>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Weryfikacja żmudny proces...

A 4

alebum

Użytkownik
W sobote przy dość konkretnej wypłacie zostałem poproszony o dokumenty.
Wysłałem skana dowodu z obu stron w idealnej rozdzielczości + wyciąg z konta. Dopiero dzisiaj zostałem powiadomiony, że dokumenty nie przeszły weryfikacji... Wysłałem @ i to wszystko bardzo długo trwa. Jak najszybciej weryfikować to konto ?
 
V 256

vernix

Użytkownik
W inny sposób nie zweryfikujesz. Dane na skanach nie mogą być zamazane lub rozmyte. Skan musi być w kolorze.
Moim zdaniem najlepiej jest wysłać zdjęcia obu stron dowodu. Sama akceptacja może trochę potrwać, jednak nie więcej niż kilka dni.
 
G 4

ghastly

Użytkownik
Witaj!
Tydzień temu przechodziłem przez to samo. Wysłałem im skany , pierwszą stronę prawa jazdy + rachunek. Pierwszy raz oba skany nie przeszły procesu weryfikacji :-( Nie poddałem się i wysłałem im znowu pierwszą stronę prawa jazdy ( i tutaj taka moja rada , skan powinien mieć co najmniej 300 DPI , gdy już ma wystarczy zwiększyć rozdzielczość np. w GIMP ). Po przyjęciu dowiaduje się , że Moje konto zostało ograniczone :-( Po wyjaśnieniu sytuacji na LIVE CHAT z Panem Arturem , którego bardzo polecam , pomógł mi naprawdę , przeprowadził weryfikację telefoniczną , sprawdził ponownie rachunek oraz udzielał mi dalszych wskazówek , jak mam dalej postępować. Oba skany zostały zaakceptowane. Pierwsza moja wypłata doszła dość szybko , teraz czekam na realizację drugiej wypłaty. Od siebie mogę powiedzieć , że weryfikacja mnie trochę zdenerwowała ale po jej przejściu , myślę , że teraz już będzie wszystko w porządku. Tak jak Ci napisałem wcześniej , prześlij może te same skany tylko w większej rozdzielczości oraz jak będziesz potrzebował pomocy skontaktuj się z nimi na LIVE CHAT i od razu poproś o sprawdzenie dokumentów i weryfikację telefoniczną. Nie wiem czy Ci tam pomogą ale najlepiej jak byś trafił na Pana Artura , naprawdę w porządku facet , zresztą jak i cała firma , która udzielała mi wskazówek na email ???? Nie denerwuj się tylko spokojnie z nimi porozmawiaj i prześlij im skany w wyższej rozdzielczości ????
 
A 4

alebum

Użytkownik
Ghastly, dzięki za odpowiedź. Mam pytanie jak wiekszyć te skany w gimpie do rozdzielczości 300dpi. No i nie posiadam żadnego rachunku na siebie, czy może to być np umowa zlecenie lub coś innego ? Mbank nie podaje adresu w wyciągu z rachunku a taka operacja z pieczątkami i adresem jrest płatna i zamawia się ją na infolini.
 
G 4

ghastly

Użytkownik
Rozdzielczość danego obrazka można zmienić w GIMP ????
Obraz ---&gt; Skaluj obraz ---&gt; Rozdzielczość X i Y: ( oba zmień na 600 i wtedy Twoje obrazki będą miały 600 DPI ;) ) + ( zwiększ rozdzielczość , myślę , że to powinno pomóc , bynajmniej mi pomogło ???? ).
Hmmm ja wysłałem im rachunek za grę komputerową , właśnie dzięki Panu Arturowi została ona zaakceptowana. Możesz też wysłać REWERS DOWODU OSOBISTEGO ( druga strona dowodu :cool: ).
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 44

tomaso

Użytkownik
Ja zrobiłem weryfikację tożsamości przed wpłatą. Dokumenty oczywiście zostały zaakceptowane w kilka godzin. Po wpłacie wysłałem wyciąg z MB, tak jak sobie życzą i ten etap trwał już dłużej. ????
 
A 4

alebum

Użytkownik
Dzieki panowie za porady. Wysłałem skany dowodu 300dpi. Dodatkowo skan przelewu gdzie były moje pełne dane i poszło. (szkoda, że przez pół konto uszczupliłem do tego czasu :p)
 
A 23

alejandr0

Użytkownik
Szkoda nerwów na tego buka, czepianie się o dioptrie to celowe działanie na szkode klienta. Mi niezaakceptowali 7 dokumentów. :] Zrzuty z konta bankowego, MB i reszte co im wysłałem nawet nie pamiętam co to było????
 
T 44

tomaso

Użytkownik
U mnie wszystko się odbyło bez najmniejszych problemów, a trochę się obawiałem po tym czego się ty naczytałem. Wszystkie dokumenty zaakceptowane dosyć szybko, wypłata w kilka godzina na MB.
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
czy po zaakceptowaniu dokumnetow konczy sie proces weryfikacji? Czytalem gdzies o tym ze dodatkowa dzwonia...
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Jeszcze mogą zadzwonić, jak będą chcieli pogadać przez tel to jak zlecisz wypłatę to dostaniesz maila z informacją żebyś napisał kiedy Ci pasuje porozmawiać i wtedy wbij na czat i powiedz że chcesz teraz np i dzwonią prawie od razu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wszystko się da przejść, ja grałem nie na swoim koncie, wpłata była jeszcze od kogoś innego i mimo że dzwonili, jakieś rachunki, wyciąg chcieli, to kasę wypłaciłem. ????
 
Do góry Bottom