>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wierzycie w wygraną Polski z Ekwadorem?

P 0

przemek1982

Użytkownik
Zastanawiam się jakie są Wasze zapatrywania na ten mecz, bo mam wrażenie, że od niego tak naprawdę może zależeć czy wyjdziemy z grupy czy nie.

Moim zdaniem scenariusz optymistyczny jest taki, że przegramy z Niemcami, a wygramy z Ekwadorem i Kostaryką.

Natomiast scenariusz realistyczno-pesymistyczny jest taki, że przegramy z Niemcami i z Ekwadorem a potem wygramy mecz o pietruszke z Kostaryką, czyli powtórzy się scenariusz z przed 4 lat, gdy wygraliśmy mecz o pietruszkę z USA.

Jak myślicie? Poradzimy sobie z Ekwadorem?
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Myśle że Polacy beda zmotywowani, bedzie to ich pierwszy mecz więc beda takze chcieli pokazać na co ich stać. Myśle że nie trzeba się też martwić o sklad bo i tak mamy zawodników którzy potrafią strzelać bramki. A tak wogóle to ostatnie mecze z Ekwadorem wygrywaliśmy ????
 
remik09 0

remik09

Użytkownik
optymistyczny scenariusz jest taki ze w gr b 1 lub 2 miejsce zajmie paragwaj bo wtedy mamy szanse nie mierzyc sie z anglia czy szwecja bo to ze wyjdziemy z grupy to czysta formalnosc...

... 4 lata tez tak teoretycznie bylo ;)
 
banji 13

banji

Forum VIP
A mój scenariusz mocno optymistyczno patryjotyczny jest taki że przed naszą reprezenatacją pasmo 7 zwycięstw :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: chyba wiecie co to oznacza ???? ???? ????
 
K 0

kapi1

Użytkownik
ja tez ze wygra na luziku rozjkada ich....nie no zartuje beda nerwy ale moze im sie uda wygra...........ostateczna decyzja to to ze WIERZE W ZWYCIESTWO POLAKOW NIE TYLKO W MECZU Z EKWADOREM!!!!
 
P 0

przemek1982

Użytkownik
Coz moge powiedziec po meczu...

Wyglada na to, ze rzeczywistosc bedzie jeszcze gorsza niz moja wizja &quot;pesymistyczna&quot; :/

Po obejrzeniu meczu Niemcy - Kostaryka, w ktorym Kostaryka pokazala, ze choc jest slaba druzyna to ma wielka wole walki i potrafi zaskoczyc, oraz po meczu Polska - Ekwador, w ktorym Polacy pokazali &quot;co potrafia&quot; dochodze do wniosku ze bedziemy w grupie ostatni: przegramy ze wszystkimi.
 
Do góry Bottom