>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Weryfikacja !!!!

Status
Zamknięty.
M 10

meec

Użytkownik
Ile mam czekać aż łaskawie Ci złodzieje z MB łaskawie mi odp na meila ;&gt; ?
Przecież ta firma jest niepoważna i żałosna :/ chyba mają w dupie klientów, którzy chcą zweryfikować konto i im nie zależy na czasie !!! Kompletna żenada nie wspominając o tym debilnym liście weryfikacyjnym, który pewnie nigdy nie dojdzie a jeśli nawet przyjdzie to po miesiącu. Jak może tak funkcjonować firma, która ma podobno dobra renomę wśród grających i nie tylko. Czy dostają codziennie po 100 tysięcy zapytań, ze nie wyrabiają z odpisywaniem? Przecież to jest chore i jak tu się nie wkurwiać... :/ Człowiek ma zamrożone pieniądze tylko dlatego, ze jakiś bałwan jeden z drugim nie potrafi zając się sprawą weryfikacji, która należy do najważniejszych spraw tego typu. Poczekam jeszcze do końca tygodnia, ale jak nie odpiszą to zadzwonię do nich i po prostu ich zwyczajnie opierdole.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
MB jest dobrą firmą i ja od lat z niej korzystam, nie mam żadnych problemów.
Jeżeli chodzi o weryfikację z pomocą listu to po prostu sobie odpuść , taki list idzie bardzo długo ja czekam prawie dwa lata. A zweryfikowałem konto za pomocą wysłania skanów dowodu osobistego oraz prawa jazdy. Tak jak wcześniej konto bankowe zweryfikowałem więc MB żadnych problemów nie robi. Jeżeli wysyłasz mejla tak prywatnie to nic nie wskórasz , to trzeba robić poprzez pomoc w MB , robiłeś tak?
I weż nie opierdalaj ich telefonicznie bo to będzie świadczyć o nas Polakach jacy jesteśmy...
dawaj na priv to Ci pomogę.
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Witam.. mam ten sam problem list nie dociera , stąd moje zapytanie jak inaczej to odblokować , bo strasznie to denerwuje..
Jak przez konto bankowe to się robi i gdzie znajde tą opcje , bo narazie przy opcji &quot;weryfikuj&quot; wyskakuje mi pole do wpisania tego kodu , którego jeszcze nie dostałem (pisali że od 2-5 dni , a już miesiąc mija)..
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Witam.. mam ten sam problem list nie dociera , stąd moje zapytanie jak inaczej to odblokować , bo strasznie to denerwuje..
Jak przez konto bankowe to się robi i gdzie znajde tą opcje , bo narazie przy opcji &quot;weryfikuj&quot; wyskakuje mi pole do wpisania tego kodu , którego jeszcze nie dostałem (pisali że od 2-5 dni , a już miesiąc mija)..
poczytaj ten temat

http://forum.bukmacherskie.com/f197/moneybookers-weryfikacja-konta-42473-5.html#post2057069

na pewno coś znajdziesz
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom