>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wasze czarne listy

pawelekdabelek 0

pawelekdabelek

Użytkownik
HEHEHE Wychodzi na to, że najlepiej nic nie stawiać hehe. Ale tak na serio to według mnie najbardziej nieprzewidywalna jest Orange Ekstraklasa niestety, nei dllatego, że drużyny reprezentują podobny poziom, ale dlatego, że jest dużo korupcji, która niszczy piłkę nożną-niestety. Liga włoska tam też nigdy nic nie wiadomo i są niespodzianki takie jak Milan (dziadki).
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
polska liga jest najlepsza czasami w miare pewne mecze a kursy są wysokie. Ja tam najczęściej chyba gram polską lige. Poprostu trzeba śledzić co się dzieje w OE i potem można ładny kurs wyłapać. A na czarnej liście jest liga francuska bardzo dużo niespodzianek jedynie w tej lidze najczęsciej win Lyonu jest przewidywalne, a reszta słabo.
 
irasiad 0

irasiad

Użytkownik
Jedno wiem na 100% nigdy w życiu nie postawie już na FC Bayern Monachium, jak można być tak głupim, zeby dodawać do kuponu ten chujowy klub!
 
P 0

profi

Użytkownik
Ja już się wystarczająco dużo razy przejechałem na niemieckiej lidze żeby w ogóle jej nie stawiać. Nawet jeśli postawie nie po kursie to wchodzi po kursie...
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Del Piero!!! Kiedyś, jakieś 2 lata temu postawiłem kupon jak na 15 latka za kupe kasy bo za 100 pln ???? miałem do wyciągnięcia chyba z 400 pln (jak dla 15 latka kupaaaaaaa kasyyy ???? ) Wszystkie mecze siadły został mi tylko Juventus - Parma. Oczywiście postawiłem na Juve. Do połówki 0:0. Cała druga połowa 0:0... i w 91 minucie karny dla JUVE!!! Do piłki podchodzi Del Piero i..... strzela w poprzeczkę ???????? do dziś nie lubię tego piłkarza :-D
 
mateja33 0

mateja33

Użytkownik
Oczywiście dodaje do mojej czarnej listy Bayern Monachium. Po wczorajszym meczu z Getafe i z Nurnberg. za duzo kasy na nich zjechalem ????
 
boogi_7 0

boogi_7

Użytkownik
oj tak trzeba przyznać że niemaszki potrafią napsuć krwi, np. w ostatniej kolejce -_-
heh a co do polskiej ligi to najlepiej miac wtyki u sędziów i obstawiasz na cały rok kupon xD
 
L 0

lukaszch

Użytkownik
Hehe na mojej czarnej liście zdecydowanie Jastrzebski Węgiel czyli druzyna starszych panów ???? a po drugie Nikolay sprzedawczyk Davydenko;)
 
grzesio 60,3K

grzesio

Forum VIP
???? a po drugie Nikolay sprzedawczyk Davydenko;)
Denko to handlarz , wiecej zarabia u bukow niz na korcie :p
U mnie to :
Liverpool
MC
kiedys Milan [w fajnym kuponie jak zaczynalem mialem ze strzela w meczu z Roma i co ?? 0-1].
pewnie jeszce alee nie pamietam
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
a mi w pamięci na dłuuuuugie lata utknęła Valencia:/ mecz z tamtego roku pamiętam jak nic... kupon w totomixie jeszcze... szalony łańcuszek ze stawką około 5 złotych, do wyjęcia niecałe 400... dla mnie to było spooooro... i oczywiście jeden meczyk nie siada... ale za to jak!! Valencia prowadzi grając u siebie przez 90 min 1:0 i w doliczonym czasie gry traci bramkę!!! myślałem że się zachlastam! nie lubię ich za to.. już chciałem tam jechać i skopać im dupska :p
 
Do góry Bottom