>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Weryfikacja tozsamosci

szpon 154

szpon

Użytkownik
Czy Wy tez nie mozecie juz weryfikowac konta linkiem z maila?
Zawsze byla taka mozliwosc. Jeszcze dwa tygodnie temu tak sie dalo zrobic.
W 1 etapie wysylalem dokument tozsamosci, a w 2 etapie wybieralem opcje &quot;wyslij ponownie email weryfikacyjny&quot;, i przychodzil mi na maila link, w ktory klikalem i konto bylo zweryfikowane.
Dzisiaj patrze, a tam w 2 etapie weryfikacji nie ma tej opcji. Zostal tylko list weryfikacyjny, drugi dokument tozsamosci lub jakies tam wyciagi z banku czy rachunek za media.
Coraz wieksze problemy z tym betem ????
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
A wpłaciłeś depozyt? Bo to zawsze wyskakiwało po wrzuceniu dowodu i wpłacie depozytu. To chyba też przychodzi po pierwszym depozycie na maila tzn. dane, metoda płatności oraz odnośnik do potwierdzenia. Ostatnie konto robiłem ok miesiąc temu i wszystko było ok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Czy Wy tez nie mozecie juz weryfikowac konta linkiem z maila?
Zawsze byla taka mozliwosc. Jeszcze dwa tygodnie temu tak sie dalo zrobic.
W 1 etapie wysylalem dokument tozsamosci, a w 2 etapie wybieralem opcje &quot;wyslij ponownie email weryfikacyjny&quot;, i przychodzil mi na maila link, w ktory klikalem i konto bylo zweryfikowane.
Dzisiaj patrze, a tam w 2 etapie weryfikacji nie ma tej opcji. Zostal tylko list weryfikacyjny, drugi dokument tozsamosci lub jakies tam wyciagi z banku czy rachunek za media.
Coraz wieksze problemy z tym betem ????
Czasami dopiero za którymś razem pojawia się ta opcja aczkolwiek później może nastąpić problem z wpłatą a bardziej brak takiej możliwości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Tak, trzeba wpłacić depozyt, czasami ta opcja weryfikacji maila pojawiła się za drugim czy nawet trzecim depozytem.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Racja! Dzieki Panowie. Jakos zawsze wydawalo mi sie, ze ta opcja byla od razu dostepna, a widocznie musialem po prostu robic automatycznie depozyt, a dopiero pozniej w to klikac.
Juz sie wystraszylem, ze usuneli te opcje, co - w zwiazku z nadchodzaca ustawa hazardowa - byloby fatalna rzecza dla nas.
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Jeszcze taka ciekawostka, jeżeli po pierwszej wpłacie do godziny dostaniecie limit to znaczy że delikwent który Wam udostępnił swoje dane miał już wcześniej założone konto. No i listy weryfikacyjne wysyłane są od razu po pierwszej wpłacie, a nie jak wiele osób twierdzi że dopiero po kliknięciu w &quot;wyślij list&quot;
 
Do góry Bottom