>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wielka Brytania - SGB Premiership 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Na dziś z meczu Peterborough - Wolves proponuję dwa zdarzenia o wysokich kursach.

N. Morris poniżej 5.5 pkt. w czterech pierwszych startach @2.01 STS  
C. Wright poniżej 7.5 pkt. w czterech pierwszych startach @1.84 Fortuna  
To nie przypadek, że dziś gram bardziej underowo. Mecz o "pietruszkę", więc liczę że niekoniecznie wszyscy podejdą do tego starcia ze stuprocentowym zaangażowaniem. Znalazłem więc sobie według mnie po jednym zawodniku z drużyny, wybór padł na Morris'a i Wright'a, którzy nie brylują ostatnio formą. Wright powyższą linię pokrył ostatnio 19 sierpnia na Adrian Flux Arena, więc prawie miesiąc temu, a z kolejnymi meczami przygasał podobnie, jak jego drużyna, która ma za sobą koszmarny sezon.
Nick Morris to jedno z najsłabszych ogniw gości, którzy ten mecz pewnie potraktują, jako przetarcie przed play-offami, choć ostatnie dwa mecze w jego wykonaniu przyzwoite. Obserwowałem go z Poole Pirates, zdobył tam 11 oczek, ale miał do dyspozycji aż 7 biegów. Nie imponował tam szybkością i czasami bardzo mocno musiał odpierać ataki, aby dowozić jakiekolwiek punkty. Moim zdaniem będzie dziś szukał optymalnych ustawień przed najważniejszą częścią sezonu, co nie zawsze dobrze się kończy dla zawodnika.

Edit// Ale dałem dzisiaj, Morris 6 pkt, Wright 8. Dramat.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Pboro +6 Wolves 1 @ 1.92 forbet  48-42

Pboro - Wolves 1 @ 3,4  forbet  48-42


Coz licze na przekret  i nic wiecej.Ekipa gospodarzy ostatnio prz\egrywa jak leci, mysle ze tam jakis zator z kasa sie pojawil , bo sam sklad Panter nie wyglada tak zle.Licze ze w ostatnim meczu w sezonie sprawia mila niesapodzianke kibicom i powalcza , wiec hc+6 wyglada dosc dobrze.W ostatnim meczu u siebie , ale mocnej  ekipie Swindon ulegli tylko 44=46.Dzisiaj Wilki zastosuja zz za Mastersa(kazdy moze go zastepowac), wiec moze to byc jakis argument do...walka , przekretu - stad typ na czysta 1 po dobrym kursie @ 3,4
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ale gdzie tu wałek? Bo przepraszam nie rozumiem. Nie ma kasy u gospodarzy, więc dziś pojadą dla publiczności? Sorry, ale bazowanie na "liczę na przekręt" to trochę śmieszna analiza.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Faworytem sa goscie i tu nie ma co sie oszukiwac,ale maja juz zapewnine 3 miejsce, wiec mecz dla nich bez wiekszego znaczenia.Licze po cichu ze moga odpuscic, wiec za symboliczna stawke po kursie 3,4 mysle warto.To jest typ dodatkowy a glowny to Pboro z hc+6  i to tyle.
 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
cytat z dnia 17 września 2019 19:50 przez gucci-maneAle gdzie tu wałek? Bo przepraszam nie rozumiem. Nie ma kasy u gospodarzy, więc dziś pojadą dla publiczności? Sorry, ale bazowanie na "liczę na przekręt" to trochę śmieszna analiza.
Gdzie walek? w Peterborough i Bydgoszczy ! Analiza moze i smieszna - wazne ze na  
 
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Witam ja dzisiaj polecam zagrać w sts bo tam liczą się pierwsze 4 biegi

Kerr mniej niż 6.5 ostatnio grałem go dość często mniej nawet jak jedzie z numerem 14 i ma dość łatwy bieg 1 to i tak rywali ma dość niezłych Wells i Johanson A później trafia już na rywali ciężkich 2 razy z Cookiem A w przeciwnej drużynie Klindt Grajczonek kurtz i jakaś zamiana za Jorgensen czyli bieg z Lambert i może Holderem ciężko może mieć 7 pkt w 4 biegach przywieź polecam 

A z drugiego meczu lekko Worall więcej niż 3.5 Allena i rezerwowych gospodarzy  może przywieź za swoimi plecami 
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
cytat z dnia 19 września 2019 17:15 przez mumin89Witam ja dzisiaj polecam zagrać w sts bo tam liczą się pierwsze 4 biegi

Kerr mniej niż 6.5 ostatnio grałem go dość często mniej nawet jak jedzie z numerem 14 i ma dość łatwy bieg 1 to i tak rywali ma dość niezłych Wells i Johanson A później trafia już na rywali ciężkich 2 razy z Cookiem A w przeciwnej drużynie Klindt Grajczonek kurtz i jakaś zamiana za Jorgensen czyli bieg z Lambert i może Holderem ciężko może mieć 7 pkt w 4 biegach przywieź polecam 

A z drugiego meczu lekko Worall więcej niż 3.5 Allena i rezerwowych gospodarzy  może przywieź za swoimi plecami 
Kerr na spokojnie wszedł worrel ciężko ale ostatni bieg 5 1 I też na plus 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Poole - Ipswich+10,5   2 @ 1,84 STS  

N.K.Iversen 10 pkt? powyzej @ 1,75 forbet (wszystkie starty)  

N.K.Iversen 11 pkt? powyzej @ 2,7 bet 365 (wszystkie starty)  

B.Kurtz 8,5 pkt? ponizej @ 1,94 STS (pierwsze 4 starty)  9 pkt

CH.Harris 5,5 pkt? powyzej @ 1,62 STS (p.4 starty)  


Stawiam dzisiaj na b. zaciete spotkanie, mimo iz faworytem sa Piraci(pokonali 3 razy przyjezdnych w tym sezonie), jednak czas na mala niespodzianke, a za taka uznam minimalna porazke w granicach do 8 pkt.Najgorszym wynikiem zakonczylo sie ostatnie spotkanie Poole pokonalo Ipswich 51-39  ale uwazam ze u gosci sa wieksze rezerwy tzn. mam na mysli ze wowczas gospodarze pojechali niemal na 100% podczas gdy goscie na 70%..Jesli mam byc szczery to uwazam gosci najslabsza ekipa PO, ale tez roznice nie sa tak znaczace, a biorac pod uwage ze pojawil sie sponsor, ktory wyklada dodatkowa kase za zdobycie Mistrziostwa , to zapewne morale wzroslo..Jak wspomnialem faworytem do awansu sa Piraci , ale jesli jeden z liderow  slabiej pojedzie , to o sensacje moze nie byc az tak trudno.- warunek - nie przegrac wiecej niz 8-ma pkt, stad tez typ na Over Iversena, gdyz moze pojechac z RT jesli zajdzie taka potrzeba.Troche niski kurs na Harrisa , ale zna tor jak wlasna kieszen, a ostatnio juz lepiej tam punktowal w ok. 8 pkt , wiec mam nadzieje ze sie uda.GL
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W końcu poważna jazda na wyspach, bo ostatnio te mecze miały dziwne przebiegi, stąd ich nie ruszałem, żeby nikogo nie wprowadzać w błąd, bo naprawdę było ciężko cokolwiek przewidzieć. Dziś jednak mam swoją teorię na pierwszy półfinał i próbuję grać undery zawodników i jedno h2h. Zgodzę się z kolegą wyżej, że Poole niekoniecznie rozgromi dziś gości na swoim stadionie, jednak osobiście wyniku nie ruszam, bo linia na handicap jest idealna. Za cel obieram dwóch najlepszych zawodników gospodarzy, którzy niekoniecznie będą dziś "kosić" wszystkich, bo naprawdę mają z kim tracić punkty (PUK, Lawson). Maksymalnie 8 oczek w czterech biegach są wedle mojej opinii do przyjęcia, tym bardziej że oboje jeżdżą w kratkę, a to już półfinał, więc poprzeczka zawieszona wysoko, nikt tu nie przymknie gazu nawet na chwilę. Ostatni mój "wybraniec" to lider gości Daniel King, tu również stawiam under punktowy, gdyż ten żużlowiec ma po prostu słabą końcówkę i słabo wyglądał na torze w ostatnich meczach, był wolny i ciężko mu było wyprzedzać rywali, tak jak to robił podczas całego sezonu, dziś rywale pod taśmą z najwyższej półki, więc przewiduje tu kłopoty Daniela. 
Dodatkowo próbuję wygraną Grajczonka w pojedynku z Harrisem. Wybrałem taką parę, bo po prostu Josh mi w końcówce zaimponował, bo złapał mega gaz i odwagę w ostatnich meczach, a morale na pewno mu wystrzeliły w górę, w h2h z chimerycznym "Bomberem" stawiam na Australijczyka i to po fajnym kursie.

D. King poniżej 7.5 pkt. we wszystkich startach @1.72 Betclic  
B. Kurtz liczba punktów w czterech pierwszych startach 0-8 @1.96 Totolotek  
J. Holder poniżej 8.5 pkt. w czterech pierwszych startach @1.88 Fortuna  
H2H J. Grajczonek - Ch. Harris 1 @2.00   Forbet
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
N.Covatti 5 pkt/ponizej  @ 2,2 bet365  
D.King-4 - Jonasson+4 1 @ 2,75 bet 365  
heeps - Covatti  1 @ 1,9 bet365  7-8 pkt
Lawson 5,5 powyzej @ 1,7 forbet  
Ipswich - Poole 1 @ 1,83 forbet  

IPSWICH ZDOBEDZIE MISTRZOSTWO @ 15 FORBET
ostatni typ na Mistrza to abstrakcja , ale jesli pokonaja Poole dzisiaj (malo realne , ale mozliwe - wszystko sie
  moze wydarzyc. ) GL

ps.bylo cudownie ale...zalujue 2-ch rzeczy.Otoz nie przewidzialem ze Covatti pojedzie w biegu 15-tym(pewnie dlatego ze juz w 14-tym biegu Ipswich zapewnilo sobie awans) do tego momentu Heeps byl gora- szkoda.Druga sprawa , bardzo wierzylem ze Ipswich awasnuje, ale majac w pamieci 2 spudlowane typy na over Iversena ,postanowilem wstawic typ na Mistrza @ 15 a myslalem tez o awansie Ipswich po kursie 4,5 w forbecie,- zal, ze tego nie zrobilem ale i tak jest ok, daje to spore mozliwosci do ewentualnej kontry na Swindon?Ale o tym bede myslal innym razem, na ta chwile ciesze sie bardzo , bo chyba nikt nie stawial ze Ipswich moze ograc Poole , tym wieksza moja radosc ze w nich nie zwatpilem,Brawo Wiedzmy !!!!

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
R.Jensen - T.Musielak 2 @ 2,15 forbet   5 pkt-11 pkt
R.Jensen 7 pkt? under @ 1.95 forbet  5 pkt

W tym sezonie ekipa Swindon jechala 2 razy na torze Wilkow(obaj zawodnicy nie jechali razem) w pierwszym meczu Tobiasz zdobyl 12 pkt, w drugim Jensen 8 pkt.Moze to zadna wykladnia , ale Musielak jechal b. dobrze 3,2,3,3,1=12 ale to bylo na poczatku sezonu..w lipcu Jensen zdobyl  2,3,0.3,0=8 pkt .Uwazam ze jest szansa by Tobiasz wyszedl zwyciesko z tej pary, tym bardziej ze zostali zamienieni pozycjami i Tobiasz pojedzie pod nr 3 a Jensen pod 4.wiec to nasz rodak bedzie prowadzacym pare(oczywiscie to nic wielkiego , bowiem zalezy od dysp.dnia)Jednak mam wrazenie ze to pod katem ich wynikow na torze dzisiejszych gospodarzy.Jensen za to :dostal latwy bieg 14-ty, ale nie jest powiedziane ze tam musi wygrac, bowiem to arcy wazny mecz i Morris wraz z Beckerem, badz z Douglasem, moga go pokonac - oby! Tak wiec moze to nie jakies typy pewniaki , ale kursy dosc przystepne i mysle warte gry.GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
R.Jensen 6,5 pkt? under @ 1,95 forbet
J.Doyle 11,5 pkt? under @ 1,92 forbet
R.Lawson - R.Jensen 1 @ 2,03 forbet


Jak widac po kursach , zdecydowanym kandydatem na Mistrza sa zawodnicy Swindon.Maja w skladzie 4 petardy + Ellis, ja jednak licze ze dzisiaj gospodarze stawia silny opor- taki by z jakimis szansami jechac na rewanz.Zdaje sobie jednak sprawe, ze potrzebny jest cud, aby Mistrzem zostalo Ipswich, niemniej takie rzeczy sie zdarzaja , stad takie dzisiaj typy - oby z fartem.GL!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom