>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

weryfikacja przy wypłacie

vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
Cześć, z miejsca zaznaczam, że nie jestem nowym użytkownikiem - na forum funkcjonuję od 2008 roku, także potraktujcie to pytanie poważnie ????
Odkopałem niedawno swoje konto na betsson i wrzuciłem tam trochę pieniędzy, następnie zleciłem wypłatę, która figuruje w wyciąg z konta, więc domyślam się, że została przyjęta do realizacji.
Przypomniałem sobie też, że przecież support powinien żądać ode mnie dokumentów do weryfikacji, a tego nie zrobił - sprawdziłem też dokumenty załączane w swoim profilu wcześniej - nie ma tam nic, więc nigdy ich nie udostępniałem.
I teraz pytanie - jaki rzeczywisty wpływ na czas, w jaki wypłata będzie na moim koncie, ma fakt, że nie przeszedłem procesu weryfikacji ( i chyba nie muszę go przechodzić, bo nikt tego ode mnie nie żada bezpośrednio)?
*Zaznaczam, że wypłata została zlecona na numer konta bankowego, żaden skrill. Chcę również dodać, że nie piszę kierowany strachem, że mam konto na ciocię, a po weryfikacji mi je zablokują - z moim kontem jest wszystko w porządku, po prostu mając do wyboru upload skanu dowodu w dowolne miejsce w sieci, a nie robienie tego zawsze wybiorę drugą opcję.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
jeśli nie będą potrzebować od ciebie dokumentów to żadnego, wypłaty raczej są realizowane kolejno zależy od daty/godz zlecenia więc albo kasa przejdzie jak każda inna, albo zostanie odłożona ze względu na proces weryfikacji i wykonana zaraz po zatwierdzeniu dokumentów przez dział bezp.
jeśli odrzucą twoje zlecenie, z pewnością napiszą wiadomość o potrzebie weryfikacji konta.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Przejdź do wpłaty, jeśli nie masz tam opcji anulowania wypłaty. Tzn. że wypłata już od nich wyszła. A co do weryfikacji, to różnie jest. Akurat tym razem nic od ciebie nie chcięli, co nie znaczy że w przyszłości nie poproszą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
dzięki za odpowiedzi @TommyTSW i @Amigo007, wypłatę zleciłem w piątek wieczorem, na koncie znalazła się dzisiaj popołudniu, także mogę napisać, że wpływ braku dokumentów był żaden.
 
Do góry Bottom