>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wałki w OE...

Status
Zamknięty.
K 0

kacap

Użytkownik
Tak jak w temacie podawajcie mecze ktore Waszym zdaniem smierdza walkiem na odleglosc. Ja zapodaje dwa wyniki II ligi które moim zdaniem walek poleciał a mianowicie Slask-Drweca wynik 0:3... rozumiem jak by to bylo 0:1, ale nie 0:3 w tym gdzie cala 2 polowe Slask gra z przewaga jednego zawodnika i traci 2 bramki... Nastepny mecz to Kszo-Szczakowianka, Kszo zespol ktory walczy (chyba?) o I ligę przegrywa z bardzo słabą Szczakowiankę. Pozdrawiam piszcie tu mecze ktore smierdza walkiem
 
K 0

kapi1

Użytkownik
remis Łks z Polonia Bytom
postawilem ten mecz na dwoch kuponach i tylko ten mecz nie weszedl mialbym 50zł
ale przejdzmy do rzeczy........na poczatku bylo 1-0 dla Poloni Bytom troche juz podejrzane ale wkoncu zawsze druzyna slaba moze strzelic druzynie(walczacej o 1 lige)
pierwsza bramke,pozniej bylo juz kolejno 1-1 i wkoncu 2-1 bylem juz tak blisko cieszylem sie niezmiernie ale dopoki pilka w grze nie jest nic pewne najpierw paczylem na livescore pisalo ze jest doliczony czas gry od godziny 20:45 trwal doliczony czas gdy byla juz godina 20:50 zaczelem sie niepokoic i przenioslem sie na telegazete tam gdy byla juz godzina 20:55 trwala dogrywka troche sie wkurzylem ale Łks nadal wygrywal.O godzinie 21:00 bylo 2-1 i wciaz mecz trwal.Dokladnie o 21:03 sprawdzalem zas na telegazecie ujrzalem ze spotkanie zakonczone wiec odetchnelem z ulga popatrzylem na wynik.....................................................2-2
i jak tu sie ludzie za przeproszeniem nie wkur.......... powiedzcie mi czy to nie jest walek ze dolicza 18 minut :?: chyba go popieprzylo...Ja niewiem ale jak Polonia BYtom strzelila to odrazu zakonczyl spotkanie a jak Łks wygrywal to doliczal niewiadomo ile czasu &gt;Tu mi sie wydaje ze byl mega wałek.......co o tym sadzicie?? :idea:
 
xxl 0

xxl

Użytkownik
hmmm... wałki się charakteryzują tym że prawie nikt ich nie umie przewidzieć bo znajdź mi osobę która stawiała na Drwęce... W pierwszej lidze zresztą takie przekręty zdarzają sie dużo rzadziej niż w II, III czy IV bo tam czasem są takie wyniki że naprawdę nie chce się wierzyć. Ale jeśli chodzi o II lige to ja widze wałek w meczu Polkowice - Ruch na korzyść Ruchu bo Polkowice coś grają ostatnio za dobrze ale zobaczymy jak będzie.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
hmmm... wałki się charakteryzują tym że prawie nikt ich nie umie przewidzieć bo znajdź mi osobę która stawiała na Drwęce... W pierwszej lidze zresztą takie przekręty zdarzają sie dużo rzadziej niż w II, III czy IV bo tam czasem są takie wyniki że naprawdę nie chce się wierzyć. Ale jeśli chodzi o II lige to ja widze wałek w meczu Polkowice - Ruch na korzyść Ruchu bo Polkowice coś grają ostatnio za dobrze ale zobaczymy jak będzie.
i rzeczywiscie Ruch wygral 1-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom