>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Warszawa - noclegi/puby

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam,
W przyszły weekend wybieram się na dwudniową wycieczkę do Warszawy z ekipą. Chciałem się dowiedzieć o jakichś tanich noclegach (słyszałem nawet, że są po 25pln). Może być jakiś tani hotelik czy coś w tym stylu ;)
Proszę także o opinie o jakichś pubach fajnych ????
PS Proszę podawać ulice na których znajduje się dany hotel/pub bądź też link.
Z góry dzięki ;)
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Mi też się to przyda, za 2 miesiące jadę na 3 dniowy pobyt do Wawy, mam zamiar skoczyć na obrady sejmu, itp.
Przydało by się dobrze i w miarę tanio zjeść.
Kto z Warszawy ?
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Hostele &quot;OKI DOKI&quot; albo &quot;Tamka&quot;. W tym pierwszym spałem. Pokoje 5-8 osobowe po 45 zł, ale i tak byłem sam w pokoju - pozostałe miejsca wolne. Wszystko ładnie, pięknie, jak za taką cenę. Łazienka obok pokoju, czysto. Polecam.
A na Tamce chyba jeszcze taniej, ale zajęte wszystko było. Sprawdź.
 
bernard 0

bernard

Użytkownik
Co do spania to sie nie orientuje, dużo tego jest. A co do jedzenia to standard: KFC, Burger King (z tego co wiem to jedyny w Polsce, świetne hamburgery), Pizze. Warto zobaczyć sobie muzeum PW, itd.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Właśnie jedziemy do muzeum Powstania :] Edukujemy się przed maturą z histy :] A jakieś fajne pubiki :?: :&gt;
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Burger King (z tego co wiem to jedyny w Polsce, świetne hamburgery)
mmm... ile ja się tego najadłem jak byłem w Hiszpanii ???? hamburgery pyszne i do tego cały zestaw czyli hamburger, frytki + napój 0,33 za 2,99 euro ;) Polecam burger kinga :spokodfhgfh:
 
slander 10

slander

Użytkownik
Właśnie jedziemy do muzeum Powstania :] Edukujemy się przed maturą z histy :] A jakieś fajne pubiki :?: :&gt;
Inside na tyłach Chmielnej, ale tylko ze względu na tanie Królewskie codziennie do 14 ;) Jak masz więcej kasy to Bierhalle wiadomo, a w poniedziałki w Szwejku przy pl. Konstytucji 1l pilsnera za 7zł.
 
bernard 0

bernard

Użytkownik
Właśnie jedziemy do muzeum Powstania :] Edukujemy się przed maturą z histy :] A jakieś fajne pubiki :?: :&gt;
Tego jest poprostu masa. Na każdej ulicy w centrum masz puby. A taki jeden z lepszych (jesli interesujesz się sportem i chciałbyś sobie meczyk zobaczyć) to pub: CHAMPION w Marriott`cie.


PS. A z tym muzeum PW to jaja sobie robisz czy co?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Nie robie sobie jaj :] Jedziemy głównie po to, żeby je obejrzeć. Nauczyciel nam zaproponował i nas tam oprowadzi, poględzi trochę. A potem nocka gdzieś ???? Będzie sympatycznie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Z mojej klasy 6 osób reszta to pajace (tzn. nie lubimy się :] ). Jeszcze jakieś tanie noclegi znajdziecie to będę wdzięczny ;)
 
bernard 0

bernard

Użytkownik
Najlepiej blisko dworca głównego (tak żeby był też łatwy dojazd). Max do 35PLN za nocleg.
Wiesz co Ci powiem, moim zdaniem gdziekolwiek byscie mieszkali to dojazd macie bardzo dobry. Z jedengo końca miasta do centrum to ok. 30 minut. A hotel to proponuje, kurcę teraz tak na ceny patrze to nie wiedziałem, że tu tyle kosztuje nocleg ???? Może być ciężko z hotelem, zdecydowanie jakiś hostel, alebo kwatera za takie pieniądze.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja mam najtańszy dla was pomysł podrywajcie jakieś laski z Akademików Nocleg darmowy a może i pijaństwo ????
 
Do góry Bottom