>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wasze najwyższe AKO.

Status
Zamknięty.
L 237

lookash

Użytkownik
ja najwiecej wygralem 1468 zl z postawionych 170.
Ale chcialbym dodac ze bwin jak chcialem wyplacic to zablokowalo mi konto
[/URL][/img]
 
grzesio 62,3K

grzesio

Forum VIP
ja najwiecej wygralem 1468 zl z postawionych 170.bym wam pokazal screena ale jak wy robicie go i umieszczacie?
1 Krok - Print Screen
2 Krok - Opcja wklej w paincie
3 Krok - wywalasz niepotrebne rzeczy w paincie
4 Krok - http://www.imageshack.us
5 Krok - Zaznaczasz link
6 Krok - gdy piszesz post na forum kilkasz w Img , wklieasz tyen link z punktu 5 i koniec
 
tobi22 0

tobi22

Użytkownik

49,44 to moje najwyższe AKO dotychczasz na kupon. A najwyższy trafiony kurs (singiel) to 11.00 na dokładny wynik w jakimś spotkaniu LM.
 
areks 0

areks

Użytkownik
A coś takiego ?


To akurat mojego brata, który lubi grać duże AKO. Największe AKO trafione przez niego to około 500 w stacjonarnym (za 2zł zgarnął koło 1 tys zł :wowsdf: ). A AKO około 50-100 trafia dosyć często.

Moje AKO najwyższe to coś koło 30.
Z ostatniej chwili coś takiego - Totosi zaliczyło mi mecz z tenisa jako zły (choć w innych meczach robili to jako kurs 1.00 gdy kreczował przeciwnik :zy3ou: )



pozdrawiam
 
pawda 0

pawda

Użytkownik
ja dzisiaj trafilem kurs 51 :twisted:



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
D 0

damian591

Użytkownik
ja dzisiaj trafilem kurs 51 :twisted:

Obrazek

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
O lol

Co natchnęło Cie, by zagrać coś takiego ?? Niezłe szczeście i niezły kurs i gratuluje.

Pozdro
 
pawda 0

pawda

Użytkownik
:mrgreen: rzadko gram takie typy ale czasem jak mnie cos natchnie &quot;cos&quot; poczuje to gram :grin: mialem juz pare razy tak ze zobaczylem jakis zaklad i mysle zeby zagrac ale w koncu rezygnuje bo to przeciez raczej nie realne zeby weszlo. potem sobie plulem w twarz ze odpuscilem. tym razem posluchalem swojego przeczucia i sie oplacilo ????
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Mój kurs to: 5,20 remis Bułgarii z Alabanią w eliminacjach.... niedawno trafiłem remis w intertoto za 4,20, wszystkie te typy gdzieś tutaj na forum są zapisane ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom