>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WCoD - World Cup of Darts 15-18.06.2023

HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
  • Najlepsze analizy czerwca 2023 (3. miejsce)
  • #22
Dzisiaj wszystkie mecze są grane do 8 wygranych legów

Francja vs RPA

Idę mocno w stronę Francuzów. Pierwszy mecz z Irlandią Północną obaj punktowali równo na 102 i 107 słabej tam było z dablami, wczoraj z Ukrainą wyglądało to trochę słabiej pomimo wygranej 4:0, ale to też jest tak, że grę można dostosowywać do przeciwnika ;) W RPA trzeba na pewno docenić wczorajszy występ Devona, który scoring miał lekko powyżej 120, ale jest to wynik nie do powtórzenia, szczególnie na dłuższym dystansie. Bouwers pewnie zagra na poziomie 80.
Dla mnie jest to spotkanie dwóch w miarę równych zawodników kontra 1 słaby i 1 nieregularny - gdyby to miały być mecze singlowe, to też typowałbym przegraną Devona i z Tricolem i Labre.

Francja wygra @1.60 pinnacle
Francja -1.5 @2.0 pinnacle
Francja wygra i najwyższy checkout @2.35 unibet

Australia vs Chorwacja

W tym meczu gram więcej maxów Australii z handicapem. Whitlock w gazie, wczoraj średnia 107 i 3 maxy w 4 legach, wcześniej 91 i 1 max. Heta póki co jeszcze nie złapał rytmu, ale też chyba nie miał kiedy przy dwóch szybkich spotkaniach wygranych 4:0. Tutaj dłuższy format powinno być lepiej i spora szansa, że też coś dorzuci od siebie. Jeśli chodzi o maxy Chorwacji to w pierwszym meczu każdy zawodnik rzucił po 1, ale na pełnym dystansie 7 legów, w drugim meczu Krcmar dorzucił jednego w 5 legach. Chorwacja powinna taki poziom rzucania utrzymać, Whitlock również, a Heta ma ogromne pole do poprawy ;) Spodziewam się jakiegoś 4:1 4:2.

Australia -1.5 180 @1.80 pinnacle (jest też etoto/betfan)

Szkocja vs Filipiny

W tym meczu mamy wyraźnego faworyta, ale moim zdaniem Filipiny powalczą. Osiągnęli już sporo awansując z ciężkiej grupy, są w rytmie meczowym i zagrali dwa całkiem przystępne spotkania tracąc w grupie tylko 2 legi. Obaj zawodnicy potrafią zakręcić się w okolicach średniej 90, a tu pewnie wystarczą okolice 85, żeby nawiązać walkę. Szkocja z Andersonem i Wrigthem to oczywiście klasa sama w sobie, ale gra w deblu to jednak całkiem inna sprawa i zanim złapią rytm może trochę minąć.

Filipiny +4.5 @1.70 unibet
Filipiny over 1.5 180 @1.75 unibet szybko poszło

i lekko próbuję Filipiny win @6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4339
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Ja dziś pograłem Holandię @1,60
Belgowie co prawda dali 2 równe i niezłe liczbowo spotkania, ale wszędzie chodzą słuchy, że między Dimą i Kimem jest konflikt. W spotkaniu z takim rywalem wszystko musi zagrać jak w zegarku, a nie zanosi się na to, żeby Panowie nagle znaleźli wspólny język. Poza tym obaj - Kim i Dima - są bardzo chimeryczni. Stać ich na granie +100, ale równie dobrze mogą się zakręcić poniżej 90..
Holandia indywidualnie ma lepszych graczy. Drużynowo również zyskali, bo DvD i Noppert powinni stanowić lepszy team niż MVG i Noppert, którzy za sobą nie przepadają. Liczę, że faworyci nie zawiodą i dobrze wejdą w ten turniej.
 
Ostatnia edycja:
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ja dziś pograłem Holandię @1,60
Belgowie co prawda dali 2 równe i niezłe liczbowo spotkania, ale wszędzie chodzą słuchy, że między Dimą i Kimem jest konflikt. W spotkaniu z takim rywalem wszystko musi zagrać jak w zegarku, a nie zanosi się na to, żeby Panowie nagle znaleźli wspólny język.
To nie słuchy, a fakty. Widać to było na scenie przed i po meczach z ich udziałem.
Mimo wszystko, mam czujkę, że wygrają Belgowie - ot ciekawostka :)

Popieram typ na większą ilość maksów Australijczyków - powinno być izi. Podobnie w meczu Walia vs. Dania - nic dwa razy się nie zdarza, to a propos Skandynawów.
Myślę też, że wygra zespół RPA, który wykorzysta huśtawkę Francuzów - jestem pewny, że takowa się pojawi.

Pozdrawiam prosto z Sahary - stąd suche typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +205
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Anglia vs Łotwa
Wieczór już trochę lżej po perfekcyjnej porannej. Smith i Cross to jedni z faworytów do wygrania całego turnieju, ale Łotwa nie gra aż tak tragicznie. Wczoraj ich maxy nie wyszły, dzisiaj próbuje znowu po podobnym kursie - analiza wyżej aktualna. Dodatkowo gram over 4.5 w meczu, Smith i Cross spokojnie powinni 3-4 rzucić i liczę na dorzucenie od Łotyszy. Dystans długi, spodziewam się tutaj minimum 12 legów i dosyć wyrównanego spotkania.

Łotwa over 1.5 180 @2.70 unibet 💰
Over 4.5 180 w meczu 1.85 unibet
Łotwa +4.5 handicap @1.70 unibet


Dodatkowo na szybko, bo mecz zaraz

Walia -1.5 180 @1.88 pinnacle
Walia wygra, najwyższy checkout i wiecej 180 @2.15 betfan


Z ostatnich dwóch spotkań mecz Holandia/Belgia jest dla mnie 50/50 (zastanawiam się nad Belgami po 2.44) i ostatni mecz 60/40 dla Niemiec, kursy poprawne.
Belgia +1.5 180 @1.65 pinnacle
Belgia over 2.5 180 @1.65 betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1805
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Australia - Belgia, over 12,5 legów @ 1.61 22bet
Zapowiada sie wyrównany pojedynek 50/50. Belgia wczoraj po cięzkim boju z średnią 92,13 wygrała z Holandią. Australia zdominowała grupę i wygrała oba spotkania 4:0. Mecz z Chorwacją już nie był taki pewny, licznik na poziomie 89,60. Myślę, że Heta z Withlockiem muszą trochę polepszyć licznik i będa w stanie zagrać wyrównane spotkanie z Belgią.

Anglia - Niemcy, Anglia więcej 180 @ 1.83 Unibet
Anglia zagrała solidne spotkanie z Łotwą z licznikiem 93,50 i 3 maxami. Cały czas kontrolowali spotkanie, Łotwa wykorzystała swoje szanse i ugrała 4 legi. Niemcy natomiast męczyli się z Polakami. W 11 legu Polska miała solidną przewagę i nie umiała ustawić zakończenia. To był przełomowy leg, gdyby Polacy zdołali ugrać tego lega to byłoby przełamanie i 6:5 dla Polski i może byśmy dziś oglądali Polaków z Anglikami. Niemcy słabo z maxami wyglądają na tym turnieju bo zaledwie 2 maxy w 3 meczach. Myślę, że Smith z Crossem o wiele lepiej wyglądają pod wzgledem maxów od Clemensa i Schindlera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2176
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
13:10 Walia vs Szwecja

Nie widzę innej opcji niż gładka wygrana Walijczyków. Mecz powinien wyglądać podobnie do tego wczorajszego z Danią. Uważam, że Szwecja nie powtórzy dobrego występu i zakręci się w okolicach średniej 85. Ja jescze raz próbuję tutaj handicap 180. Wczoraj było bardzo blisko, w ostatnim legu meczu niestety dorzucił jednego Duńczyk. Price sam to powinien ze 3 rzucić 👮‍♂️

Walia -1.5 180 @1.82 betfan/pinnacle
Walia wygra, wiecej 180 i wyzszy c/o 1.85 betfan


13:50 Belgia vs Australia

Będzie to bardzo ciekawy mecz i idę tutaj w zwycięstwo Belgów. Są dla mnie zdecydowanie solidniejszą ekipą, a Bergh rozgrywa rewelacyjny turniej. Australia dobrze punktuje, ale często nie dojeżdża z dablami, co powinno być w tym meczu kluczowe. Spodziewam się wyrównanej punktacji i przewagi Belgów na końcówkach. Dla mnie spotkanie 60/40 dla Belgów, małe value jest.

Belgia wygra @1.80 unibet

14:30 Szkocja vs Francja

Francja pomimo wygranej z RPA nie zagrała jakiegoś świetnego meczu, moim zdaniem stać ich na znacznie więcej. Anderson sam pociągnął mecz z Filipnami robiąc kosmiczne rzeczy w końcówce, Wright ewidentnie nie dojeżdżał. Francuzi na dystansie dużo nie powinni odstawać, mogą tu zadecydować detale w końcówkach. Jak dla mnie value na Francję i kursy w okoliach 6 to spora przesada.

Francja +4.5 1.50 betfan
Francja +3.5 1.90 pinnacle
Francja wygra 6.0 pinnacle

15:10 Anglia vs Niemcy

Niemcy przed turniejem zapowiadały się na czarnego konia, ale ich gra kompletnie mnie nie przekonała (te mecze wygrywane po 4:0 w grupie również). Anglia jest dla mnie wyraźnym faworytem tego spotkania i nie powinna mieć większych problemów. Smith i Cross w niezłej formie z solidnym wejściem i scoringiem over 100 pkt. U Niemców częste przestoje i średnio na dystansie. Bardzo fajnym typem wydają się też 180 Anglii. U Niemców o ile grając singlowo Panowie dobrze sobie z nimi radzą, tak tutaj w 3 meczach na 22 legi rzucili całe dwie 180. Schindler ma ewidentne problemy z takim formatem.

Anglia wygra 1.50 unibet
Anglia więcej 180 1.85 betfan
Anglia wygra i więcej 180 2.45 unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +341
hiro 83,4K

hiro

Użytkownik
Heta D / Whitlock S (Australia) minimum 3 180-tki i minimum jeden checkout powyżej 99 punktów @ 2,10 ETOTO 4 maksy, nietrafione double na 104,120,120 🙁

W grupie 1 maks z przesłabą Gujaną i 3 maksy ze średnim Gibraltarem (126 finisz). Z solidną Chorwacją 4 maksy i kończenie 106. Teraz zagrają z bardzo mocną Belgią, maksy będą potrzebne a obaj Australijczycy potrafią je rzucać hurtowo. Będą pewnie momenty, gdzie trzeba kończyć z wysokich liczników. Obaj rzucają lotka w lotkę, co daje sporo maksów, a jest to też ważne do kończeń.

Clemens G / Schindler M (Niemcy) minimum 2 180-tki i minimum jeden checkout powyżej 99 punktów @ 2,10 ETOTO 3 maksy, nietrafiony środek na 127 🙁

Mam wrażenie, że Niemcy wygrają z Anglią. Niska linia na maksy, wystarczą 2 do pokrycia jednej części typu. Co prawda w tym turnieju rzucili tylko 2 maksy w 3 meczach, ale Clemens i Schindler to zawodnicy, którzy umieją je rzucać. Co do kończeń, Clemens jest specjalistą w kończeniu wysokich finiszy. Tu mają na koncie 116 w grupie oraz 104 i 116 z Polakami. Fajne linie, fajny kurs.
 
Ostatnia edycja:
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Te ostatnie mecze to już chyba tylko do oglądania, Clemens ciągnie Schindlera, Anderson ciągnie Wrighta. Wygrany meczu Belgia/Walia powinien wziąć finał.
W tym drugim półfinale moim zdaniem weźmie Szkocja.

Dzięki za te mistrzostwa, wyszły bardzo solidnie 🤝

Szkoda kursu 20 na Belgię, mieli już ogromną przewagę 🙆‍♂️
1687111291470.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +534
Do góry Bottom