>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wasze zakłady bukmacherskie: Profesional, STS, Toto-Mix?

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja musze z przyjemnością napisać, że moje miasto rozkwita w bukmacherke :mrgreen: ???? I ja się z tego bardzo ciesze. Jeszcze 3 lata temu w Radlinie (20-sto tysięczne miasto) nie było żadnego punktu. 3 lata temu powstał Toto-Mix, ale po poł roku podobno zbankrutował. Pół roku nic nie było. Od dwóch lat jest Profesjonal, tydzień temu STSy powstały, a już wkrótce powstanie punkt zakładów Mega Typ. Nic tylko się cieszyć :mrgreen:
 
G 0

gracz777

Użytkownik
@Marcin-Odra
Idź na otwarcie punktu megatyp dostaniesz kupon na 5zł i lampkę szampana.
Sprawdzone byłem na otwarciu w chorzowie i w katowicach
i najważniejsze kursy mają najlepsze.
pozdrawiam

edit
i ładne dziewczyny
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@gracz777

Wielkie dzięki na uprzedzenie, będę na otwarciu na 100%, tylko jeszcze dokładnie nie wiem, kiedy będzie. Pójdę tam tylko ze względu na... ładne dziewczyny, które tak &quot;promujesz&quot; :wink:

Wiedze, że jesteś nowy, ale doświadczonym forumiakiem, a więc witam na naszym Forum.
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
No a ja stawiam w Profku. Niby do Totomixa i STS mam sporo bliżej ale tam sie wredne baby czepiają o dowód. Choć z drugiej strony wsiadam w swojej miejscowości do busa i wysiadam 20 m od Profka więc nie jest źle :wink: ????
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
W STSie gralem 2 lata potem sie przezucilem na granie w necie i tak zostalo.
Dopiero pare miesiecy temu otworzyli u mnie buka, profa, dlugo kazali nam czekac, tymbardziej ze w koncu w mojej miejscowosci mieszka wlasciciel Profa :]

Wczesniej jak chcialem cos puscic do ziemiankow do 15km albo 10km Cieszyn/skoczow.
W Skoczowie jest jeszcze totshit, dziupla 2x2(chyba ze cos sie zmienilo)szkoda gadac, nie przekreocze tam wiecej progu :wink:

Teraz nadal gram w necie i okazyjnie w profie
 
M 76

marian555

Użytkownik
Ja gram w toto-mixie, zawsze możnaz osoba prowadzącą toto0mix pogadać, co ludzie biorą ???? , więc zdaję dlatego, bo miły kolektor jest.
 
P 0

pedros23

Użytkownik
Ja gram w Milenium bo bardzo miła pani tam pracuje (24 lata, blondynka :mrgreen: ) fajne towarzystwo tam czasami przesiaduje, można kupony drukować przez neta wiec super ????
 
duda 380

duda

Użytkownik
Ja teraz gram w Profesjonale, na początku chodziłem do STS-u ale tam nie zawsze chciały puszczać bez dowodu.
W necie mam konto w BAH ale przegrałem całą kasę którą wpłaciłem i nie gram. Ale już niedługo jak będzie dowodzik to założe sobie konto w jakimś internetowym i tam będę grał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom