>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wielka prośba o pomoc... Proszę zobaczyć.

wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
PEWNIE JAKIŚ ADMIN STRONY PROMUJĄCY ZNAJOMEGO LUB RODZINĘ NIEMOŻLIWE ŻEBY PONAD TYSIĄC GŁOSÓW W PRZECIĄGU KILKU MINUT ODDAĆ
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
dokładnie wałek roku 2010 choć dopiero styczeń to to już woła o pomstę do nieba żeby taki perfidny myk robić na ostatnia chwile
JA TAM NAPISZE CO O NICH MYSLE
HAHAHA 20 SEKUND I PONAD 80 GŁOSÓW HAHAHAHAHHA
I MÓWIĄ ŻE NIE MA KORUPCJI, RACZKA RĄCZKĘ MYJE NA ŻYWCA
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Nie ma takiej możliwości, żeby ustukał 8000 głosów w jeden dzień - i to ostatni! Albo kolesiostwo, ale wałek programowy, w każdym bądź razie walczyliśmy panowie i panie. ????
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
to jest niemożliwe. ale możliwe jest że ma jakieś wtyki i wygra niestety. po ptokach już. poza tym nikt nigdy nic uczciwie nie wygrywa :] a na meble trzeba sobie zapracować. a mieć będzie miał ten kto ma wtyki... rzeczywiście 8tys pkt w 1 dzień to jakby nabić na FB 1000 postów w 1 dzień. zmienili stan licznika i to wszystko.
 
M 1

michalpop18

Użytkownik
U nas tez cos smierdzi, nagle 3.000 przewagi nad trzecim miejscem?
A ja myślę właśnie tak jak napisał snajper... zobaczcie da się zrobić tyle głosów ponieważ przypomnę, że tego samego dnia między nami a Tomkiem było około 500 pkt znowu na naszą niekorzyść. A jednak go dogoniliśmy i wygraliśmy o około 3tys. pkt, niestety wyprzedził nas ktoś kto tak naprawdę wyrósł jakby z pod ziemi i uzyskał przewagę około 2tys. pkt. Tak więc myślę, że to raczej nie było ustawione, a po prostu dobrze rozreklamowali w ostatnim dniu. Oczywiście nie wykluczam też opcji, że ktoś mógł maczać w tym palce.
 
R 0

radian222

Użytkownik
witam was serdecznie wałek był na pewno ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
z tego co wiem Justynka miała 200 paczek chusteczek ???? a za paczke jest 20 pkt gratis z tego co obliczyłem maksiu musiał by miec ok 700 paczek miasteczko mozna by nimi obdarowac :p:p:p wałek musi byc bo za te 700 paczek przynajmniej 3500 zł zapłacic musiał nie wierze ze tak yło bo te meble mozna było nawet za 1500 kupic ..
ale i tak serdecznie wam dziekuje ???? ???? ???? i zapraszam do konkursów jeszcze kiedys :p
 
Do góry Bottom