>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wietnam

lucky93 529

lucky93

Użytkownik
An Giang VS Ben Tre

Witam, założyłem temat Wietnamu, ponieważ nie widziałem tej ligi do napisania.

Ale tak szybko bo czasu nie ma, mecz o 10:30.
Więc tak gospodarze dzisiaj występują w osłabionym lekko składzie (info)
Do tego dochodzi fakt iż goście zaczęli lepiej grać.
Na ostatnie 5 meczy 3 zwycięstwa oraz 2 porażki, w tym zwycięstwo wyjazdowe z PVF Wietnam, którzy pokonali w ostatniej kolejce ich dzisiejszych rywali.
An Giang zajmuje obecnie 1 miejsce w tabeli z 13 pkt na koncie. Bilans u siebie 3-0-1. Natomiast Ben Tre zajmuje obecie 6 miejsce w tabeli z bilansem na wyjezdzie 1-0-2. Zostało rozegrane dopiero 7 kolejek więc ta tabela dużo nam tak naprawde nie daje.
Ostatnim razem jak się spotkali padł wynik 0:0. Dzisiaj wątpie aby gospodarze sobie poradzili więc możliwy kolejny remis, lecz sądzę że to będzie gra z przewagą na gości.

Ben Tre +1 @1.925 zwrot
Ben Tre @5.25
Niestety 2 szybko stracone bramki, pozniej przewazali no ale jeszcze trzeba celowac w bramke...
 
B 19

bobek_

Użytkownik
Song Lam Nghe An - Than Quang Ninh
3.07.2016 12:30
Typ : 2
Bukmacher : Bet365
Kurs : 3,25

Quang Ninh w formie na 6 ostatnich meczy 5 zdołali wygrać, Songlam ostatnio problemy w obronie , ja ide w strone Quang Ninh ten kurs to oczywiscie value gdy mierzy się 4 zespół ligi z 11 ???? Powodzenia ????
 
B 10,6K

bunio

Użytkownik
Sai Gon FCTP Ho Chi Minh FC Over 0.5 @2.4

Rywal prowadzi do tytułu, punkty tracone ostatnio przez obie ekipy i szanse na dobre miejsce na koniec sezonu, wiec kurs ok do wzięcia.
 
Ostatnia edycja:
bfred 390,7K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Wietnam V League 2
Godzina: 13:00
Spotkanie: Ba Ria Vung Tau - Hue
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 2,22
Bukmacher: LVBET
Analiza: Znowu trochę egzotyki. Gra 6 z 7 sąsiedzi z tabeli. Mają po tyle samo pkt czyli po 19. Nie znalazłem kursu na BTS więc próbuję over 2,5. Bilanse bramkowe mają ciekawe bo gospodarze 19-20 a goście 15-17 lubią sobie postrzelać i tracić. Awans ani spadek im nie grozi typowe średniaki tabeli. Typ ryzykowny ale mam nadzieję, że nie będą grali na nudne 0-0. Na ostatnie 5 spotkań gospodarze nie zanotowali żadnego over 2,5 a goście 3 więc mam nadzieję, że uboga passa gospodarzy pod kątem goli zostanie przełamana. Ostatnie 5 spotkań h2h to 2 razy over 2,5 i idę trochę pod prąd z tym typem ale trzeba próbować wiecznie ten ciąg nie będzie trwał. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +265
bfred 390,7K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Wietnam V League 1
Godzina: 12:00
Spotkanie: Quang Nam - Binh Duong
Typ: BTS
Kurs: 1,71
Bukmacher: Betclic
Analiza: W końcu coś trzeba trafić...Myślę, że tutaj są duże na to szanse. Gra 10 drużyna z wiceliderem różnica punktowa to 10. Odpuszczania nie będzie bo gospodarze mają zaledwie 4 pkt przewagi nad strefą spadkową a goście 6 pkt straty do lidera. Szykuje się więc otwarte spotkanie taką mam nadzieję. Bilans bramkowy gospodarzy 22-23 gości nieco lepszy 26-21 ale to pokazuje, że strzelają i tracą również. W ostatnich 5 meczach gospodarze 3/5 BTS a goście komplet 5/5. Mecze bezpośrednie to 4/5. Myślę, że warto. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1120
Do góry Bottom