>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wasze taktyki do FM

conjure 0

conjure

Użytkownik
Ja gram 4-5-1.
2 pomocników w srodku jeden ofensywny środkowy i 2 bocznych. Gram z jednym napastnikiem. Poki co się sprawdza. Gram Motorem Lublin. ???? )
Screena dam pózniej.
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Ja gram 4 4 2 z defensywnym i ofensywnym pomocnikiem. Cisne Motorem Lublin ???? W pierwszym sezonie awansowałem do I ligi, a w II zająłem 3 miejsce w Ektraklasie :jezora: Polecam takie transfery jak: Jarka, Mojta, Dawid Nowak, Folc, Paweł Król, Adrian Marek, Dorobek, Gołoś, Gałczyńskiego i wielu innych ????
 
conjure 0

conjure

Użytkownik
Ja gram 4 4 2 z defensywnym i ofensywnym pomocnikiem. Cisne Motorem Lublin ???? W pierwszym sezonie awansowałem do I ligi, a w II zająłem 3 miejsce w Ektraklasie :jezora: Polecam takie transfery jak: Jarka, Mojta, Dawid Nowak, Folc, Paweł Król, Adrian Marek, Dorobek, Gołoś, Gałczyńskiego i wielu innych ????
O mój człowiek z Lbn ???? :spokodfhgfh: W pierwszym sezonie chyba niechetnie przechodzą do zespołu:p szczególnie, że Motor troche biedny jest. Jade póki co na wypożyczeniach. :p
 
U 0

urbi

Użytkownik
ja w FM jaka druzyna bym nie gral to gram 4-4-2,skrzydlowi pomocnicy zawsze strzalka do przodu,srodkowi standardowo,zazwyczaj ustawiam pressing na obroncow druzyny przeciwnej i ostry odbior pilki na bocznych obroncow.A takze ustawiam Scisle krycie ogólnie.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
aktualnie 4:4:2 z dwoma defensywnymi środkowymi pomocnikami i bardzo ofensywnie ustawionymi skrzydłowymi... kiedyś było i pewnie za jakiś czas do tego wrócę 4:eek:ne:two:eek:ne:2, przy czym wszyscy to środkowi pomocnicy - jeden defensywny, dwóch ze strzałkami na skrzydła i jeden ofensywny, do tego dochodzą jeszcze ofensywnie przysposobieni boczni pomocnicy. taktyka sprawdza się gdy ma się wielu bardzo dobrych środkowych pomocników bo akcję wtedy rozgrywa się środkiem, i jest to przysposobienie bardziej defensywne /chociaż wiele bramek się przy tym strzela :p/
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
O mój człowiek z Lbn ???? :spokodfhgfh: W pierwszym sezonie chyba niechetnie przechodzą do zespołu:p szczególnie, że Motor troche biedny jest. Jade póki co na wypożyczeniach. :p
Hehe bardzo mi miło ???? Faktycznie w Motorze sarki malutko, ale ja modyfikuje budżet i daje rade. Trzeba im dać troche wiecej na łape, wtedy chętniej przechodzą. Pozdro!
 
Do góry Bottom