>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher William Hill - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
U mnie także nic ... dzisiaj mija 7 dni, tak więc napisałem do nich na chacie ... Koleś nie bardzo kumaty ale sprawdzał, pytał, pytał, sprawdzał itd itp 10 minut i nareszcie ???? &quot;Nie wiem co nie wiem jak ale musi Pan jeszcze czekać 3-5 dni roboczych.... Może to być problem z tym, że Pan dostał od nas bonus&quot; (Ja mu odpisałem ze przelałem 100 funtów, otrzymałem 100 funtów, zrobiłem obrót 1200 w ciągu 5 dni a minumalny to był 1012 funtów)... w odpowiedzi otrzymałem &quot;To nie wiem, proszę czekać&quot; ....
Udało się ... Dzisiaj otrzymałem kase od WH ... Trochę to trwało ale nadal uważam, że to sumienny buk....
 
P 0

pumik

Użytkownik
Witam,
Proszę o wyrozumiałość, jeśli piszę nie w tym miejscu. Chciałem się dowiedzieć czy podczas wypłaty mam używać polskich znaków. próbuje zlecić wypłatę na konto bankowe i ni w ząb nie idzie. Mam gdzieś najpierw wysłać skan dowodu? Wpłatę dokonywałem przez PRZELEWY 24 .
 
J 11

jaco69

Użytkownik
Wiecie może czy już było losowanie konkursu tenisowego z pula nagród 3000 euro? Miało być losowanie 72h po zakończeniu RG
 
william-hill 27

william-hill

Użytkownik
jaco69: Tak, losowanie już się odbyło. Numery kont polskich graczy, którzy zostali nagrodzeni w promocji: 65646LP (200 €), 72684JJ (100 €), 42432CH (50 €), 79597HD (50 €), 48035CF (50 €).

Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 4

ukasz

Użytkownik
Po wykonaniu obrotu w promocji PL100 zgodnie z warunkami, zleciłem wypłatę na MB, następnego dnia zostałem poproszony o wysłanie skanów, wysłałem, dostałem odpowiedź na maila, że ok itp. Od tego maila mija 2 dni i kasy na koncie MB nie ma! Zdecydowanie z wypłatami u nich jest coś nie tak. 2 dni czekać na wypłatę na MB, to nie do pomyślenia...
Jak kasa wpłynie to napiszę po jakim czasie.

No kasa wpłynęła na konto, jednak ponad 2 dni oczekiwania to moim zdaniem zbyt długo jak na płatności przez MB. Sporo zdzierają przy przewalutowaniu waluty.
 
H 19

havierx

Użytkownik
Dokonalem wplaty za pomoca karty kredytowej (100E) po czym wplacilem za pomoca MB 10E, ale nie mam opcji wyplacania za pomoca MB, o co chodzi?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP

Promocja Copa America 2011 - do wygrania aż 5000€ w Darmowych Zakładach !

==&gt;&gt; Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;&lt;==

Postaw zakład za minimum 20€ po kursie 1.50 lub wyższym na dowolny rynek w ofercie na Copa America 2011.
Zostaniesz automatycznie zakwalifikowany do wzięcia udziału w loterii o puli nagród 5000€.

Do wygrania czeka w sumie aż 225 nagród:
* 30 Darmowych Zakładów w wysokości 50€ każdy
* 40 Darmowych Zakładów w wysokości 30€ każdy
* 50 Darmowych Zakładów w wysokości 25€ każdy
* 105 Darmowych Zakładów w wysokości 10€ każdy

Jeden zakład to jeden los w loterii. Im więcej zakładów postawisz, tym większe Twoje szansę na wygraną!
REGULAMIN PROMOCJI:
1. Promocja obowiązuje od 1. lipca do 24. lipca 2011 23.59 CET.
2. Za każdy zakład za minimalną kwotę 20 euro postawioną na którykolwiek rynek Copa America po kursie 1.50 lub powyżej przysługuje jeden udział w losowaniu.
3. W ciągu 72 godzin po zakończeniu turnieju odbędzie się losowanie, w którym można wygrać 225 nagród w postaci Darmowych Zakładów (30x50€, 40x40€, 50x25€, 105x10€), które zostaną losowo przyznane uczestnikom.
4. Użytkownik może złożyć więcej niż jeden kwalifikujący się zakład. Każdy kolejny zakład to dodatkowa szansa na wygraną w losowaniu. Każdy zakład ma taką samą szansę na wygraną.
5. Promocja jest skierowana tylko do aktywnych użytkowników, co oznacza, że należy złożyć przynajmniej jeden zakład za minimalną kwotę 20 Euro na turniej Copa America podczas okresu promocyjnego.
6. Do postawienia zakładu kwalifikującego się do tej Promocji nie może być użyty poprzednio przyznany darmowy zakład.
7. Ta oferta jest dostępna wyłącznie dla użytkowników korzystających z polskiej wersji strony zakładów sportowych williamhill.com.
8. W Promocji kwalifikujące się zakłady przyjmowane są w walucie euro oraz jako równowartość zakładu w funtach brytyjskich.
9. Zakłady złożone poprzez telefon nie są uwzględnione w Promocji.
10. Nagrody w Promocji nie mogą być przenoszone.
11. Tylko jedna (1) nagroda może być przyznana na osobę, rodzinę, domostwo, adres (pocztowy lub internetowy), email oraz komputer (w przypadku wspólnych komputerów, np. w szkołach, miejscach pracy, publicznych bibliotekach).
12. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów Promocji lub stwierdzenia, że seria zakładów została złożona przez gracza / grupę graczy, które to zakłady z jakiegoś powodu, np. darmowe zakłady, oferta promocyjna, gwarantują pewną wygraną bez względu na rezultat wydarzenia sportowego, rezerwujemy prawo odebrania wartości promocyjnej zakładu/ów i rozliczenia zakładu/ów po właściwym kursie, anulowania darmowych zakładów, anulowania zakładów wynikających z bonusu. Przed przyznaniem bonusa, darmowego zakładu lub oferty na konto możemy zażądać od gracza dostarczenia dokumentacji, która potwierdza jego tożsamość.
13. Z Promocji mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie (powyżej 18 lat), które pomyślnie przeszły procedury weryfikacji konta i wieku na przez firmę William Hill. Każdy uczestnik we własnym zakresie powinien upewnić się, czy udział w Promocji jest dla niego dozwolony. Dodatkowa weryfikacja tożsamości może być wymagana lub zażądana w dowolnym momencie.
14. William Hill nie ponosi odpowiedzialności za awarie techniczne, sprzętowe, awarie oprogramowania lub utratę/brak połączenia internetowego, które mogą utrudnić lub uniemożliwić udział w Promocji. William Hill nie ponosi odpowiedzialności za szkody lub straty wynikające z udziału w Promocji, niepowodzenia w Promocji, przyjęcia lub korzystania z którejkolwiek nagrody.
15. William Hill rezerwuje prawo anulowania tej Promocji lub przedstawionych Warunków I Postanowień bez ponoszenia odpowiedzialności i bez uprzedzenia.
16. William Hill i/lub jego uprawniony podmiot nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku modyfikacji, zmiany, przerwania lub zakończenia tej Promocji.
17. W sytuacji jakiegokolwiek sporu dotyczącego wiarygodności udziału w Promocji lub uprawnień danego uczestnika decyzja firmy William Hill będzie ostateczna i niepodważalna.
18. Obowiązują także ogólne Warunki i Postanowienia dla strony Williamhill.com.
==&gt;&gt; Zarejestruj się już teraz &lt;&lt;==
 
blads 187

blads

Użytkownik
Hill daje jakieś bonusy bez depozytu za grę u nich ? Gdzieś mi się tutaj kiedyś przewinęło że ktoś dostał, a grał stosunkowo niewiele. Ja u nich już 2 miesiąc siedzę i nic
 
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
Witam,
Proszę o wyrozumiałość, jeśli piszę nie w tym miejscu. Chciałem się dowiedzieć czy podczas wypłaty mam używać polskich znaków. próbuje zlecić wypłatę na konto bankowe i ni w ząb nie idzie. Mam gdzieś najpierw wysłać skan dowodu? Wpłatę dokonywałem przez PRZELEWY 24 .
Bez polskich znaków, bo z polskimi wyskakują błędy. Do tego kod bankowy bez spacji i na początku musi być PL. Wtedy powinno być wszystko ok ????
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Dobry buk pod względem kursów.
Natomiast polski support jest straszny. Nie odpowiadają, a jak odpowiedzą to się okazuje, że są kompletnymi laikami w tych sprawach.
Nie przyznali mi bonusu. Nie mogę wypłacić kasy na konto bankowe.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Dobry buk pod względem kursów.
Natomiast polski support jest straszny. Nie odpowiadają, a jak odpowiedzą to się okazuje, że są kompletnymi laikami w tych sprawach.
Nie przyznali mi bonusu. Nie mogę wypłacić kasy na konto bankowe.
Gdzieś wyczytałem, że skrócili promocję do bodajże 14 lipca więc może dlatego Ci bonusu nie dopisali?
Tzn dziś probowałeś go uzyskać ?
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Wpłaciłem już 11 lipca kasę więc nawet jeśli to nie powinni. Wysyłam do supportu wiadomości ale zero odpowiedzi. A co do wypłaty to piszą, że albo za minimalna kwota jak np. wpisze 30 Euro, lub za maksymalna jak wpisze 100 Euro.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Odpisali w końcu po ponowieniu. Okazało się, że bonus był do 11 lipca do 12:00. Pech bo wysłałem po południu. Ale wypłacać dalej nie mogę. No trudno będę pisał dalej
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
I jak tam z wypłatami na konta bankowe ? Support pisał, że od 3 do 5 dni roboczych. Dostał ktoś w tym przedziale ? Pozdro.
 
kalolina 15

kalolina

Użytkownik
Ja dostałem licząc od złożenia wypłaty po 4 dniach, 2dni po przyjęciu wypłaty
warto napisać do suportu i ich pospieszyć
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
William Hill - Promocja Eurobasket 2011 - do wygrania aż 2800€ w Darmowych Zakładach!

Promocja Eurobasket 2011 - do wygrania aż 2800€ w Darmowych Zakładach!

Nie masz jeszcze konta w William Hill?
==&gt;&gt; Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;&lt;==

Postaw zakład za minimum 20€ po kursie 1.85 lub wyższym na dowolny rynek w ofercie na Eurobasket 2011.
Zostaniesz automatycznie zakwalifikowany do wzięcia udziału w loterii o puli nagród 2800€!

Do wygrania czeka w sumie aż 140 Darmowych Zakładów w wysokości 20€ każdy!
Jeden zakład to jeden los w loterii. Im więcej zakładów postawisz, tym większe Twoje szansę na wygraną!

REGULAMIN PROMOCJI:
1. Promocja obowiązuje od 29. sierpnia 2011 (00:01 CET) do 18. Września 2011 (21:00 CET).
2. Każdy zakład za minimum 20 euro postawiony na którykolwiek rynek Eurobasketu (Mistrzostwa Europy w Koszykówce Mężczyzn) po kursie 1.85 lub powyżej weźmie udział w losowaniu nagród.
3. W ciągu 72 godzin od zakończenia finałowego meczu Eurobasketu, przeprowadzone zostanie losowanie 140 darmowych zakładów (łączna wartość 2800 EUR). Im więcej zakładów zostanie postawionych przez uczestnika, tym większa szansa na powodzenie w losowaniu (każdy kwalifikujący się zakład weźmie udział w losowaniu). Losowanie zostanie przeprowadzone losowo, co oznacza, że każdy zakład posiada jednakowe szanse na wylosowanie.
4. Użytkownik może złożyć więcej niż jeden kwalifikujący się zakład. Każdy kolejny zakład to dodatkowa szansa na wygraną w losowaniu. Każdy zakład ma taką samą szansę na wygraną.
5. Tylko aktywni klienci mogą korzystać z tej promocji, co oznacza, że musisz postawić przynajmniej jeden zakład za 20 euro na Eurobasket podczas okresu promocyjnego.
6. Do postawienia zakładu kwalifikującego się do tej Promocji nie może być użyty poprzednio przyznany darmowy zakład.
7. Ta oferta jest dostępna wyłącznie dla użytkowników korzystających z polskiej wersji strony zakładów sportowych williamhill.com.
8. W Promocji kwalifikujące się zakłady przyjmowane są w walucie euro oraz jako równowartość zakładu w funtach brytyjskich.
9. Zakłady złożone poprzez telefon nie są uwzględnione w Promocji.
10. Nagrody w Promocji nie mogą być przenoszone.
11. Tylko jedna (1) nagroda może być przyznana na osobę, rodzinę, domostwo, adres (pocztowy lub internetowy), email oraz komputer (w przypadku wspólnych komputerów, np. w szkołach, miejscach pracy, publicznych bibliotekach).
12. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów Promocji lub stwierdzenia, że seria zakładów została złożona przez gracza / grupę graczy, które to zakłady z jakiegoś powodu, np. darmowe zakłady, oferta promocyjna, gwarantują pewną wygraną bez względu na rezultat wydarzenia sportowego, rezerwujemy prawo odebrania wartości promocyjnej zakładu/ów i rozliczenia zakładu/ów po właściwym kursie, anulowania darmowych zakładów, anulowania zakładów wynikających z bonusu. Przed przyznaniem bonusa, darmowego zakładu lub oferty na konto możemy zażądać od gracza dostarczenia dokumentacji, która potwierdza jego tożsamość.
13. Z Promocji mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie (powyżej 18 lat), które pomyślnie przeszły procedury weryfikacji konta i wieku na przez firmę William Hill. Każdy uczestnik we własnym zakresie powinien upewnić się, czy udział w Promocji jest dla niego dozwolony. Dodatkowa weryfikacja tożsamości może być wymagana lub zażądana w dowolnym momencie.
14. William Hill nie ponosi odpowiedzialności za awarie techniczne, sprzętowe, awarie oprogramowania lub utratę/brak połączenia internetowego, które mogą utrudnić lub uniemożliwić udział w Promocji. William Hill nie ponosi odpowiedzialności za szkody lub straty wynikające z udziału w Promocji, niepowodzenia w Promocji, przyjęcia lub korzystania z którejkolwiek nagrody.
15. William Hill rezerwuje prawo anulowania tej Promocji lub przedstawionych Warunków I Postanowień bez ponoszenia odpowiedzialności i bez uprzedzenia.
16. William Hill i/lub jego uprawniony podmiot nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku modyfikacji, zmiany, przerwania lub zakończenia tej Promocji.
17. W sytuacji jakiegokolwiek sporu dotyczącego wiarygodności udziału w Promocji lub uprawnień danego uczestnika decyzja firmy William Hill będzie ostateczna i niepodważalna.
18. Obowiązują także ogólne Warunki i Postanowienia dla strony Williamhill.com.
==&gt;&gt; Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;&lt;==
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Promocja w William Hill

Zgarnij Darmowy Zakład w wysokości do 25 €/ £



Super promocja w William Hill! Nie możesz jej przegapić! Darmowy Zakład do 25 EUR/GBP!
Nie zwlekaj!
==&gt;&gt; Zarejestruj się już teraz &lt;&lt;==
William Hill to jeden z najbardziej znanych bukmacherów na świecie! Firma godna polecenia z atrakcyjnymi kursami i szeroką ofertą.


Poniżej krótka instrukcja otrzymania Darmowego Zakładu:

Krok 1: Zarejestruj się w William Hill ze specjalnego linku, który upoważnia do otrzymania Darmowego Zakładu ==&gt;&gt; Kliknij i zarejestruj się &lt;&lt;== wpisując podczas rejestracji kod promocyjny PL25.
Krok 2: Dokonaj wpłaty i postaw pierwszy zakład za co najmniej 10 EUR / 10 GBP.
Krok 3: Otrzymasz od nas Darmowy Zakład o wartości pierwszego zakładu do 25 EUR / 25 GBP!

REGULAMIN PROMOCJI:
  1. Oferta promocyjna jest skierowana tylko dla nowych graczy polskojęzycznego serwisu zakładów sportowych w William Hill.
  2. Aby wziąć udział w promocji należy dokonać wpłaty i postawić pierwszy zakład o wartości co najmniej 10 EUR / 10 GBP.
  3. Kurs minimalny pierwszego postawionego zakładu musi wynosić co najmniej 1.50. Do promocji wliczają się single, akumulatory i zakłady systemowe, jeśli kurs całkowity (kurs łączny) takiego zakładu wynosi co najmniej 1.50. Zakłady postawione w trybie live wliczają się do promocji.
  4. Darmowy Zakład o wartości stawki pierwszego postawionego zakładu zostanie zaksięgowany na koncie gracza w ciągu 24 godzin od momentu rozliczenia pierwszego postawionego zakładu.
  5. Maksymalna kwota Darmowego Zakładu wynosi 25 EUR / 25 GBP.
  6. Darmowy Zakład jest ważny przez 7 dni od jego przyznania. Po upływie tego czasu wygasa.
  7. Darmowy Zakład może być wykorzystany dowolnie.
  8. Stawka w postaci Darmowego Zakładu nie wlicza się do wygranej.
  9. Aby wziąć udział w promocji należy dokonać pierwszej wpłaty o wartości co najmniej 10 EUR / 10 GBP.
  10. Warunkiem koniecznym do skorzystania z oferty jest wpisanie wielkimi literami kodu: PL25 w formularzu rejestracyjnym w polu „Kod promocyjny”. Gracz, który nie wpisze poprawnego kodu promocyjnego nie będzie uprawniony do skorzystania z oferty.
  11. Do promocji kwalifikują się konta prowadzone w następujących walutach: EUR i GBP. Konta prowadzone w innych walutach są wyłączone z niniejszej oferty.
  12. Oferta promocyjna skierowana jest tylko i wyłącznie dla rezydentów Polski, Wielkiej Brytanii i Irlandii.
  13. Organizator zastrzega sobie prawo do wycofania oferty w dowolnym momencie.
  14. Aktualni gracze nie kwalifikują się do wzięcia udziału w promocji.
  15. Darmowy Zakład może być wykorzystany tylko w zakładach sportowych na polskojęzycznej stronie William Hill. Darmowy Zakład nie może być transferowany do innego produktu (pokera, kasyna) ani do innej wersji językowej w zakładach sportowych. W przypadku takiego transferu zostanie anulowany.
  16. Do promocji kwalifikuje się każda, dowolnie wybrana metoda wpłaty.

Warunki i postanowienia ogólne

  1. Organizatorem tej promocji są firmy WHG Trading Limited oraz WHG (International) Limited (“William Hill”), które są właścicielami strony William Hill. Obowiązkiem uczestnika niniejszej promocji jest zapoznania się z regulaminem promocji.
  2. Promocja jest przeznaczona tylko dla graczy rekreacyjnych.
    • a. Promocja jest ograniczona do jednego konta gracza na jedno gospodarstwo domowe, rodzinę i adres IP.
      b. Organizator rezerwuje sobie prawo do odmówienia przyznania bonusa, jeśli w/w warunki zostaną złamane lub wystąpi inne nadużycie bonusowe.

  3. Wszelkie pozostałe kwestie uregulowane są w WARUNKACH KORZYSTANIA ZE STRONY ORAZ USŁUGI TELEZAKŁADÓW.
==&gt;&gt; Kliknij i zarejestruj się już teraz &lt;&lt;==
Skorzystaj z promocji Darmowego Zakładu w William Hill.
Bukmachera znanego na całym świecie.
-----
Przydatne informacje o bukmacherze i poprzedniej promocji w tym temacie:
==&gt; Promocja w William Hill: Bonus 100% do 100 €/£ dla nowych graczy &lt;==
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom