>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wales Premier

Status
Zamknięty.
damian77 34

damian77

Forum VIP
Cwmbran Town - Llansantffraid Llansantffraid +2 @ 1.65 Bet365
Cwmbran jest juz prawie pewny spadku, a dzisiaj sie zmierza z dotychczasowym liderem TNS. Troche maly kurs na zespol przyjezdny ale to jest spowodowane roznica klas pomiedzy zespolami.Cwmbran w ostatnim meczu z Llanelli remisowali 0-0 ale tylko do 89 minuty. W Welshpool mecz juz byl rozstrzygniety po 10 minutach gdzie padly 3 gole. TNS dzisiaj powinien pokonac Cwmbran i to z handicapem.

Newi Cefn Druids - Caernarfon Town X @ 3.30 BAW
Dzisiaj zespoly z dolu tabeli zmierza sie po to aby sie utrzymac w lidze. Gdyby ten mecz byl miesiac temu postawil bym na Druids, ale teraz wszystko sie zmienilo. Zespol Caernarfon zlapal dobra forme, i w ostatnim meczu pokonali zespol Aberytstwyth 1-0, a takze pokonali na wyjezdzie Airbus wczesniej. Zespol powinien byc dobrej mysli na dzisiejszy mecz. Do Canaries wracaja zawodnicy: Furlog i Irons, ktorzy sa potrzebni. Z drugiej strony Newi, ktorzi ostatnio wygrali pierwszy mecz z Newtownem. To byl bardzo dobry mecz w wykonaniu Druidow, ale nie widze ich tutaj, zeby wygrali z Caemarfon i dlatego postawie na X ????
 
M 0

matrix

Użytkownik
[center:33f1e3834e]Walia Premier League

1.01.2007

Port Talbot Town - Llanelli AFC 3,15 3,40 1,95
Airbus UK - Newi Cefn Druids AFC 2,40 3,20 2,55
Bangor City - Caernarfon Town 1,20 5,00 11,00
Caersws FC - Newtown AFC 1,85 3,20 3,70
Carmarthen Town - Haverfordwest County 1,75 3,30 4,00
Connah`s Quay Nomads - FC Rhyl 2,65 3,20 2,30
Welshpool Town - The New Saints 3,95 3,35 1,75
Kursy: Bet-at-home

[/center:33f1e3834e][glow=darkred:33f1e3834e][/glow:33f1e3834e]
 
M 0

matrix

Użytkownik
Bangor City - Caernarfon Town ⚽

W poniedziałkowym meczu Bangor City zmierzy się na własnej murawie z zajmującym ostatnie miejsce w walijskiej Premier League Caernarfon Town. Ekipa Caernarfon fatalnie radzi sobie w tym sezonie i jak narazie jest głównym kandydatem do spadku. W 15 meczach zgromadzili onie tylko 6 punktów i tracą 2 punkty do przed ostatnich w tabeli Airbus UK. Myślę, że między tymi drużynami rozegra się walka o pozostanie w pierwszej lidze, chociaż nic nie jest przesądzone i obie te ekipy mogą pozostać w lidze, jeśli zespół Caernarfon ma takie plany, aby w przyszłym sezonie nadal znajdować się w pierwszej lidze musi w tym meczu powalczyć o chociaż jeden punkt. Napewno nie to nie będzie łatwym zadaniem, a piłkarze Bangor im tego nie ułatwią. Bangor City zajmuje 7 lokatę z dorobkiem 24 punktów. Ta drużyna będzie walczyła o wysokie lokaty na koniec sezonu i tak ekipa jak Caernarfon Town nie jest w stanie im zagrozić. Myślę, że gospodarze wygrają mecz z tak słabym rywalem jakim jest ekipa przyjezdnych.Ostatni mecz tych drużyn odbyłe się 26/12-06(czyli tylko kilka dni temu) i zakończył się skromną wygraną Bangor 0:1.

Bangor City - Caernarfon Town 1 1.20
 
M 0

matrix

Użytkownik
Airbus UK - Newi Cefn Druids AFC ⚽

16 w tabeli Airbus podejmował będzie w poniedziałek na własnym terenie Newi Cefn Druids, które aktułalnie zajmuje 13 miejsce w tabeli walijskiej Premier League. Spotkanie godne załważenia głównie z tego powodu jaki jest kurs na gości. Myślę, że ekipa przyjezdnych może spokojnie wygrać z ekipą gospodarzy, która ma spore problemy. Od miejsca spadkowego, na którym znajduje się Caernarfon Town dzieli Airbus tylko 2 punktowa różnica. W ostatnim meczu tych zespołów, który odbył się 26/12-06 Newi Cefn Druids pokonało na własnym terenie Airbus 3:1. Uważam, że w tym meczu będzie podobnie. Mimo, że Aibrus gra na własnym terenie to myśle, że przyjezdni poradzą sobie z nimi podobnie jak w ostatnim meczu. Dla pewności proponuje dać X2, uważam, że to załatwi sprawę. Dodam jeszcze, że ekipa Aibrus nie wygrała w lidze od 14/10-06 kiedy to pokonała Port Talbot Town 3:0. Mam nadzieje, że w tym meczu nie przełamie złej passy.

Airbus UK - Newi Cefn Druids AFC 2 2.55
X2 1.43
 
karolek89 0

karolek89

Użytkownik
The New Saints vs. Welshpool Town


Lider ligi walijskiej TNS o godz. 15:30 podejmować będzie szóstą drużynę w tabeli WT. Mało znaną wam drużyne ( i w ogóle lige) gospodarzy można porównać do naszej Wisły Kraków po prostu gniecie wszystko co stanie jej na drodze. Na własnym stadionie ich bilans wynosi 8-1-0 , 25 strzelonych bramek i tylko 3 stracone !!! Ostatni mecz pomiedzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem 3:0 dla dzisiejszych gospodarzy. Natomiast przechodząc do druzyny gości uwagę zwrócić należ na fakt, iż jak do tąd większość punktów zdobyli w meczach wyjazdowych a ich bilans na wyjazdach wynosi 5-4-1 , 21 strzeonych bramek i 14 straconych. Podsumowując: TNS nad corocznym goniącym ich w tabeli rywalem Llanelli AFC posiada tylko 2 punkty i jeżeli chce upewnic się na pozycji lidera to ma
ku temu okazje tylko czy drużyna Welahpool Town i wczorajszy sylwester na to pozwolą ?


Typ: 1 / handi(0:1)
Kurs: 1,35✅ / 1,80✅
Buk: BAH
Wynik: 2:0 ✅
 
karolek89 0

karolek89

Użytkownik
Pozostałe moje typy na dzisiejszą kolejkę :

Rhyl FC - Connah`s Quay Nomads 9/10 ✅ (1:0)
typ: 1 | kurs: 1,20

Neath Athletics AFC - Port Talbot Town 5/10 ⛔ (0:2)
typ: 1x | kurs: 1,35

Llanelli AFC - Carmarthen Town 6/10 ✅ (4:1)
typ: 1 | kurs: 1,70

Haverfordwest County - Aberystwyth Town 5/10 ✅ (3:1)
typ: 1x | kurs: 1,40

Caernarfon Town - Bangor City 9/10 ✅ (0:4)
typ: 2 | kurs: 1,70



Buk: BAH
 
karolek89 0

karolek89

Użytkownik
karolek89 stawiasz cos na 5.01 ?

Witam!
Fajnie, że wzbudziłem zainteresowanie tą mało poularną ligą. Ewentualne swoje przemyślenia na temat kolejnej kolejki zamieszcze w piątek wieczorem albo w sobote rano.

Pozdro
 
karolek89 0

karolek89

Użytkownik
Bangor City vs. Airbus UK

Na The Farrar Road Stadium czwarta drużyna ligi podejmować będzie Airbus zajmujący dwunastą pozycję. Gospodarze odnotowują ostatnio swietne wyniki. W dwóch ostatnich meczach wygrali odpowiednio 5:1 i 4:0 pokonując drużynę sklasyfikowaną o dwie pozycje niżej od ich sobotnich rywali. Natomiast wyniki osiągane przez druzynę gości stanowią swoistą różnicę. Ostatnie ich wyjazdowe spotkanie zakonczyło się porażką 4:1.Bilans spotkań gospodarzy na własnym obiekcie przedstawia się następująco: 4-4-1, natomiat drużyny gości jest lustrzanym odbiciem: 1-4-4 .


Typ: 1 / handi(0:1)
Kurs: 1,5✅ / 2,20✅
Buk: BAH
Wynik: 5:0✅
 
karolek89 0

karolek89

Użytkownik
Propozycja na 05.01.2007:

Caersws FC - The New Saints 6/10 ✅ (1:2)
typ: 2 | kurs: 1,35

i na 06.01.2007:

Newi Cefn Druids AFC - Llanelli AFC 7/10 ✅ (2:5)
typ: 2 | kurs: 1,50
 
karolek89 0

karolek89

Użytkownik
Bangor City vs. Airbus UK

Na The Farrar Road Stadium czwarta drużyna ligi podejmować będzie Airbus zajmujący dwunastą pozycję. Gospodarze odnotowują ostatnio swietne wyniki. W dwóch ostatnich meczach wygrali odpowiednio 5:1 i 4:0 pokonując drużynę sklasyfikowaną o dwie pozycje niżej od ich sobotnich rywali. Natomiast wyniki osiągane przez druzynę gości stanowią swoistą różnicę. Ostatnie ich wyjazdowe spotkanie zakonczyło się porażką 4:1.Bilans spotkań gospodarzy na własnym obiekcie przedstawia się następująco: 4-4-1, natomiat drużyny gości jest lustrzanym odbiciem: 1-4-4 .


Typ: 1 / handi(0:1)
Kurs: 1,5✅ / 2,20✅
Buk: BAH
Wynik: 5:0✅
No i kolejny najpewniejszy typ kolejki na ✅
Jak narazie skuteczność na poziomie 90%
 
karolek89 0

karolek89

Użytkownik
Propozycja na 05.01.2007:

Caersws FC - The New Saints 6/10 ✅ (1:2)
typ: 2 | kurs: 1,35

i na 06.01.2007:

Newi Cefn Druids AFC - Llanelli AFC 7/10 ✅ (2:5)
typ: 2 | kurs: 1,50
Dzięki wygranej Lanelli skuteczność moich typów wzrosła do 91%
 
matex 0

matex

Użytkownik
Dzięki wygranej Lanelli skuteczność moich typów wzrosła do 91%
Wiem, że to nie ten dział ale gratuluję skutecznośći i wiedzy co do walijskiej ligi (sam tylko kilka razy zagrałem Rhyl)

Będe tu częściej zaglądał :spokodfhgfh:

Pozdrawiam
 
shen 408

shen

Użytkownik
hm graty skutecznosci,ja z Walijskiej zazwyczaj daje czasem tylko TNS dla podbicia lekko kursu,ale wydaje mi sie ze teraz czesciej bede tu zaglądał w zwiazku z niezlymi typkami ????
Pozdro
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Spotkanie:New Saints (Llansantffraid) - Bangor City 2:1✅
kurs 1.5

Lider I ligi walijskiej podejmuje czwartą drużynę. Jednakże pomiędzy tymi drużynami jest znacząca różnica poziomów - dzieli je 16 pkt.
New Saints w ostatnich 10 spotkaniach 9 razy wygrali i raz zremisowali. Jedyną drużyną, która w tej lidze może nawiązać z nimi walkę jest Llanelli zajmujące drugą pozycję w lidze.
Bangor zresztą w ostatnich 10 meczach także - bardzo dobrze 7 zwycięstw, 3 remisy.
Ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem New Saints, a na wyjeździe w tym wieku jeszcze Bangor nie udało się z New Saints wygrać.
 
L 0

lachon69

Użytkownik
Gdzieś wyczytałem że liga walijska to jedna z pewniejszych...prawda to?

Zamierzam jutro zagrać na Llansantffr.-Bangor 1...
Coś jeszcze ciekawego na jutro widzicie:&gt;?
 
karolek89 0

karolek89

Użytkownik
Spotkanie:New Saints (Llansantffraid) - Bangor City
kurs 1.5

Lider I ligi walijskiej podejmuje czwartą drużynę. Jednakże pomiędzy tymi drużynami jest znacząca różnica poziomów - dzieli je 16 pkt.
New Saints w ostatnich 10 spotkaniach 9 razy wygrali i raz zremisowali. Jedyną drużyną, która w tej lidze może nawiązać z nimi walkę jest Llanelli zajmujące drugą pozycję w lidze.
Bangor zresztą w ostatnich 10 meczach także - bardzo dobrze 7 zwycięstw, 3 remisy.
Ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem New Saints, a na wyjeździe w tym wieku jeszcze Bangor nie udało się z New Saints wygrać.
Co do pewności typu na TNS to był bym ostrożny. Mimo ,że Citizens mają stratę aż 16pkt do jutrzejszego rywala to aktualnie znajduje się na fali. Natomiast w zespole gospodarzy nie zagra trzech kluczowych graczy, więc jak dla mnie no bet, a jeżeli już to x , no może nieznaczne zwycięstwo gospodarzy.:spokodfhgfh:
 
karolek89 0

karolek89

Użytkownik
Llanelli AFC vs. Llangefni Town


Kolejny pojedynek na nadchodzący weekend który wydaje się być pewnym to spotkanie vicelidera z outsiderem ligi walijskiej. Zespół gospodarzy do lidera rozgrywek traci tylko dwa punkty. Marząc o awansowaniu o jedno oczko gospodarze muszą zbierać komplety punktów z takimi drużynami jak ich dzisiejszy przeciwnik. Llanelli na własnym obiekcie wygrali 7 meczy, 1 zremisowali i odnieśli 2 porażki zdobywając 25 bramek, a tracą 7. Natomiast druzyna gości na dotychczasowych wyjazdach zdobyła 13 bramek tracąc przy tym 23, a ich bilan wynosi 2-2-6. Uwagę należy zwrócić na to, że dzisiejsi faworyci w środę rozegrali mecz pucharowy gdzie zwycięstwo odnieśli dopiero po dogrywce, lecz nie sądze aby fakt ten przeszkodził im w pewnym zwycięstwie.


Typ: 1 / handi(0:1)
Kurs: 1,20✅ / 1,50✅
Buk: BAH
Wynik: 5:0
 
karolek89 0

karolek89

Użytkownik
Kolejny meczy który wpadł mi w oko to spotkanie między Neath Athletics AFC - Rhyl FC. Jak dla mnie to czysta 2, może nawet z handi :-D. Sorry że taki suchy typ daje ale nie chce mi się już pisac. Analize do tego spotkania zapodam jutro.
 
karolek89 0

karolek89

Użytkownik
Neath Athletics AFC vs. Rhyl FC



W pierwszym wyjazdowym meczu nowego roku drużyna Rhyl zajmująca aktualnie 3 miejsce podejmie Neath Athletics sklasyfikowany na miejscu 8 . Zespół gospodarzy nie może pochwalić się zbyt dobrymi występami na własnym obiekcie. Jak do tej pory na Llandarcy Park zdobyli 13 punktów, 4x odnosili zwycięstw, 1x remis i 4x porażkę strzelając i tracąc przy tym po 15 bramek. Natomiast zespół gości nie ma większych problemów z wyworzeniem punktów z boisk rywali. Ich bilans 6-2-2 i 20pkt na wyjazdach jest równoznaczny z osiągami na własnym boisku. Jedyną różnicą jest jedynie to, iż zawodnicy Rhyl na wyjadach strzelili 24 bramki tracąc tylko 8.


Typ: 2 / handi(1:0)
Kurs: 1,75⛔ / 1,85⛔
Buk: BAH
Wynik: 1:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom