>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher William Hill - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ale piszesz bzdury... W każdym temacie o buku się wypowiadasz. Częściowo czasami masz rację.
Tylko nie tutaj...
Że 100 tyś. Funtów depozyt przyjmują to co z tego? Zagrać tam nie zagrasz za więcej niż kilka tyś. Funtów. I to raz, jak wygrasz to masz limit albo Polakom piszą, że dziękują za współpracę ale już nic nie będą przyjmowali zakładów.
Nie pisz bzdur bo ktoś uwierzy. A Ty za dużo naoglądałeś się pewnie dziwnych filmów gdzie William Hill to wielka marka.
 
A 0

andrewxxx

Użytkownik
Witam
Czy jest ktoś w stanie napisać, czy firma wypłaca pieniędze?
Przeczytałem cały wątek, ale nikt jeszcze nie napisał czy otrzymał wygraną.
Czy aby zlecić wypłatę, wystarczy posiadać dowód osobisty?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
po zleceniu masz chyba 1dzien na wycofanie jej, po tym czasie w dniach roboczych bardzo szybko realizuja w 2dni powinienes miec
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jeszcze ostatnie pytanie.
Jak długo realizują wypłaty ? Wypłacać będę przez monebookers.
Ja zazwyczaj mam w kilka godzin.
Wycofanie wypłaty o którym pisał jogurcik to chyba tylko przy przelewie na konto
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
mozna wycofac jesli idzie na mb zawsze po zleceniu wyplaty pokazany jest czas do kiedy mozna anulowac po uplywie tego czasu srednio 7-9 godzin nie da sie juz anulowac a kasa do 2 h powinna byc na koncie buk jeden z lepszych
 
A 0

andrewxxx

Użytkownik
Czy istnieje możliwość wypłaty z William Hill bezpośrednio na konto bankowego?
Wpłacilem przez Moneybookers.
Ewentualnie mogę dopłacić $ przez przelew, ale chciałbym wypłacić również przez przelew.
Czy ktoś dokonywał już takich transakcji ?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
czy aktualnie daja jakis bonus podobno jest freebet do 25 funtow ale czy jest to dla Polakow???Moze ktos bral??aha czy akceptuja moneybookers w tym freebecie???
 
chaos666 0

chaos666

Użytkownik
czy aktualnie daja jakis bonus podobno jest freebet do 25 funtow ale czy jest to dla Polakow???Moze ktos bral??aha czy akceptuja moneybookers w tym freebecie???
podbijam pytanie--na wielu stronach partnerskich jest po polsku ze z kodem&quot; f25&quot; daja 25 $ freebet itp, i na tym sie kończy . Na stronie głównej nic na ten temat nie ma, na maila nie ma co pisać bo ja zapytałem a dostałem odpowiedz na inne pytanie lol????
 
F 72

filip11

Użytkownik
Czy buk ma teraz jakieś oferty promocyjne, bo na ich stronie nic takiego nie widzę. Czy prawdą jest, że obsługuje wpłaty/wypłaty za pomocą PayPala?
 
F 72

filip11

Użytkownik
Nawet Polacy mogą? Czemu więc wszyscy piszą, że nie ma bukmachera oferującego wpłatę przez PayPal? Nie widzę żadnej ciekawej promocji. Jednak z tego co zauważyłem nie da wpłacać się w złotówkach.
 
2 0

2007rafi

Użytkownik
hejka
jak najlepiej wypłacić pieniążki od nich bo zarejestrowałem sie na MB a tam pisze że
!!! ZAKAZ depozytów gotówkowych/ od stron trzecich !!! Z powodu regulacji prawnych przeciw praniu brudnych pieniędzy nie możemy akceptować depozytów gotówkowych lub przekazów bankowych realizowanych przez inne strony niż 2007rafi . Nie robimy wyjątków od tej reguły. Wszelkie koszty administracyjne i bankowe związane ze zwrotem płatności zostaną nałożone na stronę zapoczątkowującą takie płatności.
Eh jaką metode wypłaty wybrać bo jak wybieram Local Bank Payment to mi pisze że za małą kwote wypłacam a wypłacam 68 euro może to i mało ale no niewiem.
Co zrobić ??
 
V 0

viantek

Użytkownik
witam wszystkich mam problem z wyplatom pieniedzy w william hill gdzyz wplacilem pieniadze karta kredytowa i teraz chce wyplacic na debetowa gdy chce usunac z platnosci karte kredytowa pisze mi ze musisz miec mniej niz 25f pomuzcie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom