>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher William Hill - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
A jak dlugo trwa wyplata kasy (nie bonusu) przelewem na polskie konto, wyplcilem 100 funtow i juz czekam ponad 10 dni roboczych ...
P.S Apropo bonusu, pisza ze trzeba go obrocic tam iles razy...ja sprobowlem wyplacic bez obrotu i odziwo wyplata poszla...nic juz nie rozumie
Ja wypłacałem przedwczoraj i także jeszcze nie mam. Zresztą jak wpłacisz kasę i skorzystasz z promocji z bonusem to nie możesz wypłacić tej części nie bonusowej. W regulaminie pisze, że 4 razy musisz obrócić wpłatę własną oraz 4 razy bonus.
A co do drugiej części nie zdziwiłbym się gdyby Ci ta wypłata z nieobróconego bonusu gdzieś zaginęła. To by było za proste.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Widzę że temat wypłat z Williama się przewija. Ja też czekam...w zasadzie od niedzieli można by powiedzieć bo wtedy zrealizowałem wypłatę, do dziś nie ma i zaczynam się obawiać czy przyjdzie jutro (wiadomo się zbliża wekend, trochę grosza się przyda). 7-10 dni taką odpowiedź uzyskałem na czacie, dodatkowo roboczych, ale może być wcześniej. Gwarancja jest że dotrze w tym podanym przez nich terminie. Ja obrót bonusem wykonałem i dostałem odpowiedź na czacie że moja wypłata została akceptowana, więc kolego wiesiu najlepiej zapytaj na czacie jak się sprawa ma, będziesz spokojniejszy. Ktoś wypłacał od nich za pomocą przelewu na konto i może mi powiedzieć ile czekał ?
 
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
10 euro wypłacałem wieczorem 24 Maja przez MB i dzisiaj mi tą kwotę zaksięgowało. Na przelew bankowy oczywiście jeszcze czekam.
Co ciekawe dostałem dzisiaj w prezencie 25 euro. W wyciągu pisze &quot;gest dobrej woli&quot; Nie mam pojęcia za co to, ale nie narzekam ???? Dostał ktoś kiedyś taki gratis?
 
blads 187

blads

Użytkownik
ja wpłacałem przez U-kash i dlatego nie mogłem wypłacić przez MB, niestety...pomęczę się z tym przelewem trudno. Buk całkiem, całkiem jak dla mnie myślę właśnie czy tam nie zostać jak jeszcze dają takie fajne bonuski...dużo u nich depo robiłeś ?
 
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
100 euro. Później dorzuciłem jeszcze dyszkę, ale tylko po to, aby zarejestrować płatność przez MB. W sumie to skusił mnie bonus 100% od depozytu. Raczej nie miałem zamiarów tam dłużej zabawić, aczkolwiek buk wydaje się być niezły. Są oczywiście pewne mankamenty jak choćby przeglądanie puszczonego kuponu, czy nieogarnięta kadra konsultantów, ale reszta zdaje się być ok. Zobaczymy jeszcze kiedy dojdzie mi przelew bankowy i czy dojdzie i to w sumie zaważy czy jeszcze u nich zagoszczę czy też nie ????
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Mam dokładnie tą sama sytuacje co poprzednicy. Wypłaciłem 18 maja, a dzisiaj już 27 i dalej nic na koncie. Wypłaciłem 180 euro, ale nie wykonałem obrotu i też o dziwo wyplacili nie wiem jak to u nich jest, rozmawialem z babka na chacie powiedziala ze zaakceptowali wyplate i mam czekac, no ale troche za dlugo juz...
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Mam dokładnie tą sama sytuacje co poprzednicy. Wypłaciłem 18 maja, a dzisiaj już 27 i dalej nic na koncie. Wypłaciłem 180 euro, ale nie wykonałem obrotu i też o dziwo wyplacili nie wiem jak to u nich jest, rozmawialem z babka na chacie powiedziala ze zaakceptowali wyplate i mam czekac, no ale troche za dlugo juz...
Przemko i inni mający podobną sytuację, napiszcie jak juz dojdzie lub niedojdzie wypłata tych środków, bo nieobróconym do końca bonusie. W moim prezypadku jak tak dalej pójdzie to nie będę miał co wypłacać , che che, dlatego jak by się udało wczesniej co nieco wypłacic byłoby fajnie, ale to jest nietożsame z regulaminem i ciekawi mnie jak WH na to popatrzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
Widzę, że jest troche problemów z wypłatą... Ja zrobiłem wypłatę 23 na karte kredytową i także nic jeszcze nie doszło(ale ja przelałem 100 dostałem bonus 100)... Obróciłem bonus+wpłate wypłaciłem 300 zostało 300 na koncie ... Teraz się zastanawiam jak wypłacic reszte żeby było szybciej.... Jakiś pomysł ?
E:Spróbuje...
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Wpłac 10 euro przez moneybokers i bedziesz mial dodany ten sposob wyplaty tez i tak bedzie najszybciej, jeden dzien.
 
blads 187

blads

Użytkownik
U mnie wypłata doszła dziś, przypominam że obracałem bonusem, w sumie czekałem od poniedziałku
 
L 0

lollercoaster

Użytkownik
Witam. Mam ogromny problem z tym bukiem, zarejestrowałem sie we wtorek, tak mi sie wydawało, ale czytałem ze nie przychodza maila o rejestracji, i wpłaciłem kase 100 euro przez moneybookers. Loguje sie na konto a tam ze kasa ale bonusa nadal nie ma. I tak czekałem 3 dni bo do 72 godzin a dzis nadal nie było i wszedłem w dane konta. A okazuje sie ze to nei jest moje konto tylko jakiego zupełnie innego człowieka
  1. Imię i nazwisko
    Mr Gabor Tamas Horvath

* Linia adresowa 1
Bolyai Janos Utca 6. 3/12S
Miasto zazhalombatta
kraj Wegry
nigdy nie zakładam konta u tego buka i nawet nie mam swojego stworzonego.
Co to jest????? mółby ktos pomóc bo nawet nei wiem jak mozliwe! I niech mi oddaj moje pieniadze, za które na szczescie nadal nic nie grałem.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Widzę, że jest troche problemów z wypłatą... Ja zrobiłem wypłatę 23 na karte kredytową i także nic jeszcze nie doszło(ale ja przelałem 100 dostałem bonus 100)... Obróciłem bonus+wpłate wypłaciłem 300 zostało 300 na koncie ... Teraz się zastanawiam jak wypłacic reszte żeby było szybciej.... Jakiś pomysł ?

E:Spróbuje...
Wypłaty na MB najszybsze ,max 6 h .Gram w WH ponad 3 lata ,żadnych problemów z wpłatą lub wypłatą na MB.
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
U mnie także nic ... dzisiaj mija 7 dni, tak więc napisałem do nich na chacie ... Koleś nie bardzo kumaty ale sprawdzał, pytał, pytał, sprawdzał itd itp 10 minut i nareszcie ???? &quot;Nie wiem co nie wiem jak ale musi Pan jeszcze czekać 3-5 dni roboczych.... Może to być problem z tym, że Pan dostał od nas bonus&quot; (Ja mu odpisałem ze przelałem 100 funtów, otrzymałem 100 funtów, zrobiłem obrót 1200 w ciągu 5 dni a minumalny to był 1012 funtów)... w odpowiedzi otrzymałem &quot;To nie wiem, proszę czekać&quot; ....
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
To dziwne ja dostałem kase w 2 dni po obrocie ale przez Moneybookers. Może dlatego , że konto wcześniej zweryfikowane i na chacie dałem znać i od razu kasa się pojawiła po rozmowie z panną ;)
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Przepraszam ale moze w tym temacie ktoś mi odpowie na moje pytanie.. Jeżeli gram 2 zdarzenia na AKO DNB. Jedno wchodzi po kursie 1.50 a drugie po kursie 1.60 nie wchodzi i mam zwrot czyli kurs 1.00. Ten kupon będzie się liczył do obrotu?
 
N 3

nyguss

Użytkownik
Przepraszam ale moze w tym temacie ktoś mi odpowie na moje pytanie.. Jeżeli gram 2 zdarzenia na AKO DNB. Jedno wchodzi po kursie 1.50 a drugie po kursie 1.60 nie wchodzi i mam zwrot czyli kurs 1.00. Ten kupon będzie się liczył do obrotu?
Z tego co piszesz to sie liczy bo kupon masz wygrany i kurs taki jaki powinien byc
PS Czy ktos wie jak ten buk rozlicza krecze w tenisie ? Chodzi mi o WTA dokladnie,jaka czesc meczu musi byc rozegrana zeby zaklad byl rozliczony jako przegrany/wygrany a nie jako zwrot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom