>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wielki problem z moneybookers

D 0

donki10

Użytkownik
Witam..
Ostatnio wpłaciłem do Moneybookers 53zł ale zrobiłem to poprzez bank - poszedłem normalnie i wpłaciłem nie ze swojego konta
Dostałem maila , że nie można tak wpłacac i że jeśli chce odzyskać te pieniądze to mam potwierdzić tożsamośc np. wpłacając z własnego konta dowolną sume
No i zrobiłem tak poprzez przelewy24 (wpłaciłem 14zł) i dalej nie mam tych 53zł na moim koncie
Napisałem im maila to dostałem odp. że musze w banku przelać tą dowolną sume z swojego konta , a nie poprzez przelewy24.
A na dodatek dzisiaj chciałem wypłacić te 14zł to zażądano ode mnie 7zł prowizji ????
Jak myślicie jest szansa odzyskać te 53zł inaczej bo szczerze mówiąc to nie mam już więcej ochoty korzystać z tego serwisu dłużej .
Pozdrawiam
 
R 17

raul18

Użytkownik
Odzyskasz tylko jak wplacisz normalnie z konta bankowego, u nich tak weryfikuje sie tez konto - a wplata przez przelew24 nie pomoze. Wplac minimum z konta bankowego normalnie, poczekaj pare dni na zaksiegowanie i cala kase + te 53zl bedziesz mial na koncie w MB.
 
cassapian 108

cassapian

Użytkownik
Jak myślicie jest szansa odzyskać te 53zł inaczej bo szczerze mówiąc to nie mam już więcej ochoty korzystać z tego serwisu dłużej .
Pozdrawiam
wg mnie popoełniasz błąd... to podstawowy e-portfel jak dla mnie w necie, lepszy od Nettelera
rozumiem, że jesteś rozdrażniony sytuacja, ale sam sobie jesteś winny
wpłata kasy na ich konto w banku jest zabroniona przez ich regulamin i nawet u nas na forum jest sporo o tym wpisów
 
L 147

luminat

Użytkownik
Daj sobie spokój z zakładami bukmacherskimi jak 7 zł to dla ciebie duża kwota. konto bankowe -&gt; MB -&gt; bukmacher i na odwrót - opłaca się gdy obraca się większymi kwotami niż rzeczowe 53zł
Tego 53 zł już nie wypłacisz w całości, bo zostanie pobrana od niego prowizja wysokości 7zł :razz:
 
adpb 74

adpb

Użytkownik
Żeby nie zakładać nowgo tematu napiszę tutaj. Wpłaciłem przez MB 200zł na buka za pomocą serwsu przelwy24 standardowo jak zawsze z tym że do dzisiaj nie mam ich na koncie u buka.
Pisałem na przelewy24 reklamacje.
Wie ktos ile trzeba czekac u nich na odpowiedz ?
Mial ktos podobny problem?

200zł piechotą nie lezy wiec troche mnie to denerwuje bo od paru dni mam zamrozona kase:;/:
 
D 0

donki10

Użytkownik
Daj sobie spokój z zakładami bukmacherskimi jak 7 zł to dla ciebie duża kwota. konto bankowe -&gt; MB -&gt; bukmacher i na odwrót - opłaca się gdy obraca się większymi kwotami niż rzeczowe 53zł

Tego 53 zł już nie wypłacisz w całości, bo zostanie pobrana od niego prowizja wysokości 7zł :razz:
Chce wpłacić na bwin gdzie otrzymam bonus 150% ????
A na MB wpłaciłem te 53zł + ostatnio poprzez przelewy24 14zł (bo chciałem zweryfikować konto) no i dzisiaj jeszcze raz żeby zweryfikować 10zł tak więc wplacam 77zł i otrzymam 100zł bonusu ???? - to tak dla wyjaśnienia kolego..
Może dla Ciebie 7zł to mała kwota(dla mnie też) , ale dla mnie każdy &quot;grosz&quot; się liczy dlatego nie pisz żebym darował sobie obstawianie bo to moja kwestia ile wpłace i ile przegram/wygram ..
Tak jak napisałem wpłaciłem teraz nie poprzez przelewy24 tylko normalnym przelewem z własnego konta no i czekam na weryfikacje - zobaczymy co to będzie ????
 
Do góry Bottom