gości to lekko pokrywają 25 conajmniej handicapu.
Od niechcenia wygrali to spotkanie, na moje nieszczescie...nie zmienia to jednak w zaden sposób opini na temat AZS.
Szanuję Cie za typy, ale ten ból dupy i wieczna chęć ostatniego słowa są irytujące. Czy ktoś kiedykolwiek zdołał przekonać Cie do swojego zdania?
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
S

Szanuję Cie za typy, ale ten ból dupy i wieczna chęć ostatniego słowa są irytujące. Czy ktoś kiedykolwiek zdołał przekonać Cie do swojego zdania?
Oczywiście że tak, nawet Ty jesteś w stanie, logicznymi argumentami....i ból dupy to chyba mało adekwatne stwierdzenie do sytuacji. Irytujące są zagrania takich gości jak Kkkkrawczenko, ciężko nie odpisać na takie mało sensowne komenatrze .
 
C 42

cravchenko

Użytkownik
Oczywiście że tak, nawet Ty jesteś w stanie, logicznymi argumentami....i ból dupy to chyba mało adekwatne stwierdzenie do sytuacji. Irytujące są zagrania takich gości jak Kkkkrawczenko, ciężko nie odpisać na takie mało sensowne komenatrze .
Ok. W takim razie jak już robimy tutaj mały raban, to uargumentuj dlaczego mój komentarz był mało sensowny? Skoro Koszalin wygrał w Ostrowie, to można by wnioskować że coś się zadziało z drużyną i będą w następnym meczu walczyć o kolejną czy to ze Stelmetem, czy z Anwilem. Po takim meczu na pewno wzrosło morale, zwłaszcza że wygrana przyszła dość w kuriozalnych okolicznościach. Dlatego granie takiego wysokiego handicapu jak -17,5 w meczu wyjazdowym, to według mnie nie był dobry pomysł. Anwil zresztą też ostatnio stracił moc, a zwłaszcza ich lider Ivan Almeida.
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Ok. W takim razie jak już robimy tutaj mały raban, to uargumentuj dlaczego mój komentarz był mało sensowny? Skoro Koszalin wygrał w Ostrowie, to można by wnioskować że coś się zadziało z drużyną i będą w następnym meczu walczyć o kolejną czy to ze Stelmetem, czy z Anwilem. Po takim meczu na pewno wzrosło morale, zwłaszcza że wygrana przyszła dość w kuriozalnych okolicznościach. Dlatego granie takiego wysokiego handicapu jak -17,5 w meczu wyjazdowym, to według mnie nie był dobry typ. Anwil zresztą też ostatnio stracił moc, a zwłaszcza ich lider Ivan Almeida.
Ok, masz racje ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Mocne rozczarowanie na Filipinach...ale po meczu mocno się zastanowilem i sprawdził ostatnio edycję pucharowa...nie był jednak dobry tym, wyciagane wnioski to podstawa.... ????
#480
*Koszykówka - Euroliga - 18:00

Chimki Moskwa - Real Madryt // over 162,5✅
Buk: forbet
Kurs: 1,70
+
*Koszykówka - Euroliga - 18:30

Anadolu Efes - Crvena Zvezda // 1kw under 39,5⛔
Buk: forbet
Kurs: 1,85

AKO: 3,14
STAWKA: 3000 zł
EWG: 8302 zł
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#484
*Koszykówka - NBA - LIVE

New York - New Orleans // New Orleans win✅
Buk: forbet
Kurs: 2,75

Czy pokryją w tym momencie 9pkt handi, trudne ale nie nierealne. A że wierzę w samą wygraną to trzeba pograć, kurs dobry.

STAWKA: 5000 zł
EWG: 12 100zł
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
#489
*Koszykówka - NBA - 20:00

Washington - Milwaukee // Milwaukee win
Buk: Fortuna
Kurs: 2,53

+
*Koszykówka - NBA - 21:00

Brooklyn - New York // Brooklyn win
Buk: Fortuna
Kurs: 1,63

AKO: 3,15
STAWKA: 3000 zł
EWG: 10 956 zł

#490
*Koszykówka - Polska - 19:00

Legia - Czarni Słupsk // HT/FT - Czarni/Czarni
Buk: Fortuna
Kurs: 3,30

STAWKA: 5000 zł
EWG: 14 520 zł
......;)
LEGIA - CZARNI....gracze Słupska wyszli w ogóle na parkiet?
 
Do góry Bottom