>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wasz najlepszy kupon

Status
Zamknięty.
P 0

pavlinho

Gość
Jeszcze ciepły ???? Przykozaczy ktoś lepszym kuponem dzisiaj? :jezora:

 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Roy ciekawi mnie wogóle po co ktos puszcza 45 kuponów po 2 zł na AKO 900 tak własnie zawsze sie zastanawiam. Ja tez cos dorzuce cos od siebie wczorajszy tasiemiek

Edit Hehe Roy wiem po co sie rozbija ale jaki jest sens grania 15-20 meczy na jednym kuponie za taką stawkę o to mi chodziło moze i masz racje napisałem troche nie jasno
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
lol filip po to, zeby nie bylo podatku proste. On zawsze gra takie tasmy za 100zl, a zeby nie bylo podatku musi to rozpisac.
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
ja również wczoraj ustrzeliłem chyba jak narazie najwyższe ako w tym roku :-D (nie licząc kursu 17 ustrzelonego na L!VE )
 
M 0

marcur

Użytkownik
Ostatnia z tasiemek :) kurs około 52
Mam problem z wklejeniem wiec daje jako zalacznik. Moze ktos na PW mi napisze jak to zrobic ? Bo mam jeszcze kilka niezlych kuponow.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Jak juz wklejacie swoje kupony to wklejcie cos takiego naprawde dobrego. Ja rozumiem, ze to sa wasze najlepsze kupony ale kurs 10 jakos nie robi na mnie wrazenia ...
dlaczego? to jest temat dowolny, moze nie kazdy tak jak ty trafia kupony z kursami 20 czy 40.
brawo , kurs 10 robi duże wrazenie :spokodfhgfh:
może zapodasz coś od siebie ? ale takie wiesz &quot; z dobrym wrazeniem&quot;
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
daimler wiem o tym, ze jest to dozwolone. Chodzi mi poprostu o to, ze AKO 10 nie jest jakims nadzwyczajnym wyczynem. Oczywiscie fajnie jest ustrzelic takie ako ale poprostu na mnie to wrazenia nie robi. Zaraz powiesz, ze nie jest to temat, zeby robil wrazenie akurat na mnie ale dobra koniec dyskusji.



Masz daimler jeszcze swiezy, starych wklejac nie bede bo po co

Co do tego kuponu, nie jestem zadowolony ze stawki :/ ale z kursow owszem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom