>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
black-mamba 7

black-mamba

Użytkownik
Zgadzam się co do Tipsarevicia. Warto zauważyć, że publiczność londyńska może być przeciwko Nalbandianowi przez jego ostatnie kretyńskie wybryki. Drobna prośba: piszcie zawsze nie tylko na kogo stawiacie, ale również chociaż nazwisko jego rywala. Nie każdy zna pary 1. rundy na pamięć i zaoszczędzi to czasu na sprawdzanie ???? Podobna prośba odnośnie podawania bukmachera, u którego obowiązuje dany kurs.
Sprawdziłem i zgadzam się z typem na Mayera (gra z Tursunovem). Co myślicie natomiast o Wawrince i Russellu? Osobiście ciekawy jestem meczu Janowicza z Bolellim, lekko pograłem na Polaka, głównie ze względu na warunki fizyczne i serwis.
 
E 6

elp

Użytkownik
Tenisem interesuje się od niedawana( miesiąc), dlatego moje typy będą się opierać wyłącznie na suchych statystykach. Więc proszę o wyrozumiałość i pomoc. Moje typy:
R. Bemelmans-C. Berlocq
1 @1,51✅
2/10
Pinnacle
W rankingu różnica 100 pozycji, ale w tej sytuacji nie gra to roli. Ruben jest 5 lat młodszy i w dobrej formie. Carlosowi gra na trawie nie leży o czym świadczy jego historia gry na tej nawierzchni. Bemelmans z roku na rok prezentuje lepszy poziom. Rok temu na Wimbledonie przegrał w 1 rundzie z Benneteau po pięciosetowym boju. Myślę, że w tym roku wygra z Berlocqiem.
Becker Ben.-Blake J.
-1,5 setów Becker @ 1,55✅
2/10
SBOBET
Przeglądając historie meczów Beckera na trawie widzę, że nawet nieźle mu idzie, czego nie widać u Blake&#39;a. Blake ostatnie cztery występy na Wimbledonie kończył w 1 rundzie. Liczę, że tym razem będzie podobnie. Poza tym Blake miał przerwę od RG. To już jest wiekowy zawodnik nie wierze w to żeby jutro sprawił jakąś niespodziankę.

Klizan-Chela✅
1 @ 1,55
2/10
Mybet
Klizan 10 lat młodszy od rywala, a także 20 miejsc wyżej w rankingu ATP. Z tego co widzę w statystykach obu zawodnikom jakoś nie leży gra na trawie. Chela z fatalną formą. Ostatnie 7 spotkań to porażki. Chela lata swojej młodości ma już za sobą. Ostatni mecz rozgrywał na RG i przegrał bardzo łatwo 3:0. Myślę, że Klizan to wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Berdych - Gulbis @ 11

Ten kurs to śmiech na sali. Najbardziej drewniany tenisista czołówki kontra miliarder z Łotwy, który nie raz udowadniał, że jeżeli mu się zachce może ograć każdego. Berdych często słabo gra w pierwszych rundach, zdarzają mu się kompromitacje (np. RG 2011 i porażka z Robertem). Wg mnie szanse 70-30 dla Czecha, więc po takim kursie trzeba zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Becker Ben.-Blake J. -1,5 setów Becker @ 1,55 2/10 SBOBET Przeglądając historie meczów Beckera na trawie widzę, że nawet nieźle mu idzie, czego nie widać u Blake&#39;a. Blake ostatnie cztery występy na Wimbledonie kończył w 1 rundzie. Liczę, że tym razem będzie podobnie. Poza tym Blake miał przerwę od RG. To już jest wiekowy zawodnik nie wierze w to żeby jutro sprawił jakąś niespodziankę.
Blake ostatnio gra coraz gorzej i ograć go przychodzi większości zawodnikom dość łatwo, ale ja tego nie ruszam ze względu na H2H. Wiadomo, że Blake dołuje, ale jeśli 4 razy już ograł Beckera, to bardzo możliwe, że oprócz ówczesnej lepszej formy Blake może mieć po prostu sposób na Beckera.

Przeglądając jutrzejsze mecze złożyłem:
Petzschner P.+ Almagro N. + Mahut N. - ako 1,51 (Betclic) ✅✅✅
Petzschner - solidny serwis, dobre wyniki na trawie w ostatnich dniach, a jego przeciwnik Blaz Kavcic preferuje grę na clayu. Przed Wimbledonem grał challe na clayu zamiast przygotowywać się do sezonu na kortach trawiastych.
Almagro - w pokazówkach w ramach Boodles Tennis Challenge przegrał wszystkie 3 mecze, ale nie biorę tego za zły omen, bo w takich turniejach spinają się tylko słabsi zawodnicy. A przeciwnik Olivier Rochus nie sądzę, że odprawił go w pierwszej rundzie Wielkiego Szlema, bo to jednak zawodnik o półkę niżej i raczej pod formą.
Mahut - Wimbledon to jego ulubiony turniej. Mało prawdopodobne, że odpadł w pierwszej rundzie szczególnie, że Lorenzi na trawie to nie jest dla niego zagrożenie
Chciałem pograć jeden a konkretny zakład po kursie 1,50 -1,70, ale wszędzie gdzie był taki kurs, widziałem spore zagrożenie, że taki bet może nie wejść.​
 
gepcio 6

gepcio

Użytkownik
witam, interesuje sie tenisem i chciałbym z wami omówić kilka typów,
w I rundzie można znaleść kilka wysokich kursów, ciekawy jestem waszej opinii

Simone Bolelli - Jerzy Janowicz 2,05
Janowicz, który pierwszy raz w karierze znalazł sie w turnieju głownym szlema, będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony, jest to wysoki zawodnik, z dobrym serwisem, głownie patrze na to jak przeszedł przez eliminacje i patrząc na włocha, nie widze jego wygranej jutro

Fabio Fognini - Michael Llodra 2,80

tutaj analiza idzie na podstawie gry tych zawodników w RG, Llodra według mnie nie jest dobrym zawodnikiem, na pewno nie tak dobrym jak Fognini, który jest silny i solidny w swojej grze. Francuz który idzie po siatkę, jest łatwy do pokonania, a jego serwis nie jest zbyt dobry, Fognini to zawodnik który powinien awansować dalej ze względu na swoją solidną grę, francuz szybko odpuszcza i gra dla &#39;zabawy&#39;

kusić może także Jankovic z kursem 3,0 .. ale wta ogólnie sie nie stawia..

a co do zawodników, którzy mogą coś pokazać, dołączył bym Isnera, jego serwis i troche szczęścia, może doprowadzić go tutaj do 1/4.. a gość który może to wygrać według mnie Del Potro , obecnie jego tenis podoba mi sie najbardziej, życze mu braku kontuzji przez te 2 tygodnie

ogólnie odradzam granie Stepanka, warto popatrzeć jak pokazał się w RG w I rundzie..
a co do Petzschner, mam mieszane uczucia, pomimo jego dobrej formy ostatnio,jest to zawodnik nie do przewidzenia, podobnie jak Meltzer
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Fabio Fognini - Michael Llodra 2,80 tutaj analiza idzie na podstawie gry tych zawodników w RG, Llodra według mnie nie jest dobrym zawodnikiem, na pewno nie tak dobrym jak Fognini, który jest silny i solidny w swojej grze. Francuz który idzie po siatkę, jest łatwy do pokonania, a jego serwis nie jest zbyt dobry, Fognini to zawodnik który powinien awansować dalej ze względu na swoją solidną grę, francuz szybko odpuszcza i gra dla &#39;zabawy&#39;
a co ma RG do Wimbledonu................ ??????????????
Zupelnie inna nawierzchnia na ktorej Fognini rozegral 14 meczy w karierze a Llodra onad 70. Do tego dochodzi zmeczenie Wlocha bo jeszcze 2 dni temu gral w Eastbourne no i ciagle branie medicala przez odciski... Typu nie neguje ale analiza tragiczna... moze sie interesujesz tenisem ale argumentow potwierdzajacych typ na Fogniniego czy Janowicza nie masz zadnych....
PS:
Ja jak zwykle celuje w zawodnikow ktorzy kreczowali, z ATP tylko Darcis jutro w wiec gramy na Rufina za 2,65✅ w buku gdzie krecz=wygrana.
Do tego ciekawie wyglada Bemelmans(1,60) ✅z Brylokiem ktory kompletnie nie radzi sobie z trawa, Blake (4,00)⛔ ktory forme ma tragiczna jednak z Beckerem potrafi grac (h2h 4-0) wiec mozna po takim kursie zaryzykowac, dwoch zawodnikow ktorzy malo graja na trawie i nie bardzo im odpowiada ta nawierzchnia ale predzej widze Chele(2,7) ⛔niz Klizana (0-2 grass), powtorka z meczu ktory odbyl sie pare dni temu a wiec Harrison (1,6)✅ z Lu ( wtedy 2-0) i nie wiem co mialoby sie zmienic aby Jankes nie wygral. Na koniec Rochus ktory ma sporo meczu na tej nawierzchni z Almagro ale turaj bardziej pokusilbym sie o jakis fajny handicap.
Handicapy jutro kiedy wszystkiego buki wystawia i bedzie mozna wybrac najlepszy ;).
edit :
Rochus+6,5 1,72 ✅
Almagro i trawa ? Troche sie wykluczajace. Rochus sporo juz gral na grassie i potrafi wiec nie zdziwie sie nawet jak wygra ten mecz ale wole bezpieczniej wejsc w handicap.
Falla+6.5 1,66 ✅
Nie no lekka przesada. Isner ma wygrac az o 7 gemow wiecej niz Falla, zakladajac ze Falla nie wygra zadnego seta w co tez watpie i tego ze w meczu nie bedzie tiebreaka w co tez watpie Isner musialby wygrac raz przynamniej 6-3. Nie wierze ze nie bedzie zadnego zacietego seta i ze Falla nic nie ugra.
Tiebreaki w meczu

Bolelli-Janowicz (Janowicz serwisant, Bollelli tez czesto ma w meczach TB. 1,57 ⛔
Isner-Falla ( w meczach Isnera to codziennosc wiec kurs swietny) 1,57 ✅
Malisse-Matosevic 1,66 ⛔
Harrison-Lu (grali pare dni temu i bylo 6-1 7-6) , Harrison co mecz na trawie ma TB wiec powinno byc luzno. 1,57 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
funt 2,9K

funt

Użytkownik
G.Muller - Julien Benneteau ???? TB w meczu TAK @ 1,50 (bet365) ✅

Faworytem bukow jest stary poczciwy Benek..Słusznie czy nie? Funt nie wnika..Dosc, że nazwisko Francuza w turnieju wielkiego Szlema kojarzy mu się z pięciosetowka..Muller jak to on elegancko serwuje..Skuteczność pierwszego serwisu i liczba asów nie pozostawia złudzeń, że w tym meczu jedno przełamanie będzie decydować o secie..Ostatnio kapitalnie dysponowany Mallisse chciał nie chciał oddał Mullerowi seta..Dziś gramy do 3 wygranych...jeden TB to peffka..Gdybym znalazł zakład kto więcej asów to śmiało na Mullera..Bo Benek może i ambitny i niezlomny w ganianiu po korcie ale przy serwisie ustępuje Luksemb(sk)urczy(by)kowi..Kurs jak znalazł do minitasiemki..
Pozdrawiam..
Funt

// Jeśli 3:0 na Roddicka po kursie 1,5 nadaje się do grania...to w dubelku z tym co Funt proponuje wygląda całkiem ciekawie...

/// Hmm..w poscie poniżej ma miejsce analogiczna sytuacja..Jeśli Bolelli faktycznie ostuka Jurka to bez TB się raczej nie obejdzie.. ???? TB w meczu TAK @ 1,57
 
adraso 2

adraso

Użytkownik
Simone Bolelli vs Jerzy Janowicz
Typ: 1
Kurs: 1,8 @Pinnacle
Zawodnicy rankingowo zajmują podobne pozycje Włoch 118 Polak 136. Obydwaj przez kwalifikacje przedarli się bez straty seta. Dla Jerzego to już duży sukces, zagra swój pierwszy mecz na turnieju wielkiego szlema. W tym sezonie na trawie zagrał sześć meczów z tego pięć wygrał z zawodnikami dalszych pozycji ATP. W pierwszej rundzie trafia na Simone Bolelli który jest bardziej ograny jeśli chodzi o wielkie szlemy, zdecydowanie stoi za nim doświadczenie ale też i umiejętności przed Wimbledonem pokonał między innymi Gulbisa i Gilles Simona, a w zeszłym roku dotarł niespodziewanie do trzeciej rundy pokonując Wawrinkę w ogóle w ostatnich czterech występach w Londynie zawsze przechodził pierwszą rundę uważam że tym razem będzie podobnie. Szanse oceniam 60% do 40% na korzyść Włocha do tego kurs 1,8 baardzo zachęca.
????​
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon
Mecz: Troicki V. - Granollers M.
Data: 25-06-12 13:45
Typ: 3:0 dla Troickiego
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Już dzisiaj początek trzeciego Wielkiego Szlema w tym roku i chodzi tutaj chyba o ten najbardziej popularny i prestiżowy bo mowa o rozgrywanym na trawiastych kortach Londynu Wimbledonie. Jak zawsze bukmacherzy proponują nam bardzo wiele &quot;ciekawych&quot; kursów - w szczególności w piwreszej rundzie, więc ja z tego korzystam. Wybrałem pojedynek Viktora Troickiego z Hiszpanem Marcelem Granollersem. Jak dla mnie gładkie 3:0 dla Viktora Troickiego, którego ostatnio oglądałem na trawie. Najpierw w spotkaniu z Beckerem w Halle, który Troicki wygrał 2:0 (w drugim secie po dość kuriozalnej decyzji Beckera o challengu), ale wygrał, a Becker przed tym turniejem wygrał turniej na trawie w Nottingham (w finale pokonując Dmitreigo Tursunova). Troicki w tym spotkaniu pokazał się z bardzo dobrej strony, ponad 20 asów, nie musiał chyba bronić swojego podania, zagrażał Beckerowi na jego serwisie, sczególnie drugim grając bardzo agresywnie i pewnie. Drugie spotkanie Viktora Troickiego, jakie oglądałem to porażka 0:2 z Xavierem Malissem w ostatnim turnieju w Holandii. Viktor Troicki pierwszego seta przegrał w tiebreaku, a drugiego przegrał 3:6, gdzie kluczowym momentem była błędna decyzja sędziego, przez którą Troicki przegrał podanie, czyli praktycznie cały mecz, bo serwis Malissa trudno było przełamać. Mam nadzieję, że na Wimbledonie Serb będzie bardzo skoncentrowany i nie da się sporowokować nikomu. Granollers zajmuje aż 23 pozycję w rankingu, co dla mnie jest sporym zaskoczeniem, bo dla porównania Troicki jest dopiero 34. Hiszpan ostatnio grał w Halle i Eastbourne w turniejach rozgrywanych na trawie. W Halle pokonał Zvereva 6:4, 6:2 i przegrał z Haasem 3:6, 4:6. W Anglii odpadł w pierwszej rundzie 1:6, 6:4, 6:7 z Denisem Istominem. Jak dla mnie warto zaryzykować i postawić na zwycięstwo Troickiego bez straty seta, no a przynajmniej na czyste jego zwycięstwo.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Benneteau w tym roku na grassie wybitnych wyników nie osiągnął. Jedynie zwycięstwo z Ito po 3 setach i dwie porażki z Querreyem oraz Lu.Umiejętności obu graczy dość przybliżone, choć Muller tutaj zdecydowanie przewyższa swoim serwisem, podczas gdy na dłuższą mete w wymianach lepiej powinien sobie radzić mimo wszystko Francuz. Serwis tutaj na trawie będzie miał spore znaczenie i na pewno przysporzy to wielu problemom Julienowi, który na trawiastych już poległ z Gillesem w przeszłości . Ponadto Luksemburczyk ma tutaj trochę punktów do obronienia za poprzedni sezon i 3 rundę, którą osiągnął, tak więc motywacja na pewno po jego stronie. Myślę ,że na 3 setach to się nie skońćzy, ale jeżeli serwis będzie sprzyjał dizś Mullerowi to uważam ,że jest w stanie wygrać ten mecz z podstarzałym już nieco Francuzem.

Gilles Muller - Julien Benneteau @ 2,09 Pinnacle

Leo Mayer jak i Monaco na pewno bardziej specjalizują się na kortach ziemnych, choć Monaco swoim stylem, regularnością i dobrą grą z głębi kortu sprawdza się również na szybszych nawierzchniach. Umiejętności nieco wyższe i uważam, że swojego rodaka dziś odprawi z kwitkiem.

Florian z koleji na mój gust również nie powinien mieć problemów z przyćmionm nieco Rosjaninem. Podobnie jak w meczu powyżej, róż nica klas widoczna gołym okiem i byłoby sporym zaskoczeniem nie przejście Niemca do 2 rundy.

Leo Mayer - Juan Monaco &amp; Flo Mayer - Dimitri Tursunov @ 2,13 Pinnacle

Fognini i grass? No way. Włoch nigdy nie pasował mi na szybsze nawierzchnie, podczas gdy Llodra przy swoim serwisie - jeśli mu tylko siedzi - będzie tutaj bardzo groźny, do tego na pewno od samego początku będzie robił to co uwielbia najbardziej; czyli atak, atak i atak. Moim zdaniem Llodra w 3-4 setach.

Malisse w tamtym roku osiągnął tutaj bodajże ćwierćfinał, ponadto dobrze wszedł w tym roku na sezon trawiasty osiągając finał w Eastbourne - tak więc forma wyszlifowana. Nie dopuszczam tutaj innej opcji jak wygrana Belga.

Fabio Fognini - Michael Llodra &amp; Xavier Malisse - Mirko Matosevic @ 2,14 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 12

remady74

Użytkownik
Muller - Benneteau
Typ: over 9,5g (1set) @ 1,57
Zaczynamy od dziś Wimbledon czyli uważany przez wielu jako najbardziej przestiżowy z całej czwórki Szlemów. Pierwsza runda, najwięcej spotkań, czyli jest z czego wybierać. Na pierwszy ogień idzie spotkanie Mullera z Luksemburgu i Benneteau z Francji. Ciężko w tym meczu znaleźć faworyta, może minimalnie jest nim Francuz, ale obaj mają potężne serwisy i stąd mój typ. Ciężko będzie przełamać obu na takiej nawierzchni i dlatego over jest wskazany w tym spotkaniu, a kurs niczego sobie jak na pierwszą rundę. Polecam!
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Panowie, jeżeli ktos wie na jakich kortach są kamery to proszę podać. Ułatwi mi to wyszukiwanie poszczególnych meczów, no i obstawianie meczów w których nie ma streama. Jak ktoś ma jakąś stronkę z transmisjami oprócz LSH to proszę wrzucić.
 
R 12

remady74

Użytkownik
Youznhy - Young
Typ: under 9,5g (1set) @ 1,72

Kolejnym moim typem na dziś jest under gemowy pierwszego seta w meczu Mikhaila Youznhego z Youngiem. Faworytem murowanym jest Rosjanin, który na trawie rozegrał 4 mecze z czego tylko jeden przegrał z samym Federerem. Znamy grę Youznhego, wiemy co potrafi a jego dzisiejszy rywal ostatnio nic nie prezentuje... W tym roku na trawie rozegrał tylko jedno spotkanie z J. Bakerem i na dodatek przegrał je dość dłagko 2-0 co nie wróży nic dobremu. Sądzę, że przy udanym losowaniu serwisu jedno przełamanie to nic dla Rosjanina. Polecam!
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
witam, interesuje sie tenisem i chciałbym z wami omówić kilka typów,
w I rundzie można znaleść kilka wysokich kursów, ciekawy jestem waszej opinii
Fabio Fognini - Michael Llodra 2,80
tutaj analiza idzie na podstawie gry tych zawodników w RG, Llodra według mnie nie jest dobrym zawodnikiem, na pewno nie tak dobrym jak Fognini, który jest silny i solidny w swojej grze. Francuz który idzie po siatkę, jest łatwy do pokonania, a jego serwis nie jest zbyt dobry, Fognini to zawodnik który powinien awansować dalej ze względu na swoją solidną grę, francuz szybko odpuszcza i gra dla &#39;zabawy&#39;

ogólnie odradzam granie Stepanka, warto popatrzeć jak pokazał się w RG w I rundzie..
a co do Petzschner, mam mieszane uczucia, pomimo jego dobrej formy ostatnio,jest to zawodnik nie do przewidzenia, podobnie jak Meltzer
O kolego, żeś się popisał powiem szczerze. Dla mnie typ na Llodrę jest bardzo kuszący ze względu na współczynnik prawdopodobieństwo/kurs. 1.50 na gościa, który jest bardzo dobry na trawie przeciwko Fogniniemu, który już nie raz pokazał gorącą głowę przy trochę mocniejszym i bardziej wyrównanym graniu. Mówienie o tym, że Llodry atutem nie będzie granie przy siatce, to jest dramat. Polecam chociażby obejrzeć jeden mecz debla, żeby zobaczyć, jakim wolejem operuje Francuz, a tutaj - na trawie - serwis+wolej i gema nie straci.
Petzschner nieprzewidywalny? Wygrał ostatnie 8 meczów bez straty seta... A Stepanek na trawie gra kapitalnie.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Głowa boli od tego co tu można przeczytać. ???? Jeśli mam być szczery to obecnie w tym temacie nie wielu poważnych graczy można znaleźć. Generalnie większość typów tutaj to duża niewiadoma. Niektóre typy na TB wydają się spoko.
Jeśli chodzi o dzisiejszy dzień to niewiele ciekawych typów. Darcis się wydaje wyraźnym faworytem z tych odrobinę wyższych kursów. Tak to można pouzupełniać Petzschnerem, Dużym Jasiem, Berdychem (&quot;drewniany&quot;?! hehe) czy Mahutem.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jeśli chodzi o dzisiejszy dzień to niewiele ciekawych typów. Darcis się wydaje wyraźnym faworytem z tych odrobinę wyższych kursów. Tak to można pouzupełniać Petzschnerem, Dużym Jasiem, Berdychem (&quot;drewniany&quot;?! hehe) czy Mahutem.
A wiesz w ogole ze Darcis kreczowal pare dni temu ? Jak mozna stawiac chocby zlotowke na tak ryzykowny typ ?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Po pierwszych, nieco nieudanych typach na trawie, ostatnie mecze dały zarobić. Mam nadzieję, że cały Wimbledon będzie wyglądał bardzo dobrze... a typy zaczną przynosić zarobek już od pierwszej rundy.
Póki co kilka fajnych propozycji na dziś!

Pierwsze spotkanie to pojedynek Bemelmansa z Brelokiem.
Belg przechodził tu kwalifikacje (2:0, 2:0, 3:1) a wcześniej z sukcesami grał w Londynie. Przegrał dopiero z Nalbą co przy wynikach Berlocqa wskazuje go jako faworyta dzisiejszego meczu.
Nie sadzę aby Carlos wygrał więcej niż jednego seta. Trawa to nie jego miejsce i pewnie znów skończy przygodę na 1 rundzie (po raz 4 lub 5).

Carlos Berlocq - Ruben Bemelmans
Ruben -1,5 s

5/10 @ 2,0
Unibet



Kolejne spotkanie to pojedynek Mullera z Benneteau. Gilles jest ostatnio w lepszej dyspozycji niż Julien. Benek w Londynie strasznie się męczył, w Eastbourne przegrał już w pierwszym meczu - z Lu. Gilles, grając w Holandii pokonał po wyrównanym meczu Giraldo a później nie miał kłopotów z Fallą. W kolejnym meczu nieźle powalczył X-manem i to głównie ten mecz i postawa w tym pojedynku przekonała mnie aby dziś postawić na reprezentanta Luksenburga. Inna sprawa, że może to być wyrównany i dość długi mecz. Szczególnie pierwszy set, gdzie pierwsze przełamanie powinno zagwarantować zwycięstwo w partii, obaj panowie skupią się na włąsnym serwisie... co powinno zaowocować TB.

Gilles Muller - Julien Benneteau
Muller

5/10 @ 2,07
Pinnacle

Gilles Muller - Julien Benneteau
TB w pierwszym secie

2/10 @ 3,50
Bet365


Kolejne spotkanie to pojedynek Jużnego z Youngiem.
ZDECYDOWANYM faworytem w tym spotkaniu jest Rosjanin a ja nie mam żadnej wątpliwości, że mecz zakończy się jego bardzo łatwym zwycięstwem.
Postawa Younga w ostatnich miesiącach jest trudna do skomentowania. Tragiczna gra, małe zaangażowanie, 0 wytrzymałości psychicznej. Doktor nie grał wybitnie w Halle ale postawa jaką zaprezentował z Haase, Dolgo, Stepankiem czy nawet w przegranym pojedynku z Federerem, powinna zagwarantować dziś łatwe i szybkie zwycięstwo.

Mikail Youzhny - Donald Young
under 28,5

7/10 @ 1,943
Pinnacle


Ostatnie interesujące spotkanie (a opisuję tylko te planowane na 12:30 ???? ) to pojedynek Verdasco i Wanga.
Fernando w RG nie pokazał nic wybitnego. Może byłoby inaczej gdyby nie mrożący krew w żyłach pojedynek z Seppim... ale jednak jego postawę potraktowałem jako rozczarowanie. Potem zaliczył głośne tankowanie w Prostejovie i... zaczął trenować do Wimbledonu. Trenować ale nie grać. Nie uczestniczył w żadnych turniejach a gra o stawkę to zupełnie co innego niż przebijanie piłki na treningu. Obawiam się, że będzie to kolejny turniej zawalony przez Utytułowanego Hiszpana.
Wang przebijał się przez kwalifikacje. To zawodnik podobny do Briana Bakera. Też nadrabia zaległości z całej kariery w ekspresowym tempie. Kontuzja jaka przytrafiła mu się parę lat temu znacząco zwolniła jego rozwój ale dziś... dziś widzimy gracza, który bez żadnych kompleksów pokonuje faworyzowanych Gabashviliego i Bautiste-Aguta. Dziś na pewno tanio skóry nie sprzeda i powalczy o jak najlepszy rezultat w meczu z Dasco.
Żałuję, że uciekł mi początkowy kurs na Wnaga (@ 13 na Pinie) ale i teraz chętnie pobieram dodatni handicap.
Fernando Verdasco v Jimmy Wang
Wang +7,5

6/10 @ 1,61
Bet365



Potem kolejne typy :]
I.... tak - będzie ich za dużo ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
gju 134

gju

Użytkownik
A wiesz w ogole ze Darcis kreczowal pare dni temu ? Jak mozna stawiac chocby zlotowke na tak ryzykowny typ ?
Oczywiście, że wiem. Darcis rozegrał bardzo dużo meczów w ostatnim czasie i naprawdę dobrze mu szło. Myślę, że tu siadł klasyczny taktyk przed Wimblem. Tak czy tak ryzykowny typ, dla tych którzy nie grają u buków zwracających za krecz.
 
M 0

maciek0895

Użytkownik
Co powiecie na to :
Tipsarevic-Nalbandian typ:1 kurs 1.68
Cipolla- Carvantes typ:1 kurs 1.53
Mayer F_ Tursunov typ:1 kurs 1.48
Becker Ben- Blake J typ 1 kurs:1.26
Berdych-Gulbis typ 2 kurs 6.60

Stawka 2 zł
EWK 55.69

Co o tym sądzicie ? ????


christopher48 // Witam na forum. Jesteś nowym użytkownikiem, więc pamiętaj na przyszłość, że działy sportowe służą przede wszystkim dyskusji i pisaniu analiz. Oczywiście można się spytać np. Co myślicie o danym meczu? Ty jednak pytasz o kupon z kilkoma zdarzeniami, więc wypadałoby od siebie coś napisać przynajmniej o jednym spotkaniu. Pozdrawiam.
 
bmt 0

bmt

Użytkownik
Martin Klizan - Juan Ingacio Chela⛔
Klizan -1,5
1,94
Unibet
Spotkanie młodości z doświadczeniem. Obaj zawodnicy bardziej na nawierzchnie ziemne niż twarde a już na pewno trawę. Chela na trawie bilans 4/10. Klizan 0/2. Klizan jako junior 2 starty w Wimbledonie, bilans 0/2. Jednak w deblu 2 razy dochodził do finału, więc z trawą obyty jest dość dobrze. Kolejnym argumentem za Klizanem jest gra lewą ręką młodego Słowaka. Chela w tym roku bilans z mańkutami 1-3. Forma także mizerna 6-11 w tym roku. Myślę że dla Klizana to idealna okazja na przełamanie się na trawie. W dodatku uważam, że zrobi to w dobrym stylu 3-1, 3-0. Moim zdanie podstarzały Chela przyjechał tutaj tylko po wpisowe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom