>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wasz znienawidzony piłkarz i trener.

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
A może tak do każdego nazwiska przy najmniej jedno zdanie uzasadniające taką a nie inną opinię na temat danego piłkarza/trenera?
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Miało być uzasadnienie więc proszę:
Beckham - za czasów w MU, sobie go dobrze nie przypominam, potem miał 2-3 dobra lata w Królewskich, za co miał u mnie szacunek, lecz chłopak poleciał na kasę... Głupiutki zawodnik, który padł ofiarą swojej żony. Zamiast spędzać czas na boisku, woli reklamować np. boxerki....
Engel - można powiedzieć za całokształt swojej &quot;twórczości&quot;. Do krytykowania to pierwszy, ale jeśli wytyka mu się jego błędy - od razu się wymiguje. Zresztą to stary komuch...Jedyny plusik - odnalezienie Oliego.
 
P 1

premi

Użytkownik
Wichniarek - bo jest obrażalską panienką i mam nadzieję że w kadrze nie zagra nigdy ????

Bonnita - nie wiedziałem kogo wpisać ale podobno siatkarki miały z nim konflikty...
 
prosto_z_polski 0

prosto_z_polski

Użytkownik
Rio Ferdinand - Znienawidzilem go przez incydent ze stewardesa na meczu bodajze z CFC.

Smuda - Dobry trener ,ale wedlug mnie nie obchodzi go przyszlosc druzyny lecz pieniadze ...
W wywiadzie na poczatku sezonu powiedzial ,ze odejdzie z Lecha ,bo za malo mu placa ...
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Płkarz C Ronaldo - zapamiętałem go gdy był strasznym samolubem na boisku, 2 panienka,płaczek
Trener Mourinho za całokształt gdy był trenerem chelsea
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
A w niedziele po meczu z Czechami byl Twoim ulubionym trenerem, teraz jest znienawidzonym, a po kolejmym zwyciestwie pewnie znowu ulubionym?
Po prostu kocham takich &quot;kibicow&quot;
Dokładnie, tzw. sezonowiec, ba można go nazwać &quot;fanem jednego meczu&quot;.
Jeśli mógłbym wymienić jeszcze jednego piłkarza, to z pewnością byłbym nim Igor Sypniewski. A raczej Igor S. Każdy wie co o chodzi.
 
grb08 0

grb08

Użytkownik
Trener : nie wiem, czasem Mourinho, czasem Scolari, a czasem Ferguson.
Piłkarz : C.Ronaldo za ciotowate upadki (ale jest wybitnym piłkarzem mimo wszystko), Materazzi (idiota, czasem nie wiem czy on jest na boisku żeby komuś gonga wlepić, lub nogą nadepnąć, czy bronić dostępu do bramki) i Eto&#39;o oraz Messi.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
co do piłkarza znalazło by się kilku, ale C Ronaldo bije na głowe całą reszte
strasznie nie lubię Majewskiego, dobrze że w końcu Cracovia się od niego uwolniła ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom