>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wasze ulubione kluby ...

dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Założyłem ten temat żeby zobaczyć jakie kluby z Europy cieszą się największą popularnością
wśród forumowiczów. Prosiłbym żeby robić to w takiej formie jak jak i krótko uzasadnić.

1. Real Madryt (od najmłodszych lat klub, który kocham)
2. Borussia Dortmund (klub, który lubie jeszcze od czasów, gdy grywał
tam Bierhoff. Teraz Smolarek tam wymiata i jakoś Borussie lubie)
3. KKS Łazowianka Łazy (miejscowy klub z Łaz, jakiś sentyment jest po mimo
tego, że grają tylko w okręgówce czy w klasie A - nie wiem jak to jest)
 
D 0

darek

Forum VIP
Kocham 2 kluby:
Real i Arsenal

Ale kibicuje i daze wielką sympatia takie kluby jak:
We Włoszech - Inter, w francji - PSG, w Szkocji - Celtic, w Holandi - Ajax, w Niemczech - Borussia.

W Polsce - Górnik Zabrze i oczywiście ROW Rybnik!
 
L 45

laha

Forum VIP
Manchaster United (Od najmłodszych lat lubiłem zawodników..teraz jest tam Ronaldo i spox)

FC Barcelona (I love Barca)

Narew Ostrołęka (Rodzinny klub)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
U mnie na pierwszym miejscu była, jest i będzie ODRA Wodzisław
A z Zagranicznych klubów to tak:
F.C Barcelona- od małego im kibicuje, poza tym cała rodzina kibicuje Barcy to i ja
Arsenal Londyn- Kibicuje im od 3 lat, tak mi się wtedy spodobał styl gry tej drużyny, że zacząłem im się bardziej przyglądać. No i tak zostałem fanem Arsenalu. Do tego mają mojego idola (Thiery Henry) w składzie który dla mnie jest numerem 1 wśród napastników
AC Milan- jak byłem mały dostałem pod choinkę szalik i czapkę zimową AC Milanu. Więc tak jak w przypadku Arsenalu, zainteresowałem się Milanem no i wpadł mi w oko :p

P.S Może zrobimy temat jakich klubów nie lubimy :p . Tu bym miał dosyć dużo do napisania :p
 
dantei 0

dantei

Użytkownik
Polska:
eŁKaeS Łomża- nie musze chyba tłumaczyć &quot;czemu&quot;. 2 liga, 2 liga ŁKS!!
Legia- kibicuje im od dziecka (a konkretniej gdy zobaqczyłem ich w LM)
Europa:
BARCA, BARCA, BARCA- najpiekniejszy futbol świata, najwspanialsi piłkarze, super stadion, wielka historia (brak reklam na koszulkach)
Milan- wbrew powszehnej opinii mi podoba sie ich styl gry :mrgreen:

A kogo nienawidze??
real madryt- beznadziejna polityka sprowadzania przestarzałych gwiazd, która nie przynosi efektów, kilka nieciekawyh twarzy typu Beckham, Ronaldo, Raul i niegdyś Figo (judash :twisted: )... odwieczny rywal BARCY :twisted:
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Moje ukochane kluby:
Polska: Legia Warszawa (ten klub jest dla mnie czymś wyjątkowym, trzeba przeżyć wspaniałe chwile na Żylecie, ażeby to zrozumieć) :mrgreen:
Włochy: AS Roma (prawdziwa fascynacja tym klubem przyszła po zdobyciu mistrzostwa w 2001 r. Z całego serca kibicuję im do dziś, a moje marzenie to obejrzenie na żywo derbów Rzymu) :mrgreen:
Hiszpania: Barcelona (nie wiem dlaczego, ale kibicuję im już od wielu lat, włączając w to lata, które były dla nich niezbyt ciekawe) :mrgreen:
Anglia: Manchester United (kibicuję temu klubowi od wielu lat) :mrgreen:
 
niedzwiedzmj 0

niedzwiedzmj

Użytkownik
1. Olimpia Piekary Śląskie ???? klub ambitny ktory jest nieobliczalny zwlaszcza na wlasnym parkiecie ???? - piłka reczna ????
2.Werder brema - nie maja wielkich nazwisk w skladzie a jednak wymiataja ????
3.fc barcelona - klub z tradycjami ;] zawsze na wysokim poziomie ????
 
Do góry Bottom