>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Walia - 2024/2025 (Cymru Premier + Puchary)

Psychosocial 1,1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Flint-T.N.S TYP -2,5 handi T.N.S. kurs 1,85 6/10 g.20.45 1:4 WIN

PS: Zaczynamy sezon w Walii. Goście czyli hegemon w tych rozgrywkach odpadł z Ligi Europy z Petrocubem (0:1, 0:0) i zmierzy się z dobrze nam znanym Poniewierzem w czwartek 22 sierpnia w Lidze Konferencji. W pierwszej kolejce pauzował a dziś zmierzy się z beniaminkiem który tylko przez rok zagościł w 2 lidze.

Sytuacja jest taka że Flint nie zajął nawet 1 miejsca w tabeli na koniec sezonu (pierwsze miejsce zajął Holywell wyprzedzając ich 3 oczkami ale nie dostał licencji), to po pierwsze. Po drugie w debiucie na swoim stadionie przegrali 1:2 z Cardiff Metropolitan dość mocną ekipą jak na tamte warunki ale do pięt nie dorastających zespołowi z Llansantffraid. Tak na marginesie 6 ostatnich spotkań pomiędzy Cardiff a T.N.S. to: 1:7, 1:5, 0:8, 0:4, 2:6. 0:5.....................

Idąc dalej trener mistrza Walii Craig Harrison wyraźnie podkreślił na konferencji przedmeczowej:

"To ważne, naprawdę ważne ”, przedstawiając podejście przed wizytą we Flintshire.
Chociaż tuż na horyzoncie jest ważny mecz Ligi Konferencyjnej UEFA, główny trener podkreślił, na czym powinni się skupić: „…ten mecz (Flint Town United) nie zostanie przeoczony, ponieważ potrzebujemy dynamiki, dumy i ciągłości, aby nadal wygrywać mecze piłkarskie.”
"Będziemy szanować Flinta i wystawimy naszą najsilniejszą drużynę, aby wygrać mecz" podczas gdy drużyna The New Saints stara się zapomnieć o rozczarowaniu FC Petrocub."

Oczywiście wytłuściłem kluczowe zdanie.

I na koniec..przecież to jest śmieszne:

15.04.22 T.N.S-Flint 7:0
27.09.22 T.N.S-Flint 6:2
10.01.23 Flint-T.N.S. 1:8
02.08.23 T.N.S.-Flint 5:1 (puchar ligi)

4-0-0 w bramkach 26:4 😛😉...

A więc dla odważnych T.N.S. nawet -4,5 handi za 2,90!

Dzisiaj również Puchar Irlandii i już nie będę pisał nic w odpowiednim dziale ale dla mnie najpewniejszy mecz to Waterford-Athlone i po prostu win gospodarze.

Pzdr/Psycho
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5754
successful 2,5M

successful

ModTeam
Członek Załogi
The New Saints - Aberystwyth
Typ: The New Saints powyżej 3.5 gola
@1.80 Superbet

Dosłownie trzy dni temu napisała się wielka historia walijskiej piłki, gdy tamtejszy The New Saints jako pierwsza drużyna w historii awansowała do europejskich pucharów. Stało się tak dzięki wygranej z litewskim FK Poniewież. Niesieni falą wracają do spotkań ligowych, a ich najbliższym przeciwnikiem jest słabiutki Aberystwyth. Gospodarze są silnym faworytem tego meczu. Dokładnie przed rokiem, 1 września, wygrali z nimi 6:0. Niespełna rok wcześniej - 11:0. Mowa tu o spotkaniach, które rozegrywali na własnym stadionie. Aberytswyh zdobył cztery punkty w czterech kolejkach i już dołuje w tabeli ligowej. The New Saints mają już jedno ligowe spotkanie rozegrane za sobą. Wygrali 4:1 z Flint. Uważam, że z dzisiejszym przeciwnikiem mają spore szanse na zakończenie również meczu z minimum czterema bramkami na koncie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1240
Psychosocial 1,1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
The New Saints-Aberystwyth TYP -3,5 handi TNS 5/10 kurs ??? g.20.45 (niedawno był 2,05) 2:0 BOX Nie grałem ale typy niezaliczone..

The New Saints - Aberystwyth TYp -4,5 handi TNS 4/10 kurs ??? g.20.45 2:0 BOX
..
PS: Kursy zablokowane we wszystkich "Zbukach" które ogarniam. Kto ma niech gra..

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1074
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1. Walia
Godzina: 20:45
Spotkanie: The New Saints - Aberystwyth
Typ: obie połowy over 1.5 gola
Kurs: 2.10
Bukmacher: betters

Zwycięzca może być tylko jeden w tym meczu , TNS od 3 sezonów nie ma sobie równych , poprzedni sezon przewaga nad drugim Connah's Q to aż 33 oczka , w tym sezonie rozegrali zaledwie 1 mecz który wygrali na wyjedzie z Flint 4:1 , tylko jeden mecz bo wiadomo grali w pucharach zaczynając oczywiście od LM potem LE gdzie się nie powiodło ale już Liga konferencji to wielka euforia i feta z awansu do fazy grupowej , opromienieni tym sukcesem dziś podejmują u siebie Aberystwyth z którym potrafią sobie nastrzelać , kolega wyżej wspomniał o rozmiarach zwycięstw nad Aberystwyth i myślę że typ na over bramek z ich strony całkiem realny , ja wyszukałem typ że w obu połowach padnie co najmniej po dwie bramki , mecze z Aberystwyth to u siebie 6:0 do przerwy 2:0 i wyjazd to wygrana skromna bo 3:1 ale tu równiez w obu połach over 1.5 gola , w tym jedynym meczu tego sezonu z wygrany 4:1 również w pierwszej over 1,5 i w drugiej over 2.5 , liczę że opromienione TNS od początku zacznie z wysokiego "C" i może nawet sami pokryją over 1, w każdej połowie , kurs kusi !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1512
successful 2,5M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Totalna dominacja TNS... 31 strzałów, 12 rożnych, sześciokrotnie więcej niebezpiecznych ataków. Ale tylko dwie bramki 🙃
 
Otrzymane punkty reputacji: +438
Psychosocial 1,1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
366824110060239800.png

Dwa handicapy na absolutnych faworytów z Walii i Wielkiej Brytanii.

Aktualny mistrz z Irlandii Północnej musi zacząć gonić czołówkę. Ostatnio grałem ich z Glentoranem którzy są dwa razy mocniejsi od Loughgall i wtedy Larne wygrało 2:0.


W ogóle dzisiejsi goście grają ostatnio straszną padakę, u siebie 1:5 z Cliftonville, na wyjeździe 0:2 z Glentoran i ostatnio również wyjazdowy łomot 0:2 z Coleraine.

Następny aktualny mistrz TNS przegrał w ostatniej kolejce na wyjeździe z rewelacją tego sezonu Penybontem 1:2 który w tamtym sezonie grał w grupie spadkowej. Oglądałem fragmenty tej kopaniny, TNS totalnie zlekceważył swego rywala i to się zemściło. Dziś "żądni krwi" powinni rozwalcować biedną Balę której w ostatnich 6 spotkaniach na Park Hall bachnęli..22 gole.

Tyle ode mnie, trzymajcie kciuki.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3850
successful 2,5M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
The New Saints - Caernarfon Town
Typ: Caernarfon Town strzeli w 1. połowie
@3.00 Superbet

Niekwestionowanym faworytem tego spotkania jest New Saints, którzy poza dwoma wyjątkami od trzynastu lat uzyskują tytuł mistrza kraju i osiągają wysokie wyniki w wielu spotkaniach. W tym sezonie jednak nieoczekiwanie doznali już dwóch porażek i w siedmiu spotkaniach stracili siedem bramek. Możemy tu mówić o nieco obniżonej formie zespołu, który jak się okazuje, jest do pokonania. Ostatnio ta sztuka udała się takim rywalom jak Bala oraz Peny Bont. Ten pierwszy zespół wygrał, strzelając na wyjeździe trzy bramki, choć kursy na wygraną TNS kształtowały się wówczas w granicach @1.13. Uważam, że Caernarfon również stać na utarcie nosa silnemu rywalowi. Jeśli chodzi o formę ostatnich pięciu spotkań, mają ją najskuteczniejszą w całej Cymru Premier. Cztery mecze wygrali i jeden zremisowali. Zdobyli 11 bramek. Wygrali między innymi z Cardiff, których być może niedługo przeskoczą w tabeli. Krótko mówiąc, jeśli Caernarfon podejdzie ofensywnie do meczu, to bramki powinny paść już w pierwszej połowie. Typuję, że jedną z nich strzelą właśnie goście.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +933
Psychosocial 1,1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
TNS-Caernarfon TYP TNS over 3,5 gola/-2,5 handi TNS/BTS/TNS wygra 1 połowę (Betbuilder) kurs 6,30 2/10 g.20.45 1:2 BOX

PS: Mistrzowie Walii muszą nadrabiać zaległości. Są trochę rozchwiani emocjonalnie bo po raz pierwszy w historii klubu awansowali do fazy grupowej Ligi Konferencji (debiut to 0:2 z Fiorentiną we Florencji). Stąd a tak przynajmniej mi się wydaję maja obniżkę formy w lidze a przecież grają tym samym składem co rok temu gdzie zdominowali jak zwykle totalnie ligę. W ogóle to ja osobiście nie przypominam sobie sytuacji że TNS przegrałby dwa mecze z rzędu w lidze!
Caernarfon zajął w tamtym sezonie 5 miejsce a w tym gra bardzo dobrze. Zajmuje 4 miejsce gdzie w ostatnich 5 spotkaniach zdobył aż 13 oczek. No tak tylko gdy gra z TNS to już tak super nie jest. 5 kwietnia w lidze przegrał..1:7 a potem w towarzyskim spotkaniu w czerwcu..0:7. Jak ktoś zapyta jaki wynik był w Caernarfon to od razu odpowiadam że w lutym TNS wygrał tam..8:1.

Jakie wnioski? Trochę zabawy nie zaszkodzi dlatego aż 4 propozycje w 1 typie. Widać że mistrzom totalnie leży ten zespól skoro w ostatnich 3 spotkaniach z nimi strzelili 22 gole! Stąd mój pierwszy typ over 3,5 gola TNS. W takim razie powinien pokryć też linię handi -3,5 gola. Goście ostatnio grają dobrze i niewykluczone że bachną jakiegoś gola dlatego BTS. No i jeżeli ten typ z tak dużym kursem ma wejść to absolutnie TNS musi wygrywać do przerwy..

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2309
Do góry Bottom