>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Weryfikacja żmudny proces...

A 4

alebum

Użytkownik
W sobote przy dość konkretnej wypłacie zostałem poproszony o dokumenty.
Wysłałem skana dowodu z obu stron w idealnej rozdzielczości + wyciąg z konta. Dopiero dzisiaj zostałem powiadomiony, że dokumenty nie przeszły weryfikacji... Wysłałem @ i to wszystko bardzo długo trwa. Jak najszybciej weryfikować to konto ?
 
V 256

vernix

Użytkownik
W inny sposób nie zweryfikujesz. Dane na skanach nie mogą być zamazane lub rozmyte. Skan musi być w kolorze.
Moim zdaniem najlepiej jest wysłać zdjęcia obu stron dowodu. Sama akceptacja może trochę potrwać, jednak nie więcej niż kilka dni.
 
G 4

ghastly

Użytkownik
Witaj!
Tydzień temu przechodziłem przez to samo. Wysłałem im skany , pierwszą stronę prawa jazdy + rachunek. Pierwszy raz oba skany nie przeszły procesu weryfikacji :-( Nie poddałem się i wysłałem im znowu pierwszą stronę prawa jazdy ( i tutaj taka moja rada , skan powinien mieć co najmniej 300 DPI , gdy już ma wystarczy zwiększyć rozdzielczość np. w GIMP ). Po przyjęciu dowiaduje się , że Moje konto zostało ograniczone :-( Po wyjaśnieniu sytuacji na LIVE CHAT z Panem Arturem , którego bardzo polecam , pomógł mi naprawdę , przeprowadził weryfikację telefoniczną , sprawdził ponownie rachunek oraz udzielał mi dalszych wskazówek , jak mam dalej postępować. Oba skany zostały zaakceptowane. Pierwsza moja wypłata doszła dość szybko , teraz czekam na realizację drugiej wypłaty. Od siebie mogę powiedzieć , że weryfikacja mnie trochę zdenerwowała ale po jej przejściu , myślę , że teraz już będzie wszystko w porządku. Tak jak Ci napisałem wcześniej , prześlij może te same skany tylko w większej rozdzielczości oraz jak będziesz potrzebował pomocy skontaktuj się z nimi na LIVE CHAT i od razu poproś o sprawdzenie dokumentów i weryfikację telefoniczną. Nie wiem czy Ci tam pomogą ale najlepiej jak byś trafił na Pana Artura , naprawdę w porządku facet , zresztą jak i cała firma , która udzielała mi wskazówek na email ???? Nie denerwuj się tylko spokojnie z nimi porozmawiaj i prześlij im skany w wyższej rozdzielczości ????
 
A 4

alebum

Użytkownik
Ghastly, dzięki za odpowiedź. Mam pytanie jak wiekszyć te skany w gimpie do rozdzielczości 300dpi. No i nie posiadam żadnego rachunku na siebie, czy może to być np umowa zlecenie lub coś innego ? Mbank nie podaje adresu w wyciągu z rachunku a taka operacja z pieczątkami i adresem jrest płatna i zamawia się ją na infolini.
 
G 4

ghastly

Użytkownik
Rozdzielczość danego obrazka można zmienić w GIMP ????
Obraz ---&gt; Skaluj obraz ---&gt; Rozdzielczość X i Y: ( oba zmień na 600 i wtedy Twoje obrazki będą miały 600 DPI ;) ) + ( zwiększ rozdzielczość , myślę , że to powinno pomóc , bynajmniej mi pomogło ???? ).
Hmmm ja wysłałem im rachunek za grę komputerową , właśnie dzięki Panu Arturowi została ona zaakceptowana. Możesz też wysłać REWERS DOWODU OSOBISTEGO ( druga strona dowodu :cool: ).
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 44

tomaso

Użytkownik
Ja zrobiłem weryfikację tożsamości przed wpłatą. Dokumenty oczywiście zostały zaakceptowane w kilka godzin. Po wpłacie wysłałem wyciąg z MB, tak jak sobie życzą i ten etap trwał już dłużej. ????
 
A 4

alebum

Użytkownik
Dzieki panowie za porady. Wysłałem skany dowodu 300dpi. Dodatkowo skan przelewu gdzie były moje pełne dane i poszło. (szkoda, że przez pół konto uszczupliłem do tego czasu :p)
 
A 23

alejandr0

Użytkownik
Szkoda nerwów na tego buka, czepianie się o dioptrie to celowe działanie na szkode klienta. Mi niezaakceptowali 7 dokumentów. :] Zrzuty z konta bankowego, MB i reszte co im wysłałem nawet nie pamiętam co to było????
 
T 44

tomaso

Użytkownik
U mnie wszystko się odbyło bez najmniejszych problemów, a trochę się obawiałem po tym czego się ty naczytałem. Wszystkie dokumenty zaakceptowane dosyć szybko, wypłata w kilka godzina na MB.
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
czy po zaakceptowaniu dokumnetow konczy sie proces weryfikacji? Czytalem gdzies o tym ze dodatkowa dzwonia...
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Jeszcze mogą zadzwonić, jak będą chcieli pogadać przez tel to jak zlecisz wypłatę to dostaniesz maila z informacją żebyś napisał kiedy Ci pasuje porozmawiać i wtedy wbij na czat i powiedz że chcesz teraz np i dzwonią prawie od razu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wszystko się da przejść, ja grałem nie na swoim koncie, wpłata była jeszcze od kogoś innego i mimo że dzwonili, jakieś rachunki, wyciąg chcieli, to kasę wypłaciłem. ????
 
Do góry Bottom