>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

weryfikacja w Moneybookers

daviid 22

daviid

Użytkownik
musisz zrobić przelew ze swojego konta bankowego tak żeby Twoje dane zgadzały się z danymi w MB.

Inne wpłaty nie zweryfikują Twojego konta.

Zrobiłem wpłatę przelewem zwykłym na ich konto i w tytule umieściłem swoje ID MB narzazie czekam
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
co za shit to MB. Nie dosc ze ze trzeba zrobic ta cholerna weryfikacje a i tak pewnie mi kod nie dojdzie to juz wzieli sobie 7.22 zajebiscie. MB &lt; PAYPALL
 
lukario 0

lukario

Użytkownik
Wie ktoś czy po weryfikacji adresu poprzez wysłanie skanu dowodu osobistego będę musiał przed wypłatą też weryfikować konto bankowe ? btw. weryfikacja - juz mnie wkurvia to słowo
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Wie ktoś czy po weryfikacji adresu poprzez wysłanie skanu dowodu osobistego będę musiał przed wypłatą też weryfikować konto bankowe ? btw. weryfikacja - juz mnie wkurvia to słowo
tak będziesz musiał weryfikować swoje konto bankowe. bez tego nie wypłacisz kasy.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jak zalezy Ci na szybkiej wypłacie z MB to wpłać do któregoś buka i wypłac na konto bankowe. Nie dość że za darmo a MB pobiera 7zł chyba o ile sie niemyle to jeszcze 10 razy szybciej bo na kase czekasz 1 dzień max 2.
 
P 0

pacio177

Użytkownik
a gdzie trzeba wysłac ten skan dowodu osobistego ?? Ja jeszcze czekam na dojscie listu (tak działa poczta polska) wiec rozumiem ze przed tym powinienem wysłac im skan dowodu??
 
P 0

pacio177

Użytkownik
a jeszczze chciałem zapytac o jedno.W zeszłym tygodniu wysłałem im przelew z konta w ramach weryfikacji konta bankowego.Ale wciąz mi nie zweryfikowali.Jest to związane z tym iz najpierw musze wysłac skan dowodu ?
 
lukario 0

lukario

Użytkownik
Jak zalezy Ci na szybkiej wypłacie z MB to wpłać do któregoś buka i wypłac na konto bankowe. Nie dość że za darmo a MB pobiera 7zł chyba o ile sie niemyle to jeszcze 10 razy szybciej bo na kase czekasz 1 dzień max 2.
Idąc za twoja i kilku innych użytkowników forum radą zrobiłem tak i udało się wpłacić z MB do Unibet i z Unibet na moje konto bankowe bezproblemowo
 
jackfans 1

jackfans

Użytkownik
Witam jak zweryfikować konto bankowe...
zrobiłem tak zgodnie z ich wskazówkami dałem zweryfikuj swój rachunek bankowy/przelałem kasę 25 zeta ze swojego konta kasa dotarła ,ale konto nie zweryfikowane..... wypłaciłem od nich 20 zeta kasa dotarła na moje konto,,, teraz chciałem wypłacić 5 stów.. kasa nie może przejśc na konto bo mam nie zweryfikowane konto,, klikam weryfikacja poprzez konto.. pyta mnie się o jakiś cholerny kod weryfikacyjny z ich przelewu?? na ich przelewie w tytule mam tylko TRN ID i cyfry,, gdzie do cholery szukać tego kodu ktoś wie ??
 
Z 10

zbiniu30

Użytkownik
Witam jak zweryfikować konto bankowe...
zrobiłem tak zgodnie z ich wskazówkami dałem zweryfikuj swój rachunek bankowy/przelałem kasę 25 zeta ze swojego konta kasa dotarła ,ale konto nie zweryfikowane..... wypłaciłem od nich 20 zeta kasa dotarła na moje konto,,, teraz chciałem wypłacić 5 stów.. kasa nie może przejśc na konto bo mam nie zweryfikowane konto,, klikam weryfikacja poprzez konto.. pyta mnie się o jakiś cholerny kod weryfikacyjny z ich przelewu?? na ich przelewie w tytule mam tylko TRN ID i cyfry,, gdzie do cholery szukać tego kodu ktoś wie ??
Zrób normalny przelew z konta na mb ,poczekasz okolo 2 dni na zaksiegowanie i bedzie po klopocie(bank kasuje czesto ten cholerny kod weryfikacyjny i stad takie problemy)
 
lulek2222 0

lulek2222

Użytkownik
NIe chcąc zakładać nowego tematu, małe pytanko:
Czy pieniądze wysłane poprzez MB na konto bankowe przejdą jeśli konta są założone na różne osoby? Jeśli nie to co się dzieje z pieniędzmi zleconymi do wypłaty?
 
M 10

meec

Użytkownik
Dane muszą się zgadzać, a jeśli się nie zgadzają to nic raczej zrobić nie możesz...
 
M 10

meec

Użytkownik
To ja zapytam jak najłatwiej mogę się skontaktować z MB może do nich zadzwonić ?
Chciałbym zweryfikować to konto w końcu a na meile nie odpisują jak na razie...
Może ktoś pomóc w tej sprawie ???
 
L 0

lollercoaster

Użytkownik
A moze mi ktos powiedziec, co mam wpisac jeśli przesłałem dokumenty, zostaly potwierdzone i chca zebym podał cele transakcji. Po tych kombinacjach z ustawami to nie wiem. Chyba nie moge wpisac transakcje hazardowe? Podpowiedzcie co wpisaliscie . ????
Szanowny Panie xxxxxx,
dziekujemy za kontakt i za przeslane dokumenty.
W celu odblokowania Pana konta, uprzejmie prosimy takze o informacje do
jakich celow konto jest przez Pana wykorzystywane.
 
leito 21

leito

Użytkownik
napisz że konto MB daje Ci większe możliwości w robieniu zakupów przez internet
lub,
że jeszcze się nie zastanawiałeś:grin:
 
L 147

luminat

Użytkownik
Jeśli nie napiszesz że konto będzie przeznaczone na cele hazardowe, tylko na zakupy przez internet to możesz zapomnieć że przelejesz kasę do jakiekolwiek buka, bo ta opcja będzie zablokowana ????
 
jackfans 1

jackfans

Użytkownik
spokojnie możesz napisać zakupy w internecie gra w firmach bukmacherskich pamiętaj że piszesz do firmy z angli nie polskiej w której interesie jest byś grał PRZELEWAł kasę na tym zarabiają a nikt nie robi przeciw sobie
 
Do góry Bottom