>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

w0lno. ale do celu

w0lno. 16

w0lno.

Użytkownik
Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1 @1.83 (kurs spada polecam grać już teraz)

Argumenty przemawiające za zwycięstwem Wisły:
-Wysoka forma gospodarzy, ostatnie zwycięstwo dodało Wiślakom dużo pewności siebie,
-Wiślacy zagrają w swoim optymalnym składzie, całe szczęście nie ma nowych kontuzji, w zespole panuje dobra atmosfera, być może zadebiutuje nowy nabytek Krakowian - Stępiński,
- Powrót kibiców na stadion! Wreszcie będzie fanatyczny doping, który z pewnością jeszcze bardziej zmotywuje Wiślaków do dobrej gry. Wśród kibiców jest duże ciśnienie na to spotkanie, szykuje się wysoka frekwencja.
- Wydaje się, że Bełchatowian minęła już euforia po awansie i w efekcie wygranie kilku spotkań na tej fantazji, chyba przyszedł czas na pierwszą porażkę i powrót do szarej rzeczywistości tego beniaminka.
- Mogę być troszkę nieobiektywny z racji tego, że jestem kibicem Wisły, ale oglądałem wszystkie spotkania mojego zespołu w tym sezonie i uważam, że Wiślacy podtrzymają dobrą passę i wygrają to spotkanie. Dodatkowo Bełchatowianie w ostatnim czasie nie zachwycają, dwa remisy po bezbarwnych spotkaniach z takimi potentatami jak Piast i Podbeskidzie. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Brunatni doznają pierwszej porażki i myślę, że można pokusić się o obstawianie tego spotkania z handicapem: AH Wisła -1 @2.68.
TYPY:
Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1 @1.83 ✅
AH Wisła -1 @2.68 ZWROT
 
w0lno. 16

w0lno.

Użytkownik
Grane za mniejszą sumkę dla większych emocji przy oglądaniu:
Wisła Kraków - GKS Bełchatów / AH Wisła -1 @2.43 ZWROT
FC Augsburg - Borussia Dortmund / 2 @1.72 ✅
Jerzy Janowicz - Kevin Anderson / 1 @2.2 ⛔
LIVE: Szachtar Donieck - Mariupol / Szachtar pierwszy gol przed 40min @1.8 ✅
AKO: 16.59
 
w0lno. 16

w0lno.

Użytkownik
Podsumowując - przemyślane typy na ✅. Wiem, że podawanie typów po wydarzeniu jest niedozwolone, ale bezpośrednio przed meczem postawiłem jeszcze dubelka AH Wisła -1 i BVB. Jak będę miał już powyżej 10 postów, to wtedy ewentualnie wrzucę screena na potwierdzenie.
Tenis nie jest moim konikiem, ale patriotycznie zagrałem na Janowicza w tym kuponie za drobne. Szkoda, bo tasiemka również by weszła. Myślę, że teraz będę wrzucał już tylko typy, których jestem naprawdę pewien.
W temacie postaram się zamieszczać moje kupony w miarę regularnie, jednak wolę iść na jakość, a nie na ilość. Do każdego wydarzenia będę pisał chociaż krótkie przemyślenia/analizę.
Wiem, że raczej nie będziecie grać typów nowicjusza, dlatego proszę o docenienie mojej pracy i kliknięcie &quot;dzięki&quot;, jeśli chociaż troszkę Wam pomogłem. To na serio dopinguje ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
w0lno. 16

w0lno.

Użytkownik
Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn:
Włosi rozpędzają się z meczu na mecz, nie mogą pozwolić sobie na kolejną stratę punktów. Co do meczu Kameruńczyków - będę kibicował pociesznym murzynkom. Argentyna nie jest w najwyższej formie. Myślę, że linia warta pogrania. Kameruńczycy muszą zdobywać w każdym (zakładam, że będą 3 partie) z setów po 17-18 punktów.
Kamerun - Argentyna / Kamerun +22.5 pkt. @1.7 ✅
Włochy - Belgia / Włochy -1.5 seta @1.4 // ufff było gorąco, ale na szczęscie ✅
AKO: 2.38 ✅
 
w0lno. 16

w0lno.

Użytkownik
Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn - taśma na dziś:
Bułgaria @1.12 ✅
Kuba -1.5 @2.0 ✅ - aż żal, że nie zagrałem tego w singlu... a kusiło
Kanada -2.5 @1.8 ✅
Niemcy -2.5 @1.22 ⛔ pieprzone szwaby! taki dobry kupon zepsuły
Brazylia -2.5 @1.5
Rosja -2.5 @1.16
AKO: 8.66
 
w0lno. 16

w0lno.

Użytkownik
Polecam oglądać i obstawiać na żywo mecze Mistrzostw Europy U-20 w siatkówkę. Kopalnia złota. Młodziki mają przestoje niczym kobitki. Często za małą sumkę można zarobić grubą kasiorę. Aktualnie grają Włosi z Turkami. Wiem, że zza firanki, ale w pierwszym secie makaroniarze dali ładnie zarobić.
 
w0lno. 16

w0lno.

Użytkownik
w0lno. - nowe otwarcie

Witam ponownie w moim temacie. Ostatnio fortuna mi sprzyja, więc postanowiłem wyjść zza firanki i podzielić się z Wami moimi typami.

Wszystkie typy prezentowane przez ze mnie są grane w b365. Najczęściej znajdziecie tutaj typy LIVE, aczkolwiek pojawią się niekiedy przemyślane bety z krótszą lub dłuższa analizą.

#1

Mecz: Al Dhafra SCC - Al Jazira SC (19min)
Typ: azjan over 2 rożne ht
Kurs: 1.875

Rozliczenie:✅

Komentarz: Pato futbol, oczy krwawiły od oglądania tego &#39;widowiska&#39;. Rzutem na taśmę, ale ważne, że na plus.
 
w0lno. 16

w0lno.

Użytkownik
#2

Mecz: Al Ittihad Kalba - Al Ain SCC (85min)
Typ: azjan over 12 rożnych
Kurs: 2.2

Rozliczenie: ⛔

Komentarz: Tak się kończy granie na siłę. Od 80min strzelili 2 gole, ale rożnego nie nabili. Szkoda, bo nie ma nawet zwrotu. Czekamy na ciekawszą ofertę.
 
w0lno. 16

w0lno.

Użytkownik
#3
Mecz: Padova - Sambenedettese (20min)
Typ: azjan over 3 rożne ht
Kurs: 1.88
Rozliczenie: ✅
Komentarz:30 minuta i mamy plusik
 
w0lno. 16

w0lno.

Użytkownik
#4

Mecz: Sharjah SCC v Dibba Al Fujairah (80min)
Typ: over 2.5
Kurs: 2.43

Rozliczenie:⛔

Komentarz: Multum sytuacji w meczu, jeszcze więcej rożnych, ale over bramkowy niestety nie pokryty.
 
w0lno. 16

w0lno.

Użytkownik
#6
Mecz: Charleroi - Anderlecht
Typ: azjan over 1
Kurs: 2.15
Rozliczenie:✅

Komentarz: Musztarda po obiedzie, ale kusiło pograć Anderlecht over 1.5 @11.
 
w0lno. 16

w0lno.

Użytkownik
#7

Mecz: Charleroi - Anderlecht
Typ: azjan over 10 rożnych
Kurs: 1.98

Rozliczenie: Były okazje, ale niestety nie ma nawet zwrotu ⛔
 
Do góry Bottom