>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Welsh Premier 2010

Status
Zamknięty.
G 10

goldy

Użytkownik
Prestatyn Town - Bala Town​


Wynik : 2:0

Spotkanie 16 kolejki walijskiej Premier League. Gospodarze z Prestatyn są ostatnio w świetnej formie, zanotowali sporo zwycięstw zarówno u siebie jak i na wyjeździe, przegrali tylko u lidera rozgrywek - Bangor City 1:2. Prestatyn Town zajmują obecnie 4 pozycję w tabeli i są dotychczas niepokonani na własnym stadionie. Prestatyn Town u siebie tracą mało bramek, ich bilans bramkowy na własnym stadionie to 14:6. Natomiast w ataku głównym zagrożeniem dla przeciwników wydaje się być Lee Hunt (N, 16/11), który jest jednym z najlepszych strzelców ligi, w ataku z nim występuje również Anglik - Steve Rogers (N, 15/6). Jeszcze raz pragnę zaznaczyć dobrą formę Prestatyn Town na własnym stadionie, wygrali m.in. z liderem rozgrywek Bangor City, natomiast z resztą czołówki zanotowali remisy.

Goście z oddalonego o około 40 mil Bala obecnie zajmują 10 miejsce, będąc tylko punkt nad ostatnim zespołem. W tym sezonie na wyjeździe udało im się wygrać tylko raz, 1:0 po golu w końcówce z przedostatnią drużyną tabeli Haverfordwest County. Oprócz tego zanotowali również 1 remis (z ostatnią drużyną tabeli - Newtown), przegrywając resztę spotkań.

Myślę, że gospodarze potwierdzą swoją dobrą formę zwycięstwem z słabszym rywalem. Patrząc na wyniki Prestatyn Town u siebie oraz na wyniki Bala Town na wyjeździe, moim zdaniem zwycięzca tego meczu może być tylko jeden.

Swoją analizę tego meczu opieram tylko na statystykach.


Prestatyn Town - Bala Town 1 1,55 ✅✅✅

Prestatyn Town - Bala Town (0:1) 1 2,40 ✅✅✅

Bet-At-Home



Llanelli AFC - Haverfordwest County​


Wynik : 2:1​




Llanelli AFC to drużyna, jak co sezon walcząca o mistrzostwo kraju - natomiast Haverfordwest County o utrzymanie w lidze... Llanelli ostatnio w świetnej formie, wydaje się że wracają na właściwe tory i zaczynają atakować ścisłą czołówkę tabeli. Dzisiejsi goście na wyjeździe wygrali tylko 2 razy w tym sezonie - ze słabiutkim Bala Town (1:0) oraz z Aberystwyth Town (2:0) które również nie należy do czołówki.. Oba zespoły prezentują troszeczkę inny poziom. Llanelli ostatnio rozpędzone, chyba wrócili na właściwe tory więc nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem u siebie dzisiejszego rywala...



Llanelli AFC - Haverfordwest County 1 1,25 ✅✅✅
Bet-At-Home
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 23

kajzer

Użytkownik
TNS – Bangor
Wynik: 2:2 ⛔
Typ:1
Kurs:1.91

Czas na prawdziwy hit w walijskiej lidze zmierzą sie dwie jak dotąd najlepsze drużyny tego sezonu i co ciekawe faworytem będzie ekipa zajmująca aktualnie drugie miejsce. Dzisiaj zmierzą się ze sobą TNS i Bangor. Aktualnym liderem są goście mają oni na swoim koncie 55 punktów natomiast ich dzisiejszy rywal jest na drugim miejscu i ma 45 punktów na koncie co jest wynikiem o 10 oczek mniejszym ale mają oni dwa mecze mniej na swoim koncie i w dodatku najwięcej punktów potracili na początku sezonu teraz już cały czas zbliżają się do Bangoru, wygrywając mecz za meczem. Obydwie drużyn grają znakomicie przed własną publicznością czego najlepszym dowodem jest to, że wygrały jak dotąd wszystkie mecze, które rozegrały a dokładniej TNS 9 spotkań a Bangor 11. Ostatnio goście grają już nieco mniej efektownie niż na początku sezonu co najlepiej pokazuje bilans ostatnich 6 spotkań w których to dwukrotnie przegrali, raz zremisowali i trzy razy wygrali dla porównania TNS wygrał wszystkie 6 spotkań. Myślę, że jednak główne znaczenie będzie miało to, że TNS gra przed własną publicznością gdzie spisuje się znakomicie a Bangor ma ostatnio duże problemy z meczami wyjazdowymi.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
TNS – Llanelli

Typ:1
Kurs:1.50

Oczywiście nie mogło obyć się bez jakiegoś typu z królowej wszystkich dyscyplin czyli piłki nożnej. Tym razem wybrałem ligę walijską w której prawdziwy hit TNS zmierzy się z odwiecznym rywalem Llanelli. Niestety w tym roku goście mocno spuścili z tonu i o walce o mistrzowski tytuł nie ma już mowy natomiast ich rywale TNS grają jak co roku bardzo dobrze i nadal są moim głównym faworytem do zdobycia mistrzostwa mimo iż aktualnie zajmują drugą pozycję z 46 punktami na koncie i dość potężną stratą do liderów wynoszącą 10 oczek ale mają oni dwa mecze mniej rozegrane tak więc strata ta może zmniejszyć się do 4 oczek. Goście natomiast zajmują jak na nich to dopiero 4 pozycję z 33 punktami na koncie no ale w tym roku grają po prostu słabo. Kolejnym argumentem przemawiającym za TNS jest to, że grają oni przed własną publicznością gdzie spisują się po prostu znakomicie co najlepiej pokazuje 9 wygranych meczów i jeden zremisowany na 10 spotkań. Dla porównania Llanelli na wyjeździe wywalczyło zaledwie 4 zwycięstwa, 4 remisy i dwukrotnie przegrywało. Myślę, że TNS wygra to spotkanie dzięki czemu nadal pozostanie w grze o mistrzowski tytuł.
 
G 10

goldy

Użytkownik
TNS – Llanelli



Typ:1
Kurs:1.50


Oczywiście nie mogło obyć się bez jakiegoś typu z królowej wszystkich dyscyplin czyli piłki nożnej. Tym razem wybrałem ligę walijską w której prawdziwy hit TNS zmierzy się z odwiecznym rywalem Llanelli. Niestety w tym roku goście mocno spuścili z tonu i o walce o mistrzowski tytuł nie ma już mowy natomiast ich rywale TNS grają jak co roku bardzo dobrze i nadal są moim głównym faworytem do zdobycia mistrzostwa mimo iż aktualnie zajmują drugą pozycję z 46 punktami na koncie i dość potężną stratą do liderów wynoszącą 10 oczek ale mają oni dwa mecze mniej rozegrane tak więc strata ta może zmniejszyć się do 4 oczek. Goście natomiast zajmują jak na nich to dopiero 4 pozycję z 33 punktami na koncie no ale w tym roku grają po prostu słabo. Kolejnym argumentem przemawiającym za TNS jest to, że grają oni przed własną publicznością gdzie spisują się po prostu znakomicie co najlepiej pokazuje 9 wygranych meczów i jeden zremisowany na 10 spotkań. Dla porównania Llanelli na wyjeździe wywalczyło zaledwie 4 zwycięstwa, 4 remisy i dwukrotnie przegrywało. Myślę, że TNS wygra to spotkanie dzięki czemu nadal pozostanie w grze o mistrzowski tytuł.


Z moich informacji wynika, że dzisiejsze mecze walijskiej Premier League, to zaległe mecze. TNS mają dwa zaległe mecze, więc nie mają już żadnych szans na zajęcie 1 miejsca.. Llaneli już raczej też o nic ważniejszego nie gra, ponieważ mają już zapewnione miejsce w grupie champion play-off. TNS, niezależnie od wyników jakie osiągną w tych dwóch zaległych meczach, i tak skończy na 2 pozycji w tabeli. Natomiast Llaneli może awansować/spaść o kilka pozycji w tabeli. Wspomniałeś, że TNS i Llaneli to odwieczni rywale. Radzę uważać z tym typem. Kurs 1,50. Czy warto?


Jeżeli moje informacje, dotyczące tego że dzisiejsze mecze są zaległymi i do końca sezonu drużynom zostały 2 mecze, to proszę mnie poprawić bo to może mieć znaczący wpływ na powyższy typ.
 
J 0

jacques78

Użytkownik
Zgadza się, że to mecz zaległy. Już niedługo zaczyna się druga faza sezonu (podział na dwie grupy, ale grać będą systemem ligowym - każdy z każdym, nie będzie to play-off).

Co do samego typu to też bym uważał, po z tego co czytałem to TNS po weekendowym pucharowym meczu mieli 4 kontuzjowanych zawodników (grali na fatalnym boisku) i nie wiadomo co z nimi.
 
G 10

goldy

Użytkownik
W takim razie kolega wyżej mógł dokładniej przyjrzeć się temu spotkaniu, przed podawaniem typu na publicznym forum, które odwiedza bardzo dużo ludzi. Dzięki jacques78 za informację.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom