>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

W pogoni za stratami!

mma_rvel 5

mma_rvel

Użytkownik
Od dobrych kilku lat bawiłem się zakładami bukmacherskimi, grałem niewielkie sumy - przeważnie dla lepszego oglądania jakiegoś konkretnego spotkania w TV. Zawsze jednak kontrolowałem swoje wydatki i przychody w legendarnym notesie, a tych wydatków zebrało się nie mało biorąc pod uwagę mój budżet. Oficjalnie przeglądając forum postanowiłem powrócić do bukmacherki, a moim głównym celem jest odzyskanie mojego tysiąca jednostek mając do dyspozycji małe stawki! Nie jest to łatwe zadanie, nie będzie także należało do krótkoterminowych, ale jest jak najbardziej wykonalne!
 
mma_rvel 5

mma_rvel

Użytkownik
KUPON #1 Piłka nożna / Francja, Ligue 2
...X...
Paris FC 1:1 Stade Lavallois
X2 ::: 1,55 ::: MILENIUM ::: YIELD 37%
STAWKA 1,5/10 ::: EWG 2,05
Laval to co by nie mówić wielka niespodzianka poprzedniego sezonu we francuskiej drugiej lidze. Po czterech sezonach w których Laval raczej do końca sezonu walczyło o utrzymanie w poprzednim sezonie dość niespodziewanie włączyli się w walkę o awans i na koniec zajęli bezpieczne miejsce w środku tabeli. Dziś wyjadą do Paryża, gdzie przyjdzie im zagrać z beniaminkiem Ligue 2 - Paris FC. Drużyna ze stolicy w poprzednim sezonie zajęła drugie miejsce za Red Starem i zaledwie jednym punktem zapewniła sobie promocję do zaplecza Ligue 1. Według wszystkich oddsmakerów faworytem jest drużyna Paryżan. Drużyna Laval w poprzednim sezonie większość punktów zdobywała przed swoją publicznością, lecz warto zauważyć, że na wyjazdach urwała dużo punktów, remisując aż 12 spotkań i właśnie w tym aspekcie upatruję szansę gości. Porównując oba zespoły z poprzednich sezonów oraz przepracowany okres przygotowawczy uważam, że skromne zwycięstwo lub ewentualny remis jest jak najbardziej w zasięgu gości z Laval.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mma_rvel 5

mma_rvel

Użytkownik
KUPON #2 MMA / Rio de Janeiro, UFC 190
...X...
Anthony Silva - Soa Palelei (wygrana A. Silvy przez nokaut techniczny)
2 ::: 1,52 ::: MILENIUM ::: YIELD 18%
STAWKA 1,5/10 ::: EWG 2,00
Atutami Soa są z pewnością końska siła, silne ręce oraz wysokie umiejętności w wyprowadzaniu uderzeń w parterze. Na serwisach branżowych wszyscy raczej są zgodni - Australijczyk sprowadzi Brazylijczyka do parteru i będzie się starał znokautować Brazylijczyka. Silva to jedna z większych &quot;szklanych szczęk&quot; w UFC. Bigfoot pada jak rażony piorunem po wielu ciosach, które u większości zawodników nie sprawiły by nawet zawrotów głowy. Duża w tym wina operacji przydawki mózgowej u Brazylijczyka, gdyż to po wykryciu i operowaniu tego schorzenia zawodnik zaczął przegrywać na zawołanie, a wcześniej wytrzymywał silne ciosy od takich zawodników jak Mark Hunt, z którym do walki w AKA przygotowywał się Soa Palelei. Nie decydowałem się na granie tego typu wcześniej gdy kursy były na prawdę wysokie na mojego faworyta, wolałem wstrzymać się do wagi. Ważenie zawodników jeszcze bardziej upewniło mnie w zakładzie na Australijczyka - Brazylijczyk wyglądał wyraźnie gorzej od Paleleia.
 
mma_rvel 5

mma_rvel

Użytkownik
KUPON #3 Piłka nożna / Niemcy, 2. Bundesliga
...X...
VfL Bochum 3:0 MSV Duisburg
1 ::: 1,95 ::: MILENIUM ::: YIELD 32%
STAWKA 1/10 ::: EWG 1,72 ✅
Osobiście jestem pod wielkim wrażeniem przygotowań Bochum pod nadchodzący sezon. Sześć rozegranych sparingów z czego aż pięć wygranych, a przeciwnicy na prawdę wymagający - Borussia Dortmund, PAOK Saloniki czy ich dzisiejszy przeciwnik, którego pokonali 2:1. Ponadto już w pierwszym ligowym spotkaniu wygrali na wyjeździe ze spadkowiczem z Bundesligi - SC Paderborn. W ekipie trenera Gino Lettieriego jest kilku kontuzjowanych zawodników: Poggenberg, Wille, De Wit, Hajri, Wiegel i Scheidhau. Z kolei trener Gertjan Verbeek nie będzie miał do dyspozycji tylko Selima Gündüza, co jeszcze bardziej stawia Bochum w roli faworytów. Co prawda mecz derbowy zawsze rządzi się swoimi prawami, jednak w przypadku takiej sytuacji jestem skłonny z pełnym sumieniem postawić na gospodarzy z Bochum.
 
mma_rvel 5

mma_rvel

Użytkownik
KUPON #4 Piłka nożna / Polska, 1. Liga
...X...
GKS Bełchatów 0:1 Stomil Olsztyn
poniżej 2,5 gola ::: 1,70 ::: MILENIUM ::: YIELD 35%
STAWKA 1/10 ::: EWG 1,50 ✅
Obie drużyny przed nadchodzącym sezonem zostały mocno osłabione w formacji ataku. Z Bełchatowem pożegnali się bliźniacy Michał i Mateusz Mak, a Olsztyn na Niecieczę zamienił Volodymyr Koval, najlepszy strzelec Stomilu w poprzednim sezonie. Bełchatowianie w przedsezonowych sparingach wyglądali na prawdę fatalnie, gdyż wygrali zaledwie jeden mecz i to z III ligową Lechią Tomaszów Mazowiecki. Olsztynianie mają już za sobą pierwszy oficjalny mecz, w którym w ramach Pucharu Polski pokonali 2:0 Sandecję Nowy Sącz. Poprzedni rok był dla Stomilu bardzo dobry i obfitował w wiele dobrych meczach poza swoim stadionem, gdzie potrafili m.in. zremisować z Wisłą Płock. Szczególną uwagę w meczach wyjazdowych zwracali na grę w defensywie, gdzie na prawdę często kończyli mecz z czystym kontem. Osobiście uważam, że będzie to bardzo wyrównany mecz z dużą dozą ostrożności po obu stronach boiska. Spadkowicz z Ekstraklasy nawet w takiej sytuacji w jakiej teraz się znajduje zawsze jest groźnym rywalem i Olsztynianie na pewno mają tego świadomość.
 
mma_rvel 5

mma_rvel

Użytkownik
KUPON #5 Piłka nożna / Polska, T-Mobile Ekstraklasa
...X...
Wisła Kraków 2:0 Lech Poznań
2 (zakład bez remisu) ::: 1,35 ::: MILENIUM ::: YIELD 30%
STAWKA 1/10 ::: EWG 1,48 ⛔
W Poznaniu mimo fatalnego wyniku pierwszego meczu z Bazyleą, tak na prawdę wszyscy jeszcze wierzą w awans. Dowodzić może o tym postawa Macieja Skorży, który w meczu z Wisłą do gry desygnuje Kebbę Ceesaya oraz Gergo Lovrencisca. Gambijczyk zapewne wyjdzie w rewanżu z Bazyleą w pierwszym składzie zastępując Kędziorę, a z wypowiedzi trenera Kolejorza można wysnuć, że liczy on w rewanżu na przebłysk geniuszu Węgra. Wszyscy żyją Ligą Mistrzów, ale w Wielkopolsce nie mogą zapominać o Ekstraklasie. Co prawda to dopiero początek sezonu, ale Poznaniacy muszą wygrać z Wisłą, która kiepsko zaczęła sezon. Dość słabe transfery oraz pozornie kiepskie mecze sparingowe ukazują obecną sytuację Wisły. Osobiście uważam, że Lech wygra ten mecz i to dość wyraźnie. Wysoka wygrana z będącą w kryzysie Wisłą może być dla Lecha jak drugi oddech przed nadchodzącym rewanżem z mistrzami Szwajcarii. Mimo już wspomnianego kryzysu ekonomicznego w Krakowie Wisła dla Lecha zawsze jest ważnym przeciwnikiem. Kibice bardzo liczą na wygraną z Białą Gwiazdą, a piłkarze z pewnością o tym wiedzą więc zrobią wszystko by nie zawieść fanów.
 
mma_rvel 5

mma_rvel

Użytkownik
KUPON #7 Piłka nożna / Polska, T-Mobile Ekstraklasa
...X...
Korona Kielce 1:2 Ruch Chorzów
X2 ::: 1,89 ::: FORTUNA ::: YIELD 41%
STAWKA 2/10 ::: EWG 2,85 ✅
Korona bardzo dobrze zaczęła nowy sezon, ale do dzisiejszego meczu z Niebieskimi mogą podejść bez dwóch ważnych ogniw - bramkarza Małkowskiego i obrońcy Dejmka. Ponadto ja bym tak optymistycznie nie podchodził do dyspozycji Scyzorów - chwała im za zwycięstwa, ale odnieśli je z Zagłębiem Lubin i osłabioną transferami Jagą. Ruch to dla Korony bardzo nieciekawy przeciwnik, a szczególnie w Kielcach gdzie na dziesięć spotkań zaledwie trzy razy wyjeżdżali bez jakichkolwiek punktów.
 
Do góry Bottom