>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

weryfikacja

porky 104

porky

Użytkownik
Po rejestracji otrzymujesz maila i tam Ci wszystko pisze...

Weryfikacja konta

Podchodzimy do kwestii bezpieczenstwa kont naszych Klientów bardzo powaznie. Aby zapewnic, ze wszystkie wyplaty (i inne transakcje) sa dokonywane sprawnie i abys mógl w pelni korzystac z naszych ofert, musimy sprawdzic Twoje konto. Aby tego dokonac, odwiedz strefe Uzytkownicy, kliknij na Twoje konto, a nastepnie na Weryfikacja i wprowadz numer swojego paszportu lub tez pocztowy kod weryfikacyjny, który wkrótce otrzymasz w wyslanym przez nas liscie powitalnym. Wpisujac swój pocztowy kod weryfikacyjny, potwierdzisz, ze jestes osoba pelnoletnia i dane, które wpisales na swoim koncie sa prawdziwe i kompletne pod kazdym wzgledem.
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
mam problem - czy ktos z was weryfikowal konto przy pomocy paszportu ??
bo ja własnie probuje i ni cholery nie idze - oni podają taki przykłąd
Przykład M0992136&lt;2AUS7906123M1508181&lt;06100178D&lt;&lt;&lt;&lt;02
A u mnie w paszporcie jesliby chciec wpisac tak jak oni chcą jest coś takiego
M099213600,AUS7906123M1508181&lt;06100178D&lt;&lt;&lt;&lt;02
czyli ogólnie tak - w pierwszej linijce oprócz 2 samogłosek mam 8 cyfr, a to co na czerwono to nie wiem skąd mam im wziąć bo takiego ciągu już nie mam !!!
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
panowie mam takie pytanie mam niezweryfikowane konto czekam na list:]czy moge bez problemu dokonac wpłaty?bo adzac po tym ze wyskakuje mi wpisz halo to raczej nie:jezora:
 
jarosh 0

jarosh

Użytkownik
mam problem - czy ktos z was weryfikowal konto przy pomocy paszportu ??

bo ja własnie probuje i ni cholery nie idze - oni podają taki przykłąd

Przykład M0992136&lt;2AUS7906123M1508181&lt;06100178D&lt;&lt;&lt;&lt;02

A u mnie w paszporcie jesliby chciec wpisac tak jak oni chcą jest coś takiego

M099213600,AUS7906123M1508181&lt;06100178D&lt;&lt;&lt;&lt;02

czyli ogólnie tak - w pierwszej linijce oprócz 2 samogłosek mam 8 cyfr, a to co na czerwono to nie wiem skąd mam im wziąć bo takiego ciągu już nie mam !!!
późno odpowiadam ale zawsze: musisz poprosić o weryfikacje telefoniczną i przez telefon podać nr paszportu, bo tam wpisując się nie da. Sam miałem z tym kłopot zadzwonili do mnie podałem ten nr paszportu i git :spokodfhgfh:
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
a ja ci powiem ze te cale ceregiele z paszportem i ta weryfikacja nie sa potrzebne, wystarczy im wyslac skany dokumentow, nie pamietam na jaki adres, ale na czacie mi go podali i powiedzieli ze wystarczy
 
J 0

jeyjey

Użytkownik
późno odpowiadam ale zawsze: musisz poprosić o weryfikacje telefoniczną i przez telefon podać nr paszportu, bo tam wpisując się nie da.

Da się, sam weryfikowałem kilka dni temu, wystarczy w przedostatnim oknie wpisać &quot;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;&quot;, dokładnie tyle, ile masz w paszporcie.
 
xabi 0

xabi

Użytkownik
Możesz wpłacić i bonus też dostaniesz. Jednak przy wypłaci konieczna jest weryfikacja ???? Ja otrzymałem bonus bez weryfikacji :p
 
Do góry Bottom