>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wasp & speedway

W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Witam !

Postanowilem zalozyc ten temat, gdyz nie zawsze mam czas(praca - jeden weekend pt,sb,ndz, nast.weeken wolne) na opis typow.W tym roku nie idzie mi najlepiej (delikatnie ujmujac), ale pierwsze symptomy poprawy delikatnie widoczne(zart).Wszystkie typy podane na forum zamieszcze tu w poniedzialek lub wtorek, wiec to nie jest ucieczka by zresetowac wtopy.Jesli jutro bedzie w ofercie cos godnego polecenia postaram sie tu zamiescic.Ciezko bedzie o argumentacje z braku czasu ale tez bede pisal z telefonu.Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Witam !

Postanowilem zalozyc ten temat, gdyz nie zawsze mam czas(praca - jeden weekend pt,sb,ndz, nast.weeken wolne) na opis typow.W tym roku nie idzie mi najlepiej (delikatnie ujmujac), ale pierwsze symptomy poprawy delikatnie widoczne(zart).Wszystkie typy podane na forum zamieszcze tu w poniedzialek lub wtorek, wiec to nie jest ucieczka by zresetowac wtopy.Jesli jutro bedzie w ofercie cos godnego polecenia postaram sie tu zamiescic.Ciezko bedzie o argumentacje z braku czasu ale tez bede pisal z telefonu.Pozdrawiam
Sparta -z.Gora +16 @1.85
[email protected]
M.J.Jensen 6 [email protected]
PROTAS 6.,5 OVER @ 1.92

GKM -LESZNO -2.5 2 @ 1.95


Wszystkie typy Forbet

Mysle ze Sparta wysoko wygra,ale nie bedzie tak latwo jak z Motorem,Z.Gora ma swoje problemy,ale potrafia jechac na torze wroclawskim.Sparta tez ma swoje problemy i znaki zap.Fricke.Holder,junior.mysle ze dola dzisiaj moze zlapac Czugunov,lub Maciek,bowiemjechali w 3ch meczach na 100%,ciezko jest utrzymac dluzej taka forme.Gl

PS.W SKROCIE,BOZLE PIS.ZTEL

ps2 sprawdzalem wynik w pracy i Jensen mial 1,3,1 i liczylem na minimum 6 pkt=zwrot ale kolejne 0,0 zniweczyly plany, ale jest ok.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +113
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
P.Ljung 10,5 pkt? under @ 1,65 9pkt
P.Ljung - N.Klindt 2 @ 2,2 eWinner 9pkt - 8 pkt

Sa to zawody towarzyskie Polnoc - Poludnie.Obaj zawodnicy wystartuja w ekipie Poludnia.Typy zdecydowanie lajtowe, gdyz dla wszystkich z 2ma bodajze wyjatkami(Holder,Ljung) beda to pierwsze zawody w tym roku.Na papierze faworytem jest Ljung mial 3-cia srednia w ub.roku, na torze Wybrzeza zdobyl 11 pkt podczas gdy Klindt 8(mowa o lidze).Jednak spogladalem na sobotnie wyniki SEC w Toruniu Ljung zdobyl tylko 1 pkt z opisu widac ze cos nie tak do konca albo ze zdrowiem , a moze sprzetem, bo tracil pozycje, nawet jadac na pierwszym mijscu, dojezdzal na kreske ostatni, to doswiadczony zawodnik, wiec to bardzo zastanawiajace.Nie wiem jak dzisiaj, ale kurs wart sprobowania, oczywiscie za mala stawke.GL

ps. Szkoda , bo Klindt zdobyl 3,3,0,0,2= 8 pkt w biegach gdy zobyl 0 pkt jechal na 2 mijscu , raz spadl na ost.pozycje po bledzie , nastepnym razem defekt pozbawil go 2 pkt, ale to zuzel takie pechowe sytuacje maja miejsce.
 
Ostatnia edycja:
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
M.J.Jensen - T.Lahti 2 @ 2,4 eWinner 4/10 klas.koncowa cyklu

Jest to typ na jutrzejsze zawody SEC w Bydgoszczy(dzisiaj podaje , bo jutro praca i moge nie miec czasu).Oczywiscie bardziej utytuowanym zawodnikiem jest M.J.Jensen , ale od poczatku boryka sie z forma, w lidze chyba tylko w Rybniku zapunktowal ok 10pkt? w pozostalych meczach bardzo slabo jak na jego mozliwosci w dodatku w pierwszej odslonie SEC w Toruniu zdobyl tylko 3 pkt i zaliczyl upadek.Niby zostaly jeszcze 4 rundy ale mysle ze sam zdaje sobie sprawe ze na odegranie znaczacej roli nie ma juz szans.Bardziej powinien sie skupic na testowaniu sprzetu na lige niz na wystepach w SEC.Lahti to czolowka 1-szej ligi z ub.roku, w Sobote w Toruniu zdobyl 0,2,3,2,1 = 8 pkt wiec nalezy to uznac w tak doborowym gronie za b.dobry wystep.W 10-tym biegu pokonal zarowno Pedersena jak i Madsena, mimo iz jechal z najlepszego pola - to wielki wyczyn.To zuzel i roznie moze byc , ale uwazam ze kurs jak i obecna forma obu - ze typ wart sprobowania
 
Ostatnia edycja:
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Emil wygra w Bydgoszczy @3.75 forbet 2/10

Ciezko mi cos wybrac z of.forbeta ,tylko tu mam dost.na ta chwile.mysle ze za drobne mozna sprobowac,jest duza szansa ze znajdzie sie w finale, a tam wdzystko mozliwe.wydaje mi sie ze dzisiaj rizegra sie walka miedzy Emilem,a Madsenem,obaj w wybornej formie.Owszem jest Pedersen,Lambert,ale chyba ten ost.nie utrzyma tskiej formy,ma swoje 5 min.ale potrzebuje czasu na stabilizacje.Emil wychowal sie w Bydzi,tu debiutowal i dostal dwoja szanse.zawsze jest milo wracacna tor.gdzie sie zaczynalo wielka przygode z zuzlem.jest spora szansa na sukces, ale rywale tez grozni , stad tylko 2/10.tu jest jeszcze top 6 ale maly kursmysle ze jakby bylo np.top3 Kurs ok 2 to cyba wart tez.Gl
 
Ostatnia edycja:
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
G.Laguta 9.5 under @1.7 forbrt

Nie wiem czy typ wejdzie,ale od ub.roku,nie ten zawodnik,
 
Ostatnia edycja:
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
ROW +16,5 - UNIA L, 1 @ 2,22 sts 5/10

Smektala - Milik+1,5 2 @ 2,0 EWinner 3/10


R.Lambert 15 pkt? powyzej @ 3,75 bet 365 2/10

Dla gosci to spacerek, wiec nie ma co narazac kosci w groznych sytuacjach , lepiej przymknac gaz Mozna tez wyprobowac sprzet , wynik bedzie bezpieczny, ale nie przypuszczam by byl wielki pogrom,Gospodarze moga w obecnych rozgrywkach pokazac lwi pazur tylko na wlasnym torze i mysle ze ambicji im dzisiaj nie zabraknie.Szkoda ze prezes za szczera wypowiedz Szczepaniaka odsuwa go od skladu, mysle ze akurat dzisiaj oddalby serce na torze, a Miedziak - niekonieczniw.Licze na moze nawet 6 biegow Milkima + hc1,5 moze sie udac.Natomiast Lambert moze pojechac 7 razy wiec 16 pkt teoretycznie mozliwe.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Gorzow - Z.Gora 2 @ 1,84 STS 7/10 KTO LEPSZY NA KONIEC ROZGRYWEK

Typ wydaje mi sie godny polecenia.Z.Gora ma juz 5 pkt i wygrana w Rybniku + remis we Wroclawiu.Gorzow 0 pkt a na dodatek duzo problemow i z forma ale tez co WAZNE nie ma chemii w tej ekipie.W niedziele jada do Z.Gory i nie sa faworytem jesli przegraja morale spadnie drastycznie , bo nast.mecz u siebie z Wroclawiem i tez moze byc ciezko, moze wiec byc syndrom Torunia z ub.roku niby na papierze sklad jest a wynikow ...brak.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
M.janowski 10,5 under @ 1.75 11 pkt eh
Ch Holder 6 over @ 1.6 5 pkt
Bjerre 7,5 over @ 1,83
Pawlicki 6 under @ 2,0
Drabik 9 over @ 1,92 8 pkt
forbet
 
Ostatnia edycja:
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
K.Poudzuks 6 pkt ponizej @ 1,86 ETOTO 6/10

w STS-IE widzialem podobny zAKLAD BO LINIA 5,5 KURS BYL 1,8 ALE GDY ZABIERALEM SIE DO PISANIA - SPADLO NA @ 1,7, WIEC MOZE KOMUS SIE PRZYDA TAKI ZAKLAD Z ETOTO , RAZ ZE KURS WYZSZY TO I LINIA BEZPIECZNIEJSZA
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
M.Nowak - P.Aspgren 1 @ 2,25 5/10 bet 365 mecz Lodz- Lokomotiv

Poczatkowo chcialem grac under Aspgrena 7 pkt @ 1,7 bo mysle ze warto ale sprobuje po wyzszym kursie na Nowaka.Jest to dla niego przeskok lige wyzej ale sprawdzalem wyniki z ub.roku i radzil sobie b.dobrzezarowno u siebie jak wazniejsze na wyjazdach.Moim zdaniem jest duza szansa, bo Pontus to nie jakis super zawodnik i mysle ze dzisiaj moze miec duze klopoty ze zdobywaniem pkt.Oczywiscie jest duze ryzyko ze Marcin pojedzie tylko 4 biegi ale i rywal nie musi jechac pelnej liczby- licze na jego slaby wystep.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
P.Aspegren under 7 pkt @ 1,6 z meczu Lodzi
K.Nilsson under 7 pkt @ 1,92 z m.Gdanska
T.Musielak over 8,5 pkt @ 1,72 z m,Torunia

ako- 5,28
buk-forbet
stawka 4/10

Dwa pierwsze undery wygladaja dosc ciekawie, Nilsson moze miec duze klopoty na torze Gdanska ktorej ekipa jest b.mocna.Najbardziej obawiam sie o Tobiasza , gdyz jest tam nadmiar dobrych zawodnikow a tylko 4 miejsca na b,nominowane.Niemniej Tor przypomina Orla Lodz, a o forme raczej jestem spokojny, wiec jest szansa, gdyz to szalenie ambitny zawodnik i mysle ze zakreci sie ok 10 pkt - oby!
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Wybrzeze Gdansk -6,5 - Unia Tarnow 1 @ 2,0 forbet 6/10

R.Jensen over 7,5 pkt @ 1,7 4/10

Po zastanowieniu sie mysle ze gospodarze odniosa zdec.zwyciestwo, sklad b.dobry jesli chodzi o seniorow.Problem troszke z juniorami ale jesli moga przegrywac z Cierniakiem to juz z mlodym Rempala raczej nie.U gosci procz Ljunga szalu nie ma jesli chodzi o seniorow, moze na wlasnym torze bedzie dobrze ale na wyjazdach jakos ich nie czuje, a i z kasa z roku na rok coraz gorzej w Tarnowie.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
SZ.WOZNIAK UNDER 6,5 @ 1.7 FORBET 5/10

Sz.WOZNIAK UNDER 4 @ 3,2 bet365 2/10


Szymon slabo od poczatku rozgrywek, niby dzisiaj derby a takie mecze dodatkowo mobilizuja , ale wieksze szanse daje Iversenowi niz Wozniakowi ze ...zaskoczy.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Klindt-Jeleniewski [email protected]
Klindt-Lahti [email protected]
Bellego _Walasek 2 @ 2.4

Wszystko forbet stawkina 2pierwsze zdarz.4/10 na Walaska 2-3 /10 wiem ze Bellego jedzie u siebie ale jesli Greg bedzie zdeterminowany to smialo moze walczyc nawet o zwyciestwo.pytanie tylko . Czy bedzie chcial,bo jesli nie to zdobedzie2pkti pod prysznic.mysle ze jednakwarto sprobowac.Jeleniewski jak i Lahti b.dobraforma.jest szansa,Klindt dobry ,ale bez blysku Gl
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Kulakov -Bertzon 2 @ 2,1 forbet 5/10

Kulakovjeszcze chyba nie jest w optymalnejformie.za to Bertzon co pokazalna motoarenie . Wielka klasa.super starty. Swietny na trasie.rewelka.mysle ze jest szansa.
Ps
Przepraszam za bledy ,pisze z tel.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Miesiac- Buczkowski 2 @2.0
Zagar-Bjerre 2 @2.0
Buczk. 4 pkt over @2.05

Gkm+12.5 @ 1.65 6/10
[email protected] 4/10

Niby zanosi sie na wielka wtope gosci,ale cos mi odowiada ze bedzie to b.zaciete sotkanie.gkm byl bliski zwyc.w Z.G Motor wygral w Czest.ale tam nic nie jechal Doyle, Holta+ brak juniora.wygra Motor,ale moze byc po ciezkim boju.tor mysle sprzyja Buczkowi i Bjerre.
 
Ostatnia edycja:
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Ostrow+8,5 2 @ 2.0
N.Kosciuch under 9 pkt @ 1.75
Apator @ 1.3

Ako: 4.55
Stawka:6/10
Buk:forbet

Wroce z pracy to uzupelnie wyniki, w zasadzie ....zaznacze na czerwono , bo takiej kleski ,serii chyba nigdy nie mialem.Nie poddaje sie,ale bede juz typowal glowa a nie emocjami.Licze dzisiaj na Ostrow. Maja dobra pake i nie wykluczam nawet ich zwyc.@6 !!! Gdyby nie moja fatalna seria to bym probowal, ale musze ostrozniej podchodzic do tematu.Kosciucha to wyjazd, a u siebie jakos nie blysnal ze slabymi lotyszami,oby tylko Apator nie zrobil psikusa, ale mysle ze wygraja.
 
Ostatnia edycja:
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
M.Nowak - P.Aspgren 1 @ 2,25 5/10 bet 365 mecz Lodz- Lokomotiv

Poczatkowo chcialem grac under Aspgrena 7 pkt @ 1,7 bo mysle ze warto ale sprobuje po wyzszym kursie na Nowaka.Jest to dla niego przeskok lige wyzej ale sprawdzalem wyniki z ub.roku i radzil sobie b.dobrzezarowno u siebie jak wazniejsze na wyjazdach.Moim zdaniem jest duza szansa, bo Pontus to nie jakis super zawodnik i mysle ze dzisiaj moze miec duze klopoty ze zdobywaniem pkt.Oczywiscie jest duze ryzyko ze Marcin pojedzie tylko 4 biegi ale i rywal nie musi jechac pelnej liczby- licze na jego slaby wystep.
 
Do góry Bottom